Puiuti de Sept-Oct 2011 (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

ceva a fost si cu lista ...
eu zic ca cineva face glume proaste si se mai si distreaza pe seama noastra

asa zic si eu , facem un nou cont si asta e
eu am mai deschis o data discutia cu picasa , ca prea tot poporu' are parola
aveau parola si persoane care habar nu avem cine sunt
au intrat , au cerut ,li s a dat si pa si pusi (cred ca nici in lista nu sunt)
asta este si motivul pt care eu nu am pus pana acum poze , nu ma simteam in siguranta

ca sa nu avem iar discutii , NU ma refer la persoanele active pe forum !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Citat:
citat din mesajul lui camady

Seidana daca stiu parola de pe contul de yahoo te ajuta sa poti recupera parola pe picasa?Eu habar n-am cum.

15+si mami de Razvan 7 anisori


Seidana ai Pm.

15+si mami de Razvan 7 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui camady

Jade ai citit PM?

15+si mami de Razvan 7 anisori


camady ati gasit problema cu picassa? banui ca nu am cu ce ajuta...
Adresa de yahoo merge?
daca nu de ce nu vb cu fata care a creat adresa si pt fiecare adresa de yahoo trebuie sa dam o adresa la care sa se trimita parola.. daca gasim titularul adresei nr 1.. cerem resetae parola pt sept-oct@uahoo.. si cerem si resetare la picasa apoi in coelatie cu adresa de yahoo.. sper ca m-am facut cat de cat inteleasa ( stau prost la capitolul explicatii)

PS: oare daca eu as avea de ex virusi pe calc s-ar putea face schimbari in adrese de mail? nu stiu cum e cu virusii , cum interactioneaza.. insa stiu ca s-ar putea sa am virusi .. pt ca mi-i s-a stres autorizatia de internet banking de 2 ori intr-o luna din cauza lor..

16+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

Citat:
citat din mesajul lui camady

Seidana daca stiu parola de pe contul de yahoo te ajuta sa poti recupera parola pe picasa?Eu habar n-am cum.

15+si mami de Razvan 7 anisori


nu merge pt ca nu mai este recunoscut nici contul
cine a facut magaria , a facut o pana la capat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea2011 spune:

Jade, ai dreptate.

16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui camady

Seidana daca stiu parola de pe contul de yahoo te ajuta sa poti recupera parola pe picasa?Eu habar n-am cum.

15+si mami de Razvan 7 anisori


da da..
asta ziceam acu 1 min..

16+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui andreea2011

Asa e, dar de unde stim cui dam si cui nu parola. Poate fi oricine.
Si sa acuzi pe nedrept iar nu e bine. Era frumos sa ne cunoastem toate si cat mai multe.

16 +


nu stiu in functie de un nr de mesaje.. de modul de a reinteractiona.. adik ne dam cumva seama de cineva ne vrea pozele sau chiar e in subiect..
zic si eu

16+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

seidana baga neaparat un antivirus..eventual si cv pt protectie web, nu e vb numai de conturile astea e vb si de ceea ce ai tu in calculator, sa nu cumva sa fie un worm cv care ii da detaliile de pe toate site-urile care intrii persoanei care ti-a bagat worm-ul in calculator si sa isi faca de cap..., acum nu spun ca e de la tine nu te stresa dar pentru protectia ta baga antivirus neaparat

16 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JadeJador spune:

asta am incercat sa fac de la inceput de cand i am zis lui camady ca avem nevoie de parola de la cont
am solicitat pe picasa schimbarea parolei dar au trimis urmatorul mesaj: Am cercetat baza noastr#259; de date, dar nu am putut g#259;si nici un nume de
utilizator asociat cu adresa dvs. de email sept.oct2011@yahoo.com.

deci nu putem schimba iara parola pt ca nu mai este activ nici contul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MatzaRebela spune:

JadeJador eu ramasesem logata si pt 1 minut am putut sta pe cont.. si nu mai aparea sept-oct 2011 ci o aberitate cu ch la adresa.. deci cine a facut asta a facut cu schimbarea si a nick-ului/adresei de email si a parolei.. oricum mojic om/femeie...

Cel mai bine este sa faca cineva un alt cont pe picasa si date datele perosanelor active iar persoanele noi intai macar 2-3 zile ar trebui sa vorbeasca cu noi apoi isi pot primi primi pm-ul cu detaliile.. iar la contul comun doar 2-3 persoane care stiu sa faca unnou capitor vor avea acces

16 cu

Mergi la inceput