tata a fugit cu fetita - ordin prezidential

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Atentie, tatal copilului are ceva probleme, care ar fi reactia lui daca ar vedea in presa ceva de genul asta? Oare nu se poate gasi o solutie mai discreta?

Doamne-ajuta sa iti gasesti mai repede copilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

raluca, stiu personal un reporter fff bun, adica cred ca cel mai bun de la pro, daca vrei pot sa ii trimit un email cu povestea ta, dar am nevoie asa cum a spus si marius, de acordul tau scris cum ca este adevarat ce declari si datele tale personale.
daca nu se ocupa el personal, ne poate fii de mare ajutor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca- spune:

Multumesc fffffffff mult pt ajutor,dar eu in cateva ore plec la Bucuresti ca sa ajung dimineata acolo!Am vb azi cu Politia si l-au gasit pe tatal fetitei si l-au chemat la politie pt declaratii! Si maine l-au chemat iar si au zis politistii sa fiu la ora 8 acolo pt ca tatal fetiotei nu stie ca si eu merg la politie,si pot sa-mi iau fetita!! pt ca si azi el a dus fetita cu el la politie! daca cumva (Doamne ferreste) nu iese bine si nu vin cu fetita acasa,atunci ultima solutie e sa apelez la presa! Multumesc inca o data tuturor pt sfaturi si pt ajutor! MULTUMESC! Sper sa iasa bine si sa-mi aduc maine fetita acasa!! Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Sper ca de data asta chiar sa-ti recapeti fetita, iti tin pumnii!! Sa ne tii la curent. Cum sa nu vii cu ea acasa? Saracuta, Doamne da sa uite cat mai curand cate a patimit! Si tu sa nu-l mai lasi pe monstrul ala sa se apropie de ea, fa ceva demersuri serioase, ordin de restrictie, ceva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Doamne ajuta

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Sa te ajute Dzeu!

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Doamne-Doamne sa fie cu tine si cu fetita ta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladybird32 spune:

sa-ti ajute D-zeu sa te intorci cu fetita acasa de Paste ! am aprins o lumanare pt asta ! cum faci in bucuresti ? ai unde sta ? stii pe cineva ? daca pot sa te ajut cumva te scrie-mi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

doamne ajuta raluca
sper sa se fi rezolvat si sa fi cu iubita ta in brate acum

-----------------------------------------
Dragos Andrei(08.01.2010)...de acum suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca- spune:

Am luat fetita!!!! Deci daca va povestesc cum am luat-o parca a fost film Am ajuns la ora 8 la Politie si m-au dus intr-o sala iar apoi a ajuns tatal fetitei cu fetita si au mers in alta sala! Am asteptat vreo 3 ore pana m-au dus sa vad fetita! Cand am ajuns la fetita era atat de speriata "parca era pe alta planeta'(scz.expresia),nici nu m-a recunoscut! Politistul mi-a zis sa nu fug cu fata si ca sa astept pana in 5 Mai cand e recursul la ordonanta si aduce tatal fetitei fata sau sa-mi iau executorul ca zicea ala ca doar asa imi da fetita cand ii spune lui un executor ca e buna orodonanta,iar cand am iesit afara din sectia politiei i-am spus lu' ala ca vreau sa mai stau si eu cu fata si sa mergem in parc si a acceptat! cand ne-am intors din parc ma astepta tatal meu 2 unchi de-ai mei si sora mea si tatal fetitei a intrat intr-un magazin sa-si cumpere un suc si eu am mers cu sora mea si unchiul meu si fetita mea la masina,si tatal meu s-a certat cu tatal fetitiei si atunci ala a venit spre masina nervos sa-mi ia fata si am intrat cu fata in masina si am blocat usile,el a iinceput sa traga de toate usile sa dea cu pumni in geamuri,au venit toti la masina,toti adica cei cu care am fost dupa fata,s-au urcat in masina iar tatal fetitei s-a aruncat in fata masinii si nu ne lasa sa plecam iar unchiul meu s-a dat jos si l-a "luat pe sus" si l-a tras din fata masinii iar el isi intindea picioarele sa si le bage pe sub rotile masinii:))) Pana la urma am scapat de nebun si a inceput sa ma terorizeze cu telefoanele ca merge la politie si da declaratii ca l-am batut,calcat cu masina pe picior si ca am traumatizat fata si ca i-am pus viata in pericol,ca am bruscat-o(dar repet,nimeni nu ia facut absolut nimik,eu am intrat linisttia in masina cu fata) ca i-am provocat traume copilului ca a vazut fetita cum l-am calcat cu masina pe tatal ei:))) Dar azi am sunat la politie in bucuresti si a zis politistul ca alimentara de care ziceam ca a intrat ala sa-si ia suc are camera de supravegheata si a filmat tot,deci va vedea politia ca nu i-a facut nimeni nimik lu nebunul ala,dar totusi vom fi citati! ca a zis politistul ca nu trebuia sa procedez asa si ca dc am fugit cu fata!! Dar tatal fetitei de ce a fugit cu fata???? Lui dc nimeni nu i-a facut nimic timp de o luna??? Eu si legal am putut sa-mi iau fata pt ca am ordonanta,nu vad dc nu puteam sa-mi iau fata chiar si fara acordul tatalui!! Acum nu mai avem drepturi egale??? In fine,va multumesc inca o data tuturor si sunt ffff fericita ca in sfarsit mi-am luat fetita!:)

Mergi la inceput