Puiuti de Sept-Oct 2011 (24)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elly_b spune:

zzzzzzzzzzz ..... e fantastic. si mie imi pute rau si faza cu lista si faza cu picassa. nu pare coincidenta.

mami de Annelies (30.06.2005) si 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

deci nu s-a stres contul ci s-a schimbat numele pe picassa?

Matzarebella am antivirus.. insa nepotica cand intra pe jocurile de pe net apasa toate butoanele .. probabil si antivirusul nostru nu e cel mai profi..

16+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

aa si da.. clar parolele vor fii diferite de la un cont la altu, pentru siguranta

16 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Totusi cred ca cineva l-a sters...
Ce uameni d-le...

16+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui MatzaRebela

JadeJador eu ramasesem logata si pt 1 minut am putut sta pe cont.. si nu mai aparea sept-oct 2011 ci o aberitate cu ch la adresa.. deci cine a facut asta a facut cu schimbarea si a nick-ului/adresei de email si a parolei.. oricum mojic om/femeie...

Cel mai bine este sa faca cineva un alt cont pe picasa si date datele perosanelor active iar persoanele noi intai macar 2-3 zile ar trebui sa vorbeasca cu noi apoi isi pot primi primi pm-ul cu detaliile.. iar la contul comun doar 2-3 persoane care stiu sa faca unnou capitor vor avea acces

16 cu


asta zic si eu , ca a fost schimbat tot si adresa si cont si parola , tot
cineva isi bate rau de tot joc de noi
si va spun ca citeste , pt ca la inceput DOAR parola a fost schimbata , contul era acelasi

nu are rost sa mai continuam discutia ca nu ajungem nicaieri
facem un nou cont si gata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

da seidana.. nu s-a sters.. s-au schimbat datele.. pentru k eu ramanand logata peste noapte cand am dat acum sa vad m-a dat automat pe adresa ch_.... nu mai stiu cum iar acolo erau pozicile noastre....

16 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui MatzaRebela

da seidana.. nu s-a sters.. s-au schimbat datele.. pentru k eu ramanand logata peste noapte cand am dat acum sa vad m-a dat automat pe adresa ch_.... nu mai stiu cum iar acolo erau pozicile noastre....

16 cu


messerie... nu pricep cine ce are cu noi....
Eu ma dau batuta.. tre sa fie niste oameni f plictisiti..

Ma duc sa pap.. daca va pot ajuta cu ceva ziceti

16+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

rusinica rusinica sa i fie celui/celei care a facut asta, noi mergem mai departe vazandu-ne de burticile noastre:)

16 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_b spune:

am aceeasi parere cu matza. deja seidana, camady, jade si lali au datele si stiu sa fac cont nou. doar voi, nu?
eu zic ca nici n-ar mai trebui sa fie altcinava 4, 5 e suficient. atata timp cat sunteti si super active pe forum. eventual schimbata parola si pt contul dc.
iar noul cont pe picassa ar trebui manageriat tot de voi si intra-adevar dat parola persoanelor care sunt active de cateva zile bune, chiar o sapt.
nu cine vine, intreaba dat parola. asa o sa avem si evidenta pers care o au.


mami de Annelies (30.06.2005) si 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Fetelor eu nu pot sa cred ca sunt minti asa diabolice pe lumea asta.
Parca imi vine sa cred totusi ca virusii ne-au jucat festa asta.Refuz sa cred ca un om ar putea face asa ceva.

15+si mami de Razvan 7 anisori

Mergi la inceput