Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (119)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Diana imi plac animalutele de lemn


Matei - luna a 9-a 08.07.2010

" Indiferent ce vei face in viata va fi nesemnificativ. Dar este important sa o faci!" - Mahatma Gandhi


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Nu s-a intamplat nimic. Ca sa va satisfac curiozitatea( stiu cum e, ca eu sunt tare curioasa de felul meu) Pe scurt, Alina a spus ca ar tb sa o sustinem altfel pe Btz , nu laudandu-ne sotii si eu am reclamat lipsa de diplomatie. Atat a fost tot, nu sange pe pereti, urlete si zbierete. Au fost exact 2 mesaje. Poate nu tb sa reactionez eu, dar am o scuza...mi-e foame!!!!

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Poze luna 9


mai, esti incorigibila...

LA MULTE LUNITE PUIUTI IUBITI, SARBATORITI ASTAZI!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Diana f. frumoase animalutele!

eladea deci asa cand vin copiii in vizita aveti distractia asigurata pt. ei . Si eu ma gandeam tot asa pt pe la un an ca acum nu se tine nici pe picioare, da' sa se mai tina si de zebra! . Nu stiu de ce mi s-a pus asa pe ea dar imi place de mor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Eu nu urmaresc Anatomia lui Grey, ca nu ma pot uita la scene cu 2 stropi de sange...

Oana, biata maica-ta ce a mai tras cu punga aia in masina, 3 zile.

No tu fete, am facut si eu fructele pe 3 zile mi-au iesit, un borcanel pe maine, 2 in congelator.

Ochidut, sa stii ca e tare faina Larisa, o minune de fetita. Am vazut cateva poze noi pe FB, nu am apucat toate, dar e o scumpa. Si o imbraci tare fain!!!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dragaica spune:

Mama ce fel am scris, imi scuzati de greselile de ortografie....stiti voi ca tasta "m" nu-mi merge iar ai nou mi-au mai scos baietii cateva taste sper ca mosu sa fie darnic anul asta

http://community.webshots.com/user/Dragaica

http://mytwinbeads.blogspot.com/

Mamica fericita de leuti minunati Tudor Sébastian si Félix Alexandru 10.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Fetele ma primiti si pe mine in clubul de pe FB? Cum va gasesc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Dragaica, tu stii bine cat de diferiti is copilasii, asa ca eu zic sa nu iti faci griji cu vorbitul, fiecare cu ritmul lui. Pai si cu dintii a fost la fel, unul cu 6 , altul cu 2 bucati. Vlad are zile cu povesti muuulte, dar si zile nu scoate 2 vorbe, nu are chef probabil...

Saddie, iti trimit PM cu numele Paulei complet, o cauti pe ea, ii ceri prietenia. si de acolo ne vezi pe restul. Nu iti dau numele meu ca al meu e comun, si mai sunt muuuulte ca mine.



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Buna seara! Iar nu am apucat sa citesc nimic...am de recuperat vreo 2 capitole.
Am fost iar cu febra doua zile, dupa ce am venit de la Cluj...vor sa iasa caninii, ma rog, acolo e umflat.
In rest, maraiala cat cuprinde, azi e mai bine, a si mancat, ca ieri a fost dezastru, numai titi a vrut si fructe. A adormit azi dimineata la 6 dar a dormit pana la 12. A mai dormit inca 3 ore de la 15 la 18....in CASA!!! Premiera!

Mami fericita de Raisa - 01.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

crispro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Off, uituca mai sunt:
Denisa, multi ani fericiti si sanatosi impreuna!! Dragoste si intelegere!!

Mai, eu zic ca si ei au motivele lor de nemultumire.. ca doar n-om fi perfecte. Probleme si mici neintelegeri apar mereu, dar bine ar fi sa gasim putere de intelegere, sa nu ne impiedicam de orice obstacol. Asta nu inseamna ca daca e groasa treaba sa stam sa inghitim, dar sper sa nu fie cazul pe la noi.
Si barbatelul asta al meu mai face cate o gafa, mai vin, il mai parasc pe aici , dar chiar e baiat bun, ar tb sa vin si cu laudele, nu numai cu critici.

Alina Mamica fericita de Victor Andrei - 23.07.2010

Luna 8

Mergi la inceput