Strugurasi de Sept-Oct 2011 (36)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Bujo, am inteles.La Filip le-ai avut si la fetita nu le-ai mai avut

Seidana, ce numaratoare?




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 18+ cu
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Bujo, am inteles.La Filip le-ai avut si la fetita nu le-ai mai avut

Seidana, ce numaratoare?




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 18+ cu
Doamne, ajuta-ne in continuare!





era scris sub grupul de gravidute cate suntem noi, cate fetite si cati baietei sunt.. era scris cu mov...

19+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

LA MULTI ANI ANCARORO! multa sanatate si sarcina usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Helenutza23

seidana treci la modificari

55
5 baietei fara caruciorul tau albastru
9 fetite cu caruciorul tau roz





Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 18+ cu
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

catinel asa.. cu pauze mici si dese cheia marilor succese... am reusit si eu sa gatesc un spanac moldovedesc sa te lingi pe deste.
a mers la fix langa un ou prajit.

macar asa mai uit de pofta de urzici

acu tre sa imi fac curaj sa merg la dus sa ma despaduresc ca poate vrea chinezoaica sa imi faca transvaginala

14+

http://www.zebraroz.ro/ - hainute copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

pune repede reteta




Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 18+ cu
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

multumesc fetelor. Dau o felie de tort

lipsesc 2 ore si voi umpleti in capitol intreg

May, matreata am si eu, dar pe portiuni ale capului, nu peste tot .
Iar chestia cu parul, medicii astia sunt deja imuni, cred ca nu ii mai intereseaza cum arata, daca e par, daca nu e, daca e rasa, epilata sau padurea Letea. Cred ca atatea au vazut ca nu se mai mira de nimic. Inchipuie-ti ca au facut rezidentiatul in spitale si au asistat la controale si la nasteri la femei de la tara si tiganci, care numai de epilat cu ceara nu au auzit, sau exact de parul de pe burtica le-a durut pe ele.
Lore, cu analizele asa am patit si eu. Am sunat in februarie si pentru aprilie aveau fonduri. Si la cele fara programare sa te duci dimineata de la 7, nemancata, sa stai in picioare afara ore intregi si sa te inghesui cu pensionarii. ROMANIA; TE IUBESC

Mikka, cum nu ti-au dat liber??? Conform OUG 196 ai 16 ore lunar pentru analize, daca acestea nu se pot efectua in afara orelor de lucru. Cerere scrisa, adeverinta de la medic si gata. Si sunt ore platite. Auzi la ei, nici la analize sa nu te lase sa te duci

13+

Bijuteriile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

pai e simpla rau.
se spala spanacul, se oparaste in apa clocotita. se scurhe intr-o sita apoi se taie cu cutitul asa marunt.
intr-o oala se prajeste niscai ceapa, apoi se pune spanacul si un pic de apa, sare, piper sau vegeta ce vreti, se lasa la fiert la foc mic cu capac 10 minute dupa care se mai pune bulion si se mai lasa iar 5 minute si asta e.

mie asa imi place.
soacra-mea il face cu lapte, dar eu sunt moldoveanca la origine, maica-mea fiind moldoveanca numai moldoveneste gatea si asa imi plac mancarurile.
un bors moldovenesc de loboda as mai manca

14+

http://www.zebraroz.ro/ - hainute copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

eu am peste tot, cred ca bag niste nizoral la urmatoarea spalare.
stiu ca e sampon medicament dar nu-l tin mult pe cap, macar poate mai imi ia din ea....

cu burtica i parul de pe ea nu-mi fac euprobleme de doctori. mikka isi facea
eu imi fac probleme de mine ca nu-mi place cum arata asa :))

14+

http://www.zebraroz.ro/ - hainute copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

Bujo, ba chiar te rog sa-mi spui ce ai auzit despre Bisoc, inca am imp destul sa il schimb, am fost doar o data la el, deci astept vesti

Oana mami de Mara 11.08.2004 si 11+

Noi

Mergi la inceput