Colectia de toamna-iarna 2005 (23)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Maria, si eu zic sa-i "desparti" linistita la gradi, sa le fie cat mai bine fiecaruia; va e voua un pic mai greu sa-i duceti si sa-i culegeti din locuri diferite, dar asta e, noi de exemplu ne descurcam, la noi nu se suprapun niciodata.

Aoleu Cora, ce complicata treaba cu parul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

corapina, lavi, multumesc . e perfect inteligibil si logic .

hehe, povesti de groaza cu 1001 sampoane, dermatologi si scalp sensibil stie si capul meu . concluzia personala e ca de la stres mi se trage, plus oboseala, devitaminizare ... mai nou ma tine starea asta din dec si pana da caldura (UV se pare ca au efect bun), si e tot mai rau in fiecare an . solutia personala e de-stresare generala, inclusiv sampoane cat mai blande si ne-facatoare de minuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Maria-Alexia, si eu votez pentru gradinite diferite, dar macar beneficiaza la maxim fiecare din copii si e doar un pic de umblat in plus pentru voi.

Corap, cum mai e Andrei? Sa aveti un weekend linistit si fara febra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

sa va arat un desen al flaviei, o bucatarie
https://picasaweb.google.com/bitica98g/DropBox?authkey=Gv1sRgCNXr3uuqn9jWVg#5593653386240928226


Mara , mami de Flavi (7 dec 2005) si Andru (8 ian 2009)

http://fmbijoux.blogspot.com/" target="_blank">Bijuteriile mele handmade din sarma crosetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Foarte frumos desenul Flaviei! Felicitari! Talentata ca mami


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

Pixy's Style - BIJUTERICILE MELE ...

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

Mara fantastic simt de observatie si de orientare in spatiu are Flaviuta Ta! Nu mai spun de rabdare sa faca asa un desen complicat!

maria eu sint dintre aia care vrea sa-si faca viata mai usoara. E chiar asa de rea alegerea la gradi? Nu ai putea sa ii ai be amindoi intr-o groupa astfel sa beneficieze amindoi de educatoarea care iti place? Sau poate sa-i muti pe amindoi la o alta gradinita....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Mara, bravo Flaviei pentru desen, ce de amanunte si foarte bine a desenat in spatiu!!!

Noi am avut un we plin pt ca au venit finii la noi, sambata am fost la muzeul Cotroceni + Cismigiu + opera, ieri am facut o excursie in Bulgaria la niste morminte trace, monument pe lista patrimoniului Unesco (daca e cineva interesata va dau amanunte) si apoi la pestera Sf Andrei. Acum ma odihnesc la servici

Corap s-a reparat Andrei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

Eh, s-a reparat pe week-end, ca aseara sa faca din nou febra (moderata, ce-i drept). asa ca acu's acasa copiii mei (nu ca le-ar parea rau).
scz, trebi maxime

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

multumesc!
flavi deseneaza f repede,nu are rabdare.mai nou,scrie cu dreapta,ca a constatat ca face cifrele corect,nu invers, cum le scrie cu stanga.

Mara , mami de Flavi (7 dec 2005) si Andru (8 ian 2009)

Bijuteriile mele handmade din sarma crosetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Lavi, ati petrecut, ca a fost weekend "sarbatoresc" LMA (cu intarziere) pentru Virgil, sa-ti traiasca

Mara, si eu am fost impresionata de desenul Flaviei, bravo-bravo!

Corap, offf

Mergi la inceput