Mar-Apr (207) Bravo ioanna16, Xeo, Lalely07!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antguess spune:

wow....saraca nasa care l-a tinut in brate:)))
si alta sora de-a mea si-a botezat piticul la 1 an jumate....nasa nu a putut sa-l tina in brate ca era curentat....argint viu.....preotul a tinut slujba cu piticul sub roba lui ...pe sub mese.....

Mami mandra a lui Dani (24.01.2003) si proaspata mamica de Evelinne 30.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mi-am facut o cafea decoff cu o patratea de cioco 70 % cacao....ca are indice glicemic mic... si am mancat omletica cu cascaval

mami de fete frumoase MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO -ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui antguess

wow....saraca nasa care l-a tinut in brate:)))
si alta sora de-a mea si-a botezat piticul la 1 an jumate....nasa nu a putut sa-l tina in brate ca era curentat....argint viu.....preotul a tinut slujba cu piticul sub roba lui ...pe sub mese.....

Mami mandra a lui Dani (24.01.2003) si proaspata mamica de Evelinne 30.03.2011



mami de fete frumoase MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO -ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Neata!
Am adaugat si eu data nasterii la semnatura, o idee excelenta!


Strumpfi ma bucur ca te-ai intors la noi. LP nu e o drama, important este sa fiti bine, tu si printesa ta!
Ailed, sanatate multa!

Pisuc Mic

Ce minune de la Dumnezeu! Mami de dragalas Petru Constantin (02.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

gabi numai noi bantuim pe aici..

mami de fete frumoase MARIA DANIELA (07.04.2003) si DODO -ANDRA SIMONA (14.03.2011) si de ingeras (2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimineata s a trezit si rata




mamica implinita de fetita si baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antguess spune:

opa..hai ca incepem sa ne animam...good morning pisucmic si bb_yasmi....haideti la cafeluta

ailed..buna ciocolata? eu nu mai pun gura pe asa ceva...tre sa slabesc urgent!!!!!!!!! papa tu si pt mine:)

Mami mandra a lui Dani (24.01.2003) si proaspata mamica de Evelinne 30.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antguess spune:

yasmi- nu pui si tu datele de nastere a micutilor tai la semnatura?

Mami mandra a lui Dani (24.01.2003) si proaspata mamica de Evelinne 30.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

gabi mult spor la slabit....
eu aseara la 21 am comis-o cu mancare chinezeasca si un papanah cu cioco si inghe urias

azi vine socrela!!!!!!!1 cu bunatati deja salivez dupa pannetone le ala cu cioco si alcohol...


mamica implinita de fetita si baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Antguess, se vede ca ai dormit mult si bine azi noapte, ai debit nu gluma sau o fi de la cafea ?

Ailed, cine te-a pus sa te duci flu flu la munte? crezi ca a venit vara ? mai stai oleak, mai este pana in iulie

Pisuc, LP nu e o drama, drama e la mine in suflet pentru ca nu m-am gandit niciodata ca nu o sa am lapte si/sau o sa imi refuze beblusul sanul Cat am fost insarcinata ma gandeam ca o sa fie tare frumos si bun si sanatos sa o alaptez macar un an, surorile mele au alaptat pe toate nepotelele mele cate apraoape 2 ani, eu numai 2 saptamani mama pe mine si surorile mele ne-a alaptat la fel mult timp, numai eu am dat-o in bara dar vorba aia, sanatosi sa fim noi ca restu se rezolva din mers. Am stat acum o ora de la 7 la 8 si nu am dormit si m-am muls si am scos din ambii sani 100 ml, s-a adunat ceva mai mult peste noapte, nu i-am mai muls de aseara de pe la 5 cred ca am incercat pe la 11 aseara si nu iesea mai nimic, si am spus ca o sa o fac azi dimineata si m-am mirat tare cand am vazut ca iese mai mult. Adevarul e ca am baut ieri cateva cani de ceai pe seara, de lactatie, dar mia am numai 5 pliculete si gata se termina, si aici nu am de unde sa cumpar, ce am avut o cutie a fost adus de sora mea din tara cand a fost aici in ianuarie. Cand am intrebat-o de ce nu mi-a adus mai mult, mai multe uctii , mi-a spus foarte sigura pe ea ca las ca nu o sa iti trebuiasca nici asta dar eu ti l-am adus ca asa mi-ai cerut, ca eu ii spusesem sa imi aduca ca aici nu gasesc, si mai spunea sa nu ma ingrijorez ca o sa am lapte de o sa imi curga sanii si o sa ma mulg si o sa il arunc, ia uite cum am ajuns, ma mulg si ma uit in pompa si ma bucur cand iese fiecare picatura, parca ar iesi aur nu alta, si la mana ma storc si vreau si stau sa iasa si ultima picatura Eh asta e acum, am 2 sosete acum in loc de sani, sunt asa de moi si lasati si fara lapte

Ma duc sa ma intind in pat acum, poate prind o ora de somn macar pana se trezeste piscoata si apoi sa o asteptam pe moasa , sa vedem cum ne mai cearta si azi

Am plecat, o zi frumoasa va doresc

_

Mergi la inceput