Strugurasi de Sept-Oct 2011 (39)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

flopishtica, imi pare rau de ce ti s-a intamplat Nici eu nu suport autobuzele si cred ca si eua s lesina daca m-as urca intr-unul si mai ales daca as sta in picioare Sa ai grija pe viitor




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 19+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

Citat:
citat din mesajul lui caty2585

Citat:
citat din mesajul lui May3

Caty, felicitari pentru pasa


15+ cu

http://www.zebraroz.ro/ - hainute copii


Multumesc frumosTu ce faci?cum te simti azi?


Fericita 21+ cu


azi n-am avut greturi ca ieri. bine, pe seara sigur ma apuca
dar sunt cu corabiile cam innecate in asteptarea unui raspuns de la doctori care nu mai vine.
bine, banuiesc ca mai sunt cateva zile de asteptat. incerc sa muncesc ca sa-mi iau gandul, dar nu prea merge

oare thea si dana ce or mai face. tot in anglia si ele.



15+ cu

http://www.zebraroz.ro/ - hainute copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Citat:
citat din mesajul lui caty2585

Buna burtoaselor

Am venit si noi de la eco si bebe este
FETITA
Deci,Seidana se pare ca nu ne incuscrim acum(poate la bebe nr2)
In rest iubita noastra este foarte bine,statea cu manuta dreapta sub capusor(exact cum stateam si eu in acel moment)si apoi a cascat draga de ea!Vroia sa faca mititica
Oricum suntem in .Abia asteptam sa incepem cumparaturile

THINK PINK
toate burtoasele


Fericita 21+ cu


FETITA?Sa fie satatoasa, mancacioasa si necolicioasa Feliciatri pentru pasa




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 19+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flopishtica spune:

Merci racheel, eu sper ca dupa 4 luni sa mai treaca din senzatia asta de neputinta. Greturi, nu am avut, de vomat, nu asa cum multe dintre voi inca mai aveti sau ati avut, in schimb atat de slabita nu m-am simtit niciodata.

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

alayna, cum au zis si fetele trebuie sa te linistesti.Intai trebuie sa auziti parerea medicului Totul o sa fie bine, ai sa vezi




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 19+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Dragele mele mamici de strugurasi,

Dupa o noapte complet nedormita din cauza durerilor de spate si burta am fugit la doctor astazi. Mi-a fost teama sa nu fie contractii care sa dauneze lui bebe.Si am presimtit bine, mi-a dat repaus la pat in zilele urmatoare si multa odihna.
Cred ca oricum aveam nevoie
Sper sa treaca repede aceaste stari si sa fim din nou bine si eu si bebe.
Luni merg si la ECO de Trim II cand probabil o sa aflu mai multe detalii despre eventualele probleme aparute intre timp.
Am niste emotii de nu va spun.
Sunt putin ingrijorata.

Va pup si bun venit noilor gravidute in casa noastra.

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annare spune:

buna scumpele mele.....ce de fetite in odiseea noastra.......eu inca nu stiu ce o sa am..am vazut k vorbiti despre nume...eu daca voi avea baiat il va chema radu-stefan iar daca va fii fetita numele ei va fii andra-maria...in rest toate bune

cu ajutorul lui Dumnezeu sunt 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty2585 spune:

Citat:
citat din mesajul lui May3



azi n-am avut greturi ca ieri. bine, pe seara sigur ma apuca
dar sunt cu corabiile cam innecate in asteptarea unui raspuns de la doctori care nu mai vine.
bine, banuiesc ca mai sunt cateva zile de asteptat. incerc sa muncesc ca sa-mi iau gandul, dar nu prea merge

oare thea si dana ce or mai face. tot in anglia si ele.



15+ cu

http://www.zebraroz.ro/ - hainute copii
[/quote]
Ma bucur sa aud ca te simti bine(fara greturi).Nu mai gandi negativ caci atragi lucruri negativeGandeste-te la altceva decat la faptul ca iti va fi rau si nu te mai stresa cu rezultatele alea ca vin eleDD ti-a dat minunea in pantec,asa ca bucura-te de ea si gandeste pozitiv pentru bebe

Cu Theea am vorbit saptaman trecuta la tel si era bine...am sa o "deranjez" maine cu un telefon sa vad ce face



Fericita 21+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty2585 spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel



FETITA?Sa fie satatoasa, mancacioasa si necolicioasa Feliciatri pentru pasa




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 19+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!




[/quote]
Multumesc frumos,draga mea,asemenea si tie pentru comoara ta


Fericita 21+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

raluca050, sa te odihnesti bine si bebe sanatos

annare

Caty




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 19+ cu Anastasia-Maria
Doamne, ajuta-ne in continuare!



Mergi la inceput