Ce ar trebui sa stie un copil de Grupa Mijlocie?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maminuta spune:

danaionela,gradinita noastra,desi este de stat,este o gradi foarte frumoasa:sali mari,copii inscrisi max 25-26 ,prezenti 16-19,mincare grozava,fara salamuri,crenw,etc,pina anul asta si Doamnele as fi bagat mina in foc ca sun specii pe cale de disparitie-iubesc copii(drept dovada ca Dariuca mea s-ar duce si in weekend la gradi),optionale engleza,dans,germana si din toamna vom avea Learn2b,insa om vedea partea educationala daca e asa cum banuiesc unii parinti.
Inaf78,,asta este programa de grupa mijlocie?
sorana,si noi mergem,chiar astazi am fost la "Pasarea ascunsa in piatra",un atelier de sculptura
monicabo,cel mai bine da un search google,intra pe siteul lor ,suna si mergi la o lectie pentru parinti.Este gratuita.Daca nu gresesc,joia se tin aceste lectii.
danyalo,din cite stiu eu,la Palatul copiilor se fac inscrieri la inceput de an scolar,dar mai bine suna acolo si afli.
Adriana ,in ce zile mergeti voi la FTK?Nu om fi colegi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Maminuta, noi mergem luni de la 10 la 12. Dudu este in grupa impreuna cu alti colegi de gradi.

Pt cine este interesat, am aflat cum il cheama pe sensei de la aikido - sensei Vasilache.

Mergi la inceput