Copilasi de Iulie - August 2004 * 69

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Kim, sper sa rasara soarele si pe strada voastra cat mai repede dtpdv
Spor la vizionat filme faine
Noi azi mergem la fete, si-asa da sa ploua si la noi.

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Olivia, si eu sper sa intrati intr-o perioada mai linistita cat de repede. snitele de pui poti face si cu faina alba, nu numai cu pesmet, eu asa le fac de obicei cand n-am

Daria, distractie deseara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Hello... si eu la raport scurt.

Stilou nu am cumparat, bine ca mi-ati zis de diplome, am mai aruncat din ele, a luat si el locul I la concursul Piciul, diplome la sah, desen...nu mai stiu la ce...

Mancare - eu postesc cateva zile si imi delectez baietii cu orez cu alune si sos de soia, piftele de ciuperci, legume la steamer, la care ei adauga gratar din belsug...

Olivia , e mai bine sa astepti decat sa faci ca mine, ne-am aruncat la datorii de nu le putem duce...Am uitat sa spun ce frumos e peretele metalic. Eu am lasat colorarea a doi pereti pentru anul viitor, vreau un perete sidefat in bucatarie, eu deja il vizionez :)

Va pup, week-end placut! Eu fug acasa la plantat flori cu Matei care plange ca vrea pisica :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Weekend frumos tuturor !


Nora, pt domnisoara Andreea , cu intarziere dar din suflet

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata
Nora, la multi ani pentru Andreea!
eu sunt ca lunea.. ma apuc de muncit si revin.
sa aveti o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,dupa ce ca-i luni mai si ploua afara
Noricica sa-ti traiasca printesane este dor de postarile tale
Raportam un week-end fain intre noi fetelecu de toate, gospodarit, plimbat prin parc,mers la mc si shopinguit
hai sa avem o saptamana excelenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Buna dimineata!

Ploua si e urat, mie mi-e somn de mor!
Ieri am fost toata ziua la o inmormantare, la unchiul sotului meu si m-a marcat (inca o) experienta...

Matei in schimb a fost toata ziua la prietena lui, au fost plecati la o cabana la gratare, azi era terminat de oboseala, asa ca l-am "uitat" acasa cu socrul meu. Ca sa il las acasa mi-a promis ca isi face curatenie luna in camera :)

Norico, La Multi Ani, sa iti traiasca domnisoara!

Va doresc o saptamana frumoasa!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Buna dimineata!

Nora, sa-ti traiasca printesa!

Eu mai incet, ca e luni.

Vineri am fost la "peatru" unde am vazut Cenusareasa. Din cauza ca era tare galagie in sala nu s-a prea auzit la noi asa ca fetele s-au cam foit dar se pare ca le-a placut.
Am fost in weekend la bunici, am plantat floricele in gardina (adica doua panselute, ca noi avem o gradina mica-mica...), ne-am plimbat, am fost musafiri...ne-a placut...

Acum incerc sa ma apuc de treaba ca am o gramada.
O saptamana exceptionala sa avem!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

noricico, sa`ti traiasca donsoara, de beut dai ceva?;))
si la mine tot ca la fete adeca nori si mai mult pi loc;)) si`n plus ist cu kuru`n sus, habar n`am di ci
o saptamina buna va doresc
edit, dario, pozili alea in mineca scurta is facute asta vara da?;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Noricica, sa-ti traiasca fata!

Pupici la toata lumea - noi am avut un weekend 50-50, sambata a fost frumos si soare si am stat mai toata dupa-amiaza afara in curte - copiii la joaca, eu cu gradina, dar duminica am stat in casa din cauza de nori si de vant super-tare...
Bine ca a trceut si lunea asta - eu in curind o iau spre casa, asa ca va pupicesc pe toate!

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel
Gradina mea

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput