Strugurasi de Sept-Oct 2011 (41)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

da Jade asa simt si eu cand zic ca mi se incordeaza burta. e ca la ciclu dar un pic mai puternic... sunt mici contractii ale uterului...

Lali, acum am citit ca si pe tine te dor mameloanele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Cred ca toate avem aceleasi dureri/intepaturi/crampe, doar ca le percepem diferit.

Cu tzatzele, si eu cand imi dau jos sutienul imi vine sa ma scarpin de numa numa. Si am si ce scarpina, imediat trebuie sa-mi schimb sutienul cu ceva mai mare, ca ma gandesc ca daca tot asa cresc, o sa-mi trebuiasca stivuitor sa le pot tine sus. Mi-i sa nu ajung sa ma impiedic de tzatze, sau sa le dau peste spate ca ma incurca la spalat vase

15+

Bijuteriile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Salutare fetele,

am intrat scurt sa va salut.noi suntem intr-un mic concediu medical din cauza unei raceli. acum suntem mai bine.mai tusim un pic insa nu am facut febra ceea ce ma bucura.de recu[erat nu am cand sa recuperez ce ati scris insa sper ca sunteti toate bine si ca aveti bebei miscareti. fiica-mea misca asa frumos, in fiecare zi ...mi-e asa de draga!

va pup pe toate si va imbratisez.

o sa mai intru dupa paste!

Oana 16+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem o sanatoasa si la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

elly chiar ma gandeam pe unde ai disparut .Felicitari pt baiet . Ce nume ii pui ?

seidana te ai hotarat ce dr alegi pana la urma ?


Nu... is zapacita din calea afara, ma bate gandul sa merg la 2 in paralele.. doar sunt 2 spitale diferite..

20+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

intepaturi vad ca aveti mai multe , dar dureri asemanatoare celor menstruale mai are cineva ??


da si sunt f ingrijorata.. tre de la no spa.. insa au uitat sa intreb medicii daca e normal sau nu...

20+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui camady

Eu am si din alea Jade.
Seidana n-ai mai spus nimic de placenta.Ce ti-a zis dr? A mai urcat?

19+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby



Camady... nu atinge colul, ceea ce stiam deja.. insa tot joasa e .. dr asta a zis ca el zice ca pana la sf sarcinii va fi ok... insa de la 17 s imi e tot asa.... deci de 1 luna nu a urcat...

20+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Citat:
citat din mesajul lui JadeJador

elly chiar ma gandeam pe unde ai disparut .Felicitari pt baiet . Ce nume ii pui ?

seidana te ai hotarat ce dr alegi pana la urma ?


Nu... is zapacita din calea afara, ma bate gandul sa merg la 2 in paralele.. doar sunt 2 spitale diferite..

20+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !


nici eu nu pot sa ma hotarasc
pana una alta merg in paralel , la fel sunt la spitale diferite , chestia e ca ei se cunosc pt ca au lucrat la acelasi spital in trecut
cred ca o sa ajung sa dau cu banu , pt ca amandoi imi plac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

deci vad ca mai multe fete aveti dureri de burta
si eu am , in fiecare zi , cu tot tratamentul pe care il fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

Helenutza si pe mine ma manca tatzurile de belea. vorba ta am sedinta de scarpinatura la fiecare dezbracat. ma bucur sa stiu ca nu sunt singura. :)))))

bucuria mea cea mai mare e in continuare ca s-a dovedit ca nu am infectie urinara....... si in plus e pe trecute si herpesul.

astazi am un burtoi maaaaare si sta tugui in fata de nu imi mai vad pantofii de el. :)))

cand caut cate ceva in lista de emoticonuri mereu ma amuz de acesta: . abia astept sa il folosesc de drept.

Lori 21+ fericita cu Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Andreea te asteptam cu cele mai bune vesti de la eco.

Stefi....4 saptamani de concediu?O sa fie o luna de miere?Vacanta placuta si Pste fericit tie si familiei tale.


elly, felicitari pentru putza o sa ai pereche


oanauasi, insanatosire grabnica



Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 20+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput