Mamici inimoase de Constanta*147*

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgipuia
Fiquelle si eu am operat-o pe Mony tot la Ursuleanu, si in mai il operez si pe Teo... Am inteles ca Boti a fost deja la el si i-a recomandat operatia, doar ca e reticenta apropo de discutiile pro si contra Ursuleanu de pe forum... plus ca e destul de micuta moaca ei. La Ct singurul medic care mi-a inspirat incredere a fost Loghin, dar nu am avut experienta decat a controlului si a diagnosticului, nu si a operatiei.



Asta cu discutiile pro si contra e o chestia asa de relativa...Daca s-a auzit de el, inseamna ca e bun si punct. Ca mai pot aparea si esecuri este firesc. ( A gresi e omeneste....depinde insa si cat de des....)Eu stiu ca pt mine a fost salvator. A fost singurul medic care a stiut ce sa-mi dea sa-mi treaca o faringita cronica, profesionala, dupa ce fusesem pe la alti 4 medici si luasem 6 luni tratamente peste tratamente, antihistaminice, antimicotice si altele... plus stresul ca nu stiam ce am.

Lulu, vreau si eu cercei cu cuart roz. Ce modele de sarma ai? Unde le pot vedea? Din sarma de argint/ aur alb se poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

LA MULTI ANI DENIS! SA CRESTI MARE SI SA FII VOINIC SI SANATOS!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Fetelor, spuneti-mi si mie ce cazuri sunt mai grave la umanitare ca vreau sa pun niscai bijuterii handmade la bazar...

Cristina, mami de ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisoi_aluna

Fetelor, spuneti-mi si mie ce cazuri sunt mai grave la umanitare ca vreau sa pun niscai bijuterii handmade la bazar...






Cristina,grave sunt toate,daca stai sa analizezi situatiile,insa avem de aici din constanta,copilasi care au nevoie de banuti:
Bibi-care strange bani pt transplant de maduva in Israel..
Bogdan-nu-i stiu diagnsoticul,dar face diverse terapii de recuperare
David-care are fibroza chistica si are nevoie pt tratamentele medicamentoase

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

La bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Multumesc, Mihaela, o sa postez in fiecare saptamana cate ceva pentru cazurile acestea.

Figuelle, o sa fac eu cercei din argint si cuart roz daca vrei, si ii postez la umanitare pentru unul dintre cazuri, numai sa-mi spui cam ce forma si marime ai vrea sa aiba piatra, ca maine ma duc la marfa.

O sa pun acum niste cercei din argint si turcoaz pe care ii am facuti deja, pentru Bibi. Sper sa reusesc.

Cerceii cu turcoaze http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=21881

Cristina, mami de ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:




O sa pun acum niste cercei din argint si turcoaz pe care ii am facuti deja, pentru Bibi. Sper sa reusesc.






ai reusit!si da-mi voie sa te felicit,tare frumosi sunt!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_aluna spune:

Si am mai pus o pereche tot din argint pentru David http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=21882

Cristina, mami de ANDREI (16.02.2011)

Totul sau nimic. Si de obicei totul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

'neatza!
Cris-Pisoi, Bine ai venit la bazar!! pentru maini dibace!!
Dodo, te-ai apucat de treaba? Eu zic sa-i dai drumul, mai ales daca ai culorile.

Cris82, suntem langa tine! Nu tot timpul avem puterea sa spunem, asa ca lasa timpul sa-ti aseze gandurile si actioneaza cum consideri! Oricare ar fi decizia ta noi ti-o respectam!

Am citit un pic din urma si vroiam sa va spun, asa cum a zis si Vladis ca nu merita drumul la Buc pt operatia de polipi. Am fost si eu cu Alexia, chiar la Ursuleanu. Daca ar fi sa repet cu Ana, nu ma voi duce tot acolo, si in nici un caz la el. Profesional, da, n-am nimic de spus, dar pe mine m-a dezamagit organizarea lui, era o coada in spital, si am asteptat ff mult pana la operatie. Copil trezit de la 6 dimi, nemancat nebaut, greu de stapanit...se facuse ora 11 si noi nu mai intram.

Azi avem zi de ortodont. Revin diseara cu decizia medicului da/nu aparat dentar .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Mneatza,

Crixia, succes azi si tinem pumnii.


Mai ce vreme, eu m-am saturat, zau...nu mai suport, ma apuca toate alea....

Aseara am trimis baietii in parc si eu am prestat niste ciorbita de curcan si doua tavi de cornuri moi si fragede unmplute cu finetti si mere...in speranta ca ajung pana maine..de unde, de dimineatza mai areu 6 bucati si Luca imi cerea sa duca si la copii la gradinitza



Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

ce mai fac eu

Bibi
David
Bogdan
Mihaita
Ionut






Mergi la inceput