cursuri inot copii

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Am vorbit si la Lia Manoliu. Parca mi-au spus 160 RON - 10 sedinte. Problema mea a fost ca acolo sunt "serii", adica mi-au spus ca seria a inceput si urmatoarea incepe pe 20 iunie. Am intrebat daca pot veni in situatia in care platesc si renunt la cele doua zile care au trecut (seria incepuse luni si eu am vorbit miercuri). Mi s-a spus ca nu se poate, nu mai sunt locuri si trebuie sa vin oricum inainte de 20 daca vreau sa prind loc.

Intre timp am vorbit cu altii care au curs la Lia Manoliu, ma duc maine daca e frumos, daca nu, luni (va tin la curent).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Printesa01 spune:

eu nu am nici o recomandare, dar vreau sa va multumesc pt informatiile pe care le-ati impartasit aici.
o sa imi incerc norocul la Fac. de medicina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Acum doi ani cand am avut copiii la Lia Manoliu i-am dat 5 sedinte la o serie 5 la urmatoarea pt ca au stat in Bucuresti doar doua saptamani. Nu am dat spaga, nu m-am milogit de nimeni...a decurs firesc. La Aquateam, pentru ca am ales un interval orar in care nu au multi copii nu am avut vre-o problema referitor la ziua inscrierii. Nu stiu la celelalte intervale orare, mai solicitate, cum e cu ziua inceperii. Presupun ca e un numar maxim de copii care pot fi inscrisi intr-o serie si au prioritate cei cu continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fomalhauti


Si mi s-a parut multa lume. M-am intrebat daca vine de la faptul ca a venit vara sau de la reclama pe care le-am facut-o eu pe forum.

Crede-ma, cea mai buna reclama este cea de la mamica la mamica, in parc. Locuiesc in zona si stiu ce vorbesc! Trebuie doar sa deschizi ssubiectul, la orice loc de joaca...
Si da, conteaza mult si faptul ca acum este cald.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitumac spune:

Citat:
citat din mesajul lui xandra28

buna ziua.

am decis la inceputul primaverii cursurile de inot pentru baietelul meu (5 ani si 5 luni) - el a mai fost si anul trecut, l-am dus noi in primavara iar pe vara a mers cu gradinita; fiind din sectorul 6, am ales tenis club 2000. suntem dupa vreo 6-7 sedinte, din care in primele 3 nu s-a ocupat nimeni de el, s-a balacit la nimereala prin bazin iar pt urmatoarele a fost adus un profesor nou pt initiere (un tanar de vreo 19 ani). problema este ca sunt f multi copii la un singur instructor iar baiatul meu ori este lasat de izbeliste, ori este pus sa lucreze prea mult iar el tinde sa se descurajeze. ultima data cand am fost a inotat plangand toata ora (din pacate nu am observat) pt ca a tot strigat la el spunandu-i ce sa faca, lui i s-a parut prea greu si s-a descurajat. acum nu mai vrea sa mai mearga, cel putin nu acolo.

eu nu vreau sa nu il mai duc la inot, as incerca pt moment sa schimb locul; ce recomandari aveti pt bazine cat de cat la o distanta rezonabila de noi (militari)?

multumesc.



Buna. Am gasit aceasta informatie...se pare ca e in Militari(Uverturii) nu stiu bazinul...
https://www.adulmec.ro/oferte-zilnice/11605


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanya spune:

M-am lovit de curand de limita minima de varsta, stie cineva un bazin unde primesc copii de 4 ani si fiecare sa invete cu cate un antrenor personal? Am gasit grupa de 4-5 copii, dar al meu era cel mai mic si nu vad cum un singur antrenor poate supraveghea atatia copii deodata. La Eroilor mi-au zis din start ca varsta minima de de 5 ani si nu am mai pus alta intrebare, acolo mi-ar conveni cel mai mult, e foarte aproape de mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

La Berry Fitness sau Alexandreea ai incercat sa suni?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

La Daimon (cei pe care i-am laudat si si-au crescut pretul; dar sunt buni)am platit intai o sedinta pentru fiecare copil; mi-au spus ca scopul acestei sedinte este sa vada daca se adapteaza copilul la grup sau are nevoie de "sedinte individuale". La 4 ani sigur primesc, mai ales daca tu chiar vrei antrenor personal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanya spune:

Merci, o sa incerc aici, ajung relativ repede in Tineretului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kora_B spune:

Buna,

Stiti cumva unde pot duce la inot un baiat de 2 ani jumate? Ca si zone prefer Tineretului, Vitan, Unirii.

Va multumesc anticipat.
K.

35+ cu DPN 01.10.2011 si mamica de Iannis 2 ani +

Mergi la inceput