Puiuti de Sept-Oct 2011 (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

Citat:
citat din mesajul lui camady

Numai eu nu simt nimic...........parca a fost ceva sambata dar de atunci nimic..................

18+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori


camady nici eu nu il simt pe bebita si din cate stiu nu am nici o situare anterioara/posterioara bla bla. :) asta e. nu pot sa zic ca nu ma ingrijoreaza lucrul asta, dar incerc sa nu ma gandesc ca e ceva rau, ci pur si simplu ca e bebita mai somnoros. :)

Lori 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

eu sunt mare "fana" a somnului dulce, si de cand am ramas insarcinata as dormi 24 din 24; prin urmare abia ma ridic din pat pe timp de noapte sa merg la baie; dar uneori o mai comit, adica ma tin pana dimineata, oare e bine ce fac?

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Andra sa stii ca eu de vreo 2-3 sapt nu ma mai trezesc noaptea sa merg la pipi. Acum depinde si de cata apa beti.Eu cred ca beau cu indulgenta intr-o zi 1 litru jum.

18+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredanar spune:

andr@ bine nu e pt vezica sa te tii nici cand nu esti insarcinata, dar nu cred ca e chiar un capat de lume daca nu se intampla mereu.

eu nu prea reusesc sa ma tin prea mult noaptea chiar daca as vrea. si mi-e ciuda ca adorm greu dupa ce merg la baie. merg mai mult cu ochii inchisi.

Lori 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns May3 spune:

anare, ma bucur ca esti bine, m-am gandit la tine, sa stii.
esti la valcea,da?
sper ca totul sa fie bine la mine si sa ajung in sapt a 25-a ca atunci mi-am programat s-o tai in Romania.

Caty, merci
eu nu-s ingrijorata ca nu-i bebelul acolo :) ca la cat de rau imi e si la cate eco am facut in ultimul timp ...
numai ca-i misto asa sa il auzi.

sper sa aveti dreptate si sa fiu bine si eu si bebelul.
oricum ma asteapta luni de stres ca nu se stie niciodata nimic concret cu hematoamele astea, chiar daca dispar pot lasa urme si complicatii...
asta este, cu morcovul in fund tot inainte


14+

http://www.zebraroz.ro/ - hainute copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

am uitat sa va zic ca si eu am pus 3 kg si ; sapt trecuta cand am fost la dr, cum am intrat pe usa m-a intrebat cat m-am ingrasat, eu i-am zis 3 kg la care el "cam mult...!!!" eu stupefiata il intreb, dar cat ati vrea dnle dr sa iau in greutate? la care el, pai nu vreau sa iei mai mult de 8 kg toata sarcina, ca ne suparam. ce sa-i mai zic? cred ca e nebun tipu' al meu bb dormea iar, e a doua oara cand mergem si doarme; in rest, e ok, suntem in grafic; aaaa, si am inceput sa luam si calciu; beax cat sunt de gretoase (mi-a dat de alea de supt)

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GORGY spune:

Va pup fetelor, bun venit fetelor nou venite, si o sarcina usoara si frumoasa.
V-am vazut pozele noi, burticile frumoase
eu nu am mai intrat ptr ca nu am avut net la birou, si acasa nu am de unde...'dar am recuperat azi
Nane, chiar daca ai avut asa o sangerare mica suna dr si du-te sa te vada, macar sa stii daca ai nevoie de sustinere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

camady si eu tot 1.5 l de apa beau pe zi, nu ma omor prea mult cu apa lore tocmai din acelasi motiv nu ma ridic, ca adorm ff greu la loc

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Annare.. bine ai revenit.. asa cum a zis camady.. in clubul celor cu pb cu placenta.. tu esti prima care sta acasa, eu mi-am scurtat prg si camady inca ...

Camady. nici eu nu ma mai trezesc noaptea .. de vreo 2-3 sapt... si asa de dulce e somnul..

18+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Annare.. bine ai revenit.. asa cum a zis camady.. in clubul celor cu pb cu placenta.. tu esti prima care sta acasa, eu mi-am scurtat prg si camady inca ...

Camady. nici eu nu ma mai trezesc noaptea .. de vreo 2-3 sapt... si asa de dulce e somnul..

18+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !



Eu bag munca ca nebuna............mai mult am si examen la sf lunii si cand ajung acasa mai si invat..........copilul cu scoala.Insa am zis din mai cand ma linistesc si eu cu examenele sa vad incotro o iau.

18+ cu Eva Maria si mami de Razvan Gabriel 7 anisori

Mergi la inceput