Strugurasi de Sept-Oct 2011 (41)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GORGY spune:

Neata fetelor, va ofer si eu o calda
Zubi, aveti asa o poveste frumoasa..., va doresc tot binele din lume, iubiti-va mult!
Seidana, bine ca e bebi bine, cat despre operatie, asta este... o sa faci cezariana si o sa fie bine pentru amandoua sau amandoi
Camady si acum cum te simti, esti mai ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

elly chiar ma gandeam pe unde ai disparut .Felicitari pt baiet . Ce nume ii pui ?

seidana te ai hotarat ce dr alegi pana la urma ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klau_ditza spune:

salutare fetele!
am chiulit o vreme si vad o groaza de carucioare (si albastre si roz).
Wow! Ce frumos!
...eu maine ma duc la control, insa cred ca e cam devreme sa aflu culoarea caruciorului...
Va pup si va doresc sarcina usoara in continuare.

It's true! 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Cred ca azi bat pe careva. La lucru toti sunt NFFFF. Si eu cu hormonii mei de abia ma abtin sa nu plang .

15+

Bijuteriile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Andreea alunga mami paranoia,normal ca ai un bebel sanatos!
Lore si pe mine m-a trezit intr-o noapte cand m-am intors pe burta in somn,cred ca am inghesuit burtica.

Camady poate e de la ligamente,cum a spus Seidana,nu stiu ce sa zic. Pe mine ma inteapa in dreapta buricului cand ma intind la sarmele de rufe,din uscator,si ma ridic pe varfuri.E o intepatura ca si cum m-as lovi in ceva,nu stiu cum sa explic.

Atoshik la mine iepurasul e slabut anul asta ,dar o sa se revanseze el cu alta ocazie .
Stefy concediu placut !

Elly nu te dor mameloanele daca le freci cu buretele aspru? Ca ale mele ma dor si cand dau cu bureele meu obisnuit de baie,si e de ala de plasa,moale rau.
Felicitari pentru putza!
Ancaroro scuze ca am ras, stiu ca e nasol sa ai nervi,la fel le spuneam si eu in gand cand la mucna toti erau suciti. Respira adanc si trimite-i la origini in gandul tau si vezi-ti de treaba.


Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 20+ speram la o minune roz

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Fetelor durerea mea a fost constanta timp de vreo 10 min, dar o durere de-mi taia respiratia.Nu puteam sta in nicio pozitie.
Gorgy acum sunt mai bine.Te asteptam si pe tine sa ne dai vesti bune.


19+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

buna fetele

elly_b mai avem si noi un baiat printre noi! in leg cu pregatirea sanilor pt alaptat, vroiam sa te intreb si pe tine si pe fete, voi nu simtiti asa o jena, ca o durere, cand atingeti mai tare zona mamelonului? ca eu asa simt, nu prea suport sa masez zona aceea prea insistent.
am sutiene speciale, de bumbac, lejere. cu toate astea cand il dau seara jos, ma manaca sanii de nu se poate, sunt de coma stau cateva minute sa ma scarpin pe tzatze.

stefy vacanta placuta si odihnitoare!

eu iar am o zi cu niste incordari de burtica, cred ca o sa bag un no-spa.
azi noapte am visat ca sangeram. brrrrrrr, m-am trezit nervoasa si indispusa.

va pup pe toate

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

intepaturi vad ca aveti mai multe , dar dureri asemanatoare celor menstruale mai are cineva ??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Eu am si din alea Jade.
Seidana n-ai mai spus nimic de placenta.Ce ti-a zis dr? A mai urcat?

19+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

camady's baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flopishtica spune:

Buna Fetele!!

Si eu am dureri in partea de jos a burticii, lateral si pe stanga si ep dreapta - cam in dreptul ovarelor.

Intepaturi ca de menstruatie, Jade am avut la inceput cred ca pana pe la 10-11 saptamani, insa am inteles ca sunt normale - nasa mea care a nascut saptamana trecuta le-a avut pe toata perioada sarcinii.

15+ cu minune de

Mergi la inceput