FIV - dr. Laura Dracea - 11

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

118!!!Nu stiu sa spun mai mult...Am dus rezultatul la clinica, am ecografia pe 9 iunie.Sunt fericita, vreau sa traim toate aceasta fericire.Dumnezeu sa ne ajute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

felicitari aerlilian ma bucur pentru tine si asteptam prima ecografie... eu pe 2 ma duc si am mari emotiiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Multumesc, Ligia!Am o mare nedumerire...am uitat sa intreb: continui sa iau si aspenter pana la eco?Acidul folic si utrogestanul nu le voi intrerupe, dar aspenterul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flyhigher77 spune:

aerlilian felicitari! E beta de gemeni!
Eu zic sa iei aspenterul! Sanatate!

30+ cu

Gena MTHFR mutatia C677T–genotip heterozigot si mutatia A1298C –genotip heterozigot-sarcina obtinuta prin FIV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

da mi-au spus sa iau aspenter pana la echo
109.3 e cumva beta de gemeni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrg spune:

Aerlilian,ma bucur ca ti-a reusit!Bafta multa si sa fii sanatoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena1981 spune:

Tebligia, Aerlilian, felicitari! Sa va traiasca puiutzii, sa va bucurati de veste, sa traiti momentele astea cu multa intensitate si incredere in Dumnezeu pentru ca viitorul va va aduce o minune.. Mrg, te asteptam si pe tine cu vesti! Fly, ce mai face gargarita ta? Cum te mai simti? 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

multumim frumos elena sa stii k asa fericire nu am trait niciodata in cei 32 ani ai mei. mai am si eu o intrebare trebuie sa fac mereu testu beta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Testul il repeti in cazul in care valoarea este mica, sa vezi daca ea creste in mod corespunzator.La tine este mare, asa ca nu e cazul sa repeti, de aceea te-a programat direct la eco.Hai sa incercam sa ne relaxam putin, vrei?Suntem gravide!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

da suntem gravidutzeee.. am citit k unele doamne il fac in fiecare saptamana si am crezut k asa este normal

Mergi la inceput