Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (119)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee


Mai, eu zic ca si ei au motivele lor de nemultumire.. ca doar n-om fi perfecte. Probleme si mici neintelegeri apar mereu, dar bine ar fi sa gasim putere de intelegere, sa nu ne impiedicam de orice obstacol. Asta nu inseamna ca daca e groasa treaba sa stam sa inghitim, dar sper sa nu fie cazul pe la noi.
Si barbatelul asta al meu mai face cate o gafa, mai vin, il mai parasc pe aici , dar chiar e baiat bun, ar tb sa vin si cu laudele, nu numai cu critici.

Alina Mamica fericita de Victor Andrei - 23.07.2010

Luna 8



Ba noi suntem perfecte, belle si rachitoare

http://community.webshots.com/user/Dragaica

http://mytwinbeads.blogspot.com/

Mamica fericita de leuti minunati Tudor Sébastian si Félix Alexandru 10.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_Eva spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

Diana imi plac animalutele de lemn


si mie (noua)

Diana, mami de pui iubit Eva (20.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

saddie, asa e, la noi e spatiu de joaca gratis... sa vezi cand vin vreo 3-4 copii de varsta lui Eric..mamaaaaa ce dezastru lasa..am si poze spre exemplificarebine, adevarul e ca ai mei au prea multe jucarii...spre deosebire de copiii prietenilor nostriasta pt ca ma-sa e nebuna si a tot cumparat...

andreea, nu stiu care e treaba cu temperatura...da tu le iei temp regulat? eu niciodata nu le-o iau, decat daca ii simt calzi...

mai sa vedeti faza azi... vine al meu de la serviciu, si-l trimit afara cu copiii pana am tras eu o tura cu aspiratorul...la un moment dat, aud urlete/plansete in curte, evident il recunoasc pe Eric...ies pe balcon, intreb ce s-a intamplat? eric intrase din greseala la prima scara, vrand sa vina pana la mine...si a dat nas in nas cu un vecin...si s-o fi speriat, io stiu, da bietu asa urla si plangea, ca abia l-am potolit...ce-o fi crezut in mintea lui?



LA MULTE LUNITE PUIUTI IUBITI, SARBATORITI ASTAZI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Eladea, ce ma distreaza Eric. Sa-l pup eu de scump!

Am culcat copil, a durat vreo 40 de min pana sa inchida ochii,desi statea in pozitie de somnic, dar cu ochii mari!!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Nu s-a intamplat nimic. Ca sa va satisfac curiozitatea( stiu cum e, ca eu sunt tare curioasa de felul meu) Pe scurt, Alina a spus ca ar tb sa o sustinem altfel pe Btz , nu laudandu-ne sotii si eu am reclamat lipsa de diplomatie. Atat a fost tot, nu sange pe pereti, urlete si zbierete. Au fost exact 2 mesaje. Poate nu tb sa reactionez eu, dar am o scuza...mi-e foame!!!!

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 9

am citit cu atata nerabdare acest mesaj si la sfarsit m-a bufnit rasul!!! .....si eu sunt la fel cand mi-e foame


Mergi la inceput