Mamici inimoase de Constanta* * *148* * *

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct
O saptamana a patimilor cu suflet cat mai curat si plin de bucurii va doresc!
Hunii mei sunt bine...eu agitata...y=trebuie musai sa am in mana ceva hartii saptamna aceasta ...altfel...nu ma incadrez in timp...vad eu pana la urma.
all


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,Bogdan Andrei ,Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adryana_4u spune:

CRIXIA, iti multumesc mult pentru raspuns.
Acum...am observat eu ca fetele cu "vechime" nu prea mai dau pe-aici...or fi ocupate cu copii, sau e ceva legat de ce mi-ai scris tu, respectiv..
Adriana, au fost niste momente de neretinut in istoria acestui topic, motiv pentru care s-a umblat un pic la lista. Important este ca tu ai revenit, ca ti-ai dorit sa ajungi la noi
Puteti sa-mi faceti si mie un rezumat scurt, sau e foarte grav???
Sau macar dati-mi link, sa citesc ce si cum, ca eu chiar am ramas surprinsa...
Multumesc, si va pup pe toate fara exceptii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna ziua tuturor!

Betik, e f frumos ca e o micuta eleganta! E foarte feminin sa poarte rochite.
Merci de sfaturi, si eu ma gandeam ca trebuie fiert sau inmuiat. Vad eu ce iese.
Si mai am o intrebar, apropo de pasaport, ca ai amintit: pt Bulgaria tb pasaport? pt parinti? dar pt copii?
Dodo, succes, sa rezolvi cu actele!
Adriana, suntem si fete cu vechime pe aici, as zice ca tu esti mai noua si nu ne cunosti. Referitor la fostele pb, nu cred ca vrea cineva sa si le aminteasca. Sa zicem ca au fost niste neintelegeri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Mada, voua adultilor nu va trebuie pasaport, iesiti cu buletinul, dar copii da. ca nu pot iesi din tara cu certificatul de nastere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Mada, voua adultilor nu va trebuie pasaport, iesiti cu buletinul, dar copii da. ca nu pot iesi din tara cu certificatul de nastere


Merci mult, Rox, wow ce chestie, sa le fac pasapoarte la pitici! Poze le fac ei acolo, nu? Nu tb sa fac eu in oras, cum era pe vremuri, asa-i?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Da Fiquelle, poze le fac acolo. platesti la CEC tot ce e de plata si apoi la pasapoarte doar poza si gata.
Am scapat si de pasaport,acum asteptam concediul.
Pupici all!


www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">DOMNISOARA MEA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fiquelle

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Mada, voua adultilor nu va trebuie pasaport, iesiti cu buletinul, dar copii da. ca nu pot iesi din tara cu certificatul de nastere


Merci mult, Rox, wow ce chestie, sa le fac pasapoarte la pitici! Poze le fac ei acolo, nu? Nu tb sa fac eu in oras, cum era pe vremuri, asa-i?

MADALINA si leutii ei, SOFIA MARIA(12.08.2004)si ALEXANDRU NICOLAS(4.08.2008)


pentru ei e o experienta bestiala oricum, se simt teribil de cool... Patrick ma pune sa ii arat periodic pasaportul . nu va duceti la prima ora, e aglomerat, daca puteti merge sper 11-12 e foarte liber, nu dureaza decat cateva minute facutul pozelor, se pot completa si formularele inainte, sunt pe site la prefectura.
edit, uite si formularul: http://www.prefecturaconstanta.ro/images/stories/formulare_tipizate/pasapoarte/FORMULAR2.pdf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Salut!

La multi ani Bogdan de Adinutza!! Succes la scoala si sanatate maxima!
La multi ani Florilor!!! Care cum sunteti/ aveti( ati avut)....eu, cam intarziata

Ana e bine, a fost doar indopata...socra-mea ma dispera cu mancatul, pentru ea doar asta conteaza

S-au trezit fetele, ma cheama...




blog magazin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Va multumesc tuturor pentru urari!
Sunteti dragute ca intotdeauna!
Eu nu v-am uitat doar ca de pe 25 martie am ramas singura cu copiii. Incerc sa fac fata cu turele mele, scoala si activitatile lor.
Acum ca e vacanta mi se pare si mai greu, dar va trece si perioada asta...
Ma duc sa calc cateva lucruri ca apoi trebuie sa ma pregatesc pt tura de noapte.
De citit v-am mai citit, recunosc in zig-zag, dar nu am avut dispozitia sa scriu. Oricum, m-am bucurat pentru realizarile voastre, ale copiilor si progresele pisoiasului.
Adriana, ti-a raspuns Roxana...tu scriai la un alt topic- tot cu mamici din Cta, dar esti binevenita aici.
Va pup pe toate si puiutii din dotare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_cryss spune:

Buna dragutzele!

Imi cer scuze ca nu am mai intrat sa va salut macar,dar de intrat am intrat destul de des si v-am citit din umbra(nu am un motiv anume ptr care nu am mai scris.).Vreau sa urez si eu tuturor sarbatoritilor si sa va urez ca Sfintele Pasti sa va aduca lumina in case si pace in suflete!
SI sper sa ma mai primiti si pe mine din cand in cand pe la voi.


Mergi la inceput