Goldie pants - 49

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaaa
heeey bulinutaaaaa felicitariiiiiiii pentru

azi m-am trezit mai traziu crek subconstientu meu a vrut k sa ma apuce sfarsitul lumii in somn
pana la urma toata nebunia asta cu sfasitul lumii are si partea ei buna ca orice deadline ne determina sa facem kestii pe care nu le-am facut pana acum sa fim mai tandri, mai toleranti, ma iubitori SA FIM PREZENTI, azi, aici, acum fiindca maine nu se stie



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
io una nu inteleg cum vine asta aplici la un job, esti chemat la interviu si tu nu confirmi prezenta??? sau gasesti tot felu de scuze ca nu poti ajunge in ziua si la ora respectiva
pai cum naiba vrei jobu sau nu ?? daca il vrei atunci te duci la interviu, fiindca interviu nu inseamna ca esti si angajat, macar dak nu primesti jobul ramai cu experienta interviului daca nu il vrei de ce mai aplici aaaaaaaa sau poate crezi daca te cheama la interviu asta e o confirmarea suficienta a valorii tale




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna
io ma pregatex intens pentru inceputul de saptamana, ocupatii noi , colegi noi , entuziasm cat cuprinde si fiindca e aproape sfarsit de an m-a apucat si nebunia de a face cam tot ce imi propusesem sa fac anul asta si nu am facut pana acum asa ca nimeni sa nu imi stea in cale



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata

azi ma gandeam ca pe langa multe dezavantaje avantajele stabilirii sediului intr-un complex de birouri sunt demne de semnalat . de exemplu ma intreb cateodata cum naiba vecinii nostri reusesc sa isi termine treaba in timpul programului normal de lucru iar la noi lumina se stinge cu mult dupa orele 21 de asemenea in fiecare duminica, dat fiind ca rar intalnesc picior de om in complex, ma jur ca duminica viitoare nu voi mai calca pe la birou
evident, cand noi plecam la 21.00 iar la vecinii nostri e inca lumina imi creste inima de bucurie ca mai sunt si alti intarziati




Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:



is a special part of me too

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37) si 24+

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata
stiu cum voi face fata azi celor 3 ceasuri rele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

bulinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara
stiu ca v-a fost dor de mine
nu m-am plictisit de scris doar ca nu prea am ajuns pe la pc iar eu pe telefon nu folosesc internetul decat foarte rar
enspiratie nu am nu pot sa scriu aici dexpre mine ca aici nu e jurnalul meu dar ma gandex ca ar putea deveni
cine este pentru ?? cuuuuuuuuum?? toata lumea ???
ok, ma gandex la propunerea asta si revin



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

agree

bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37) si 25+

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput