bine v-am gasit! salutari de la oana si bb

bine v-am gasit! salutari de la oana si bb | Autor: oana_raluk89

Link direct la acest mesaj


Sunt mamica, insarcinata in 17 sapt, este primul meu bebe, il astept cu mari emotii si multe dileme :P Am 22 ani iar tati 26. bebe este o greseala, sper sa nu o regret niciodata :)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

scuza-ma, nu vreau sa par nesimtita, dar cum poti sa iti numesti copilul gresala?



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anne45 spune:

In ce sens este o greseala??

mami fericita de Giuliano (07.07.2010)


http://picasaweb.google.com/102421590206055963392

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anutza_26 spune:

Buna Oana,
Bine ai venit!
Zi si tu.. "bebe este o surpriza" :)
Nici un bebe nu este o greseala, stie el Doamne Doamne de ce ti l-a trimis! Nu ai cum sa regreti, ai sa vezi, copii sunt averea noastra, o sa te bucure cum nu te-a bucurat nimic altceva pana acum!
Sarcina usoara!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ggeta77 spune:

Buna draga mea....stiu ce vrei sa spui ca este o greseala, primul meu copil( care acum are 13 ani) e "o greseala"....si crede-ma nu imi imaginez viata fara el...sunt sigura ca TREBUIA sa se intample chiar daca eu nu eram pregatita. O consider ca pe o "rasplata" de la D-zeu faptul ca acest copil este primul in clasa la invatatura, este un foatre bun "fotbalist" si suntem mai apropiati decat sunt mamele de obicei cu fetele. stai linistita....aceasta "greseala" va fi o surpriza fffff frumoasa. pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

scuza-ma, nu vreau sa par nesimtita, dar cum poti sa iti numesti copilul gresala?



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca



E si ea mica, acum nu stie a se exprima cu claritate!

Cel mai probabil a vrut sa zica despre bb ca e o surpriza total neasteptata.

Daca era greseala, cum ai luat-o tu , crede-ma ca deja o "repara" pana acum! Ceea ce nu s-a intamplat, slava domnului

Din cate imi dau seama e inca un copil, si cu multe temeri...Asa ca hai sa ii acordam ceva clementza si sa o acceptam in randurile noastre, si mai ales sa ii dam sfaturi utile pentru viitor! (nu bobarnaci in cap!)



Felicia,de pui (Gabriel) si 24+ cu bulina (Mihai sauAnamaria???)
Nasterea lui Gabriel
_

Simply happy!

Mergi la inceput