Mar-Apr(195)Bv antguess leeloo! Hai persi,madutza!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ama22 spune:

Felicitari Gabi! Bine ai venit Evelinne!

39+ Natalia

AMR 3 zile :)

http://www.amainbucatarie.blogspot.com/

http://www.flickr.com/photos/8264324@N03/sets/72157625644823552/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanna16 spune:

neata fetele! azi am si eu o zi mai buna probabil ca ma influenteaza si vremea;

ma duc sa citesc din urma si revin

35 +

AMR MAXIM 23 ZILE !!!

Hotararea de a avea un copil e cea mai importanta.Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Antguess, felicitari!! bine ai venit Evelinne!! mami refacere rapida si mult laptic


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:



Yoni, cum a dormit printesica??? A mai plans??

Ally , Eduard 40+ sapt bebe

AMR 2,3,4 zile MAXIM !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy_s

ce fac fetele?

noi am facut baita si mare scandal a fost desi i-am dat sa pape putin inainte, nu stiu de ce a facut scandal.
fetelor, voi puneti caciulita la bebei dupa baie? ca eu nu. si chiar am vorbit cu mama la telefon acum si normal ca mi-a zis ca sa-i pun caciulita, ca si afara sa-i pun peste ea o paturica, s-o imbrac bine.... sa nu raceasca. ca m-a si pus pe ganduri. mai ales ca mai si fornaie din nasuc cateodata.

voi cum porocedati? afara iesiti numai cu combinezon si fara paturica? bebeii vostri fornaie din nasuc? asa fara sa aibe muci? de ce oare face asa?



Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)



si alex face la fel din nas,nu stiu de la ce,maria nu a facut..zici ca e un delfin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonacip spune:

neata fete dragi.
Greu sa tii regim!!! Madutza, si la mine e a treia zi azi, dar n-am slabit deloc..oare e prea multa mancare in dieta asta pentru organismul meu??Eu carnea am mancat de pui, nu de vita si am mancat cam 2 felii subtirele...la pranz...nu stiu unde gresesc daca gresesc...Ma bucur ca la tine da roade...
Allyva citesc constant, dar nu reusesc mereu sa scriu..ziua treaba, dupa masa stau cu cei mari...macar sunt la curent cu vestile de la voi
bag si eu pentru tine Ally, pentru Strumpfi, Antguess, Cami, catank, haideti fetelor!!!
Azaz imi pare rau de picioruse...nu stiu ce sfat sa-ti dau
Roxy, eu recunosc ca-l imbrac destul de bine si-l invelesc cu o paturica grosutza gen grosutza. Dupa baitza juma de ora caciulitza, desi uneori mai uit.
A inceput si el sa-mi fornaie de 2 zile..i-a, scos si mucisori...sper sa nu-mi faca ceva ca Matei e cam racit, tuseste deci ar avea de unde lua microbi..Sper sa nu totusi...Al meu e si friguros, plange la baie, ii fac masaj pe fuga printre urlete..Dupa ce-l imbrac e multumit...
Pisuc, deci masaj imediat dupa nastere, sigur!
Deea, eu i-am mai sters cu late de la mine dupa ce am vb cu andreea aici, a colectat mai mult 2 zile apoi i-a trecut!Slava Domnului.
Catank eu am aparat Omrom, e f bun si si-gur vei avea nevoie de el, e o investitie buna.
Salo_sama e mai greu cu primul bb intotdeauna, hai ca ce-a fost mai greu a trecut Si eu mai am 7 de dat jos, le simt pe mine de nu se poate...dar merge greu regimul...adica imi tot vine sa maninc dulce, cereale cu lapte...sunt groaznica...Sa vad ina un rezultat ceva, sa ma mai incurajez
Cami sanatate multa, vad ca sunteti spre vindecare!
Sabrya bine ai venit, ce printzesa scumpa si cuminte!
Ionysi galusca ta!
Scrish,ma bucur ca esti recuperata complet si ca Luca creste frumos!
Lavi, n-ar strica niste pozici costumata toata sa vada si ochiul meu mamica slaaaba si frumoasa!
Happy mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Felicitari Antguess!!!!

Bine ai venit Evelinne!!!


Curaj si nastere usoara pt celelalte fete!!!

36+ David
Doamne iti multumim pt acesta minune si te rugam sa ne ajuti sa o ducem la capat!

AMR 4 saptamani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:





HAI PERSI!!!
HAI MADUTZA
HAI LELOOO!!

...HAI CAMI,CATANK,STRUMF..






36+ David
Doamne iti multumim pt acesta minune si te rugam sa ne ajuti sa o ducem la capat!

AMR 4 saptamani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:



Simonelu, ma bucur ca ai intrat!!! Multumim pt incurajare, majorete!!!

Te imbratisez si te pup cu drag!!!

Ally , Eduard 40+ sapt bebe

AMR 2,3,4 zile MAXIM !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IONY_82 spune:

Ally, din fericire printesa nu a mai plans, a dormit bine se pare ca isi face efectul medicamentul
hai ca mai e putin si la tine, abia astept sa-l vad pe Edy

Simona si piticilor

Mergi la inceput