Buburuze de 2009 (11) **BUN VENIT ANNA**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yioanna_s spune:

akuma am avut si eu timp sa va scriu,am fost mai relax seara asta,am lasat-o pe Stefania la mama,noi am petrecut la niste prieteni pana la 12..am venit akasa si am adunat k de 3 zile tot pe drumuri suntem la neamuri si azi am fakut 170 km...nu mi-a mankat decat un iaurt,a recuperat seara insa kand a ajuns la mama,ma dispera cu mancarea
Vine vorba intre noi fetele....am avut cateva zile de stres continuu,mi-a intarziat ciclu 3 zile si eram super-mega disperata ca sunt gravida(nu-mi doresc),iar cand s-a intamplat fara sa isi dea domnul seama kika*,am fost in ziua fertila,bine k is mai sterila....deci azi am avut un respiro...au venit nemurile(sper sa nu ma condamnati ,dar nu sunt pregatita de a 2 lea bb)

va pupik si va doresc o duminika frumoasa ku soare la toate!Azi mergem la tara la prietenii nostri la gratare,iar Stefania e in al 9 lea cer k se joaca cu Mia fetita lor ku 3 l mai mare k si ea

NB


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Neata gagici! Va las , eu sunt foarte matinala , m-am culcat ieri la 21.30, m-a doborat somnul inaintea piciului, nush ce am avut, iar acum misun prin casa.
Va multumesc inca odata pt urarile pt finutul meu, a fost sa-i vad ieri, e un frumos si intr-adevar seamana pe taica sau e leit. Il cheama Felic, i-am facut si 2 poze si am sa ma mandresc cu el cum descarc pozele
Cris, Lali ce scumpi sunt nu ma satur sa-i vad...dar cineva va fi gelossss
Anna multumesc, sa stii ca si mama si bunica sunt mai bine, bunica a fost ieri seara sa doarma la mami si au vorbit cu sora mea pe internet ...iar eu cu rares sigur mergem mai des ca doar s-a facut vreme buna
Laliimi vine sa ma bag in pamant de rusine cand imi face fazele astea cu trantitul si zbieratul in public sper sa nu mai tina mult faza asta...
Getik vreau nu vreau imi revin in minte fiindca nu am cum sa le uit din pacate ...cum va fi asa va fi in viitor om vedea, voi cum mai sunteti?
Anaela ma bucur ca bebelina e bine si recupereaza
Cris stai ca acusi ma mut doar sa inchei pe aici [:d]
Daniella stiam eu ca nu ma dezamagesti
Philip
Cuscra distractie placuta la prieteni...vezi ca ti-au venit gentile deaia te sunasem ieri

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Aloooo garaaaa, unde sunteti?

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Hello gagici !
Azi dau eu ,perfuzabila cu nes,ceai fructat,trabuce si vougue deoarece Cris nu poate intra. Nu mi-a spus daca va pot spune,sper sa nu iau bobarnace ,mi-a spus doar ca va pupa pe toate. E internata cu Mirunica,sper sa nu fie ceva grav. A vomat aseara si au mers la urgenta, le-au spus ca daca se simte bine Miruna le externeaza pana diseara,daca nu mai stau vre-o trei zile.

Noi suntem bine,am fost la vecina,unde PAul i-a acaparat mixerul,si mai bine de o ora s-a jucat cu el intr-o cratita,mai nou a invatat sa puna spiralele alea la mixer si sa le scoata.Nu va pot spune in ce hal a urlat cand l-am luat acasa,fara mixer... cum am intrat pe usa nu stiam cum sa ajung mai repede la dulap sa ii dau mixerul nostru. Ati mai vazut asa baieti atasati de ustensilele de bucatarie? Ajunge al doilea Jamie Oliver? Cred ca trebuie sa ma joc mai des cu masinutele,sa inceapa sa ii placa si lui,ca toata ziua numai in bucatarie ma vede !

Va pupic,revin dupa ce adorm un maraici.


Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 17+ speram la o minune roz

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Vazusem pozele pe Picassa si ma intrebam cine e flacaul... bravo Paul!

Oooo, lume noua! Pai Dana, Miruna saraca s-a saturat de asteptat pe Fat Frumos Denis, a gasit unul mai aproape.

Cris, sanatate multa Mirunei!

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

In bucataria mea

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

sara buna
va dati seama ca is cam pe din afara, nu???? citit repede
salut toate fetele si le pup, si pe Yoanna si Dana
Lali uat???? offffff, mai stii ceva de ele?
simina parca m=ai intrebat cum a fost cu 2 si sa va zic in mare si la toate fetele.....frumos si greu, fiecare cu hachitele lui, se indemnau la prostii, la un mom dat , ca erau morti de somn , am zis sa-i culc...Stefi s-a asezat la nani, al meu ciufut, s-a linistit al meu, Stefi se ridica in fund si striga ...bebeeeee...ii fugea somnul lui Darius....asa am tinut=o 1 ora juma, pana a venit tati lui Stefi....erau lemn ambii dar nici ca dormeau...le-am taiat fructe la un mom dat si au vrut si cereale....au imprastiat fructele si cerealele si au inceput sa le toace cu picioarele...in rest s-au jucat, s-au mai certat dar putin si cam asta
baiiiiii da ce-i cu vremea astaaaaaaaaaaaaaaa, azi a nins
va pup pe toateeeeee....ma intelegeti voi ca nu prea am vreme acu de forumaiala

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

si eu va pup fetelor pe toate, sunteti niste dragute! poze cu micuta Anna sunt?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

buna fetele

yoana incet, incet recuperezi

lavi noi suntem bine(eu si cez) cu exceptia zilelor cand suna soacramea, dar trecem peste.

anaela ce mult ma bucur ca sarcina este ok

cris ce face miru??, da te astept la vara sa papi capsuni , sa intri sa ne zici de miru... acu e durere cu gajii lu miru sa vedem ce iese dar cred ca trebuie sa scoti pusca

ema , bine ca ai ajuns acasa ok, pop

piky stefi si anna.

lali ce vrei sa fac sa te enervez,

restul fetelor pup dulce ca nu mai vad sa scriu nimik



getik mami de mica aricica 29.12.2009
povestea unui aricy bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Cris sanatate multa Mirunicai , dar ce-a patit? Cum e acum?

Scz fetili ca nu raspund fiecareia, dar sunt obosita franta. Sper sa recuperez maine

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sorina Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png


Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna dimineatza ,si azi dau ,perfuzabila cu nes,ceai fructat,trabuce si vougue , stiu ca aseara Cris voia sa semneze externarea pe propria raspundere,si sa plece acasa,acum n ustiu ce fac. Oricum nu e ceva grav din ce mi-a zis.


Eu va pup,si azi am o gramada de treaba si ma oftic ca la carrefour e promotie la masini de cusut la super-pret,dar eu nu am bani pana pe 1 si nu sunt sigura ca mai gasesc atunci,si smiorcai ca nu am de unde imprumuta. Ee,poate am noroc si mai stau acolo cateva zile .

Ma duc sa mai pun gospodina la spalat, trb sa fac si nitica piata ca bate vantul in frigider,sa hranesc mai intai copilul ca si-a baut laptele,si-a mancat biscuitii si banana,acum plescaie din buze ca mai vrea.


Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 17+ speram la o minune roz

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput