Pufi de ian-feb 2010 (6) - Felicitari Bea !

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui ale1212xa

Dragos tocmai mi-a luat cana de cafea de pe birou, a luat o gura si cand a vazut ca ma apropii impacientata mi-a intns-o tacticos. Toata faza s-a petrecut fara sa verse o picatura

-----------------------------------------
Dragos-Andrei(08.01.2010)...de acum suntem



f tare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Miremia,Sorina,Lorex multumesc pt suport

Faza e ca am aflat de curand ca atunci cand sunt eu plecata la scoala e dezastru,pana acum tatal ei mi-a spus ca e ok ca sa nu ma stresez,dar cica nu e asa...il cauta pe el de tzitzi,efectiv plange pana adoarme la el in brate;pt mine faza asta cu intarcarea e cel mai greu lucru pe care trebuie sa il fac(ca e acum sau pe viitor),sunt confuza,azi vreau maine nu(pt ca sunt fie obosita-vb aia ce inseamna 4-5 ore de somn legate pe noapte?! ;fie nu e ea cooperanta)...o multitudine de sentimente care ma epuizeaza;vad cum pt ea tzitzi e totul si vad cum constientizeaza lucrul asta,daca acum e asa mai incolo ce fac?! Eu nu am cu cine sa o las,nu am unde sa o dau pt 2 zile sa uite de san,ca suntem noi 3 si atat;vine toamna cand eu incep alte cursuri si voi lipsi si mai mult de acasa....

Va rog sa ma scuzati ca tapez atat de mult pe subiectul alaptat/intarcat dar eu nu prea discut lucrurile astea cu nimeni si mi s-au adunat...


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Prietenul nu iubeste prietenul ci obiectul prieteniei . "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandruta spune:

La multi ani, Alicredo!
Buna seara tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Pt MIREMIA: www.hm.com/ro/" target="_blank">vine beretaaa!
25.03 in AFI si 26.03 in Unirea ora 11. Primii 100 care ne trec pragul incep shopping-ul la H&M cu un FASHION CARD valorand 80 RON.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Pt MIREMIA: www.hm.com/ro/" target="_blank">vine beretaaa!
25.03 in AFI si 26.03 in Unirea ora 11. Primii 100 care ne trec pragul incep shopping-ul la H&M cu un FASHION CARD valorand 80 RON.

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_




Aveam impresia ca s-au deschis deja. Am cautat bereta pe site dar nu e, poate o gasesc in magazin.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

simply nu stiu ce sa zic..............

e greu, te cred pe cuvant, dar mai intai trebuie tu sa te pregatesti, sa fii foarte convinsa ca asta e lucrurl pe care doresti sa il faci....pentru ca asa poate va va fi mai biine pentru toti 3...........

nu stiu ce sfat sa iti dau, sau ce sa iti spun......dar incerca sa faci cumva sa fie bine...........orice posibilitate e bine venita...........

lapte nu bea cu bibe?sau din cana?

ai zis ca ai salvie............ai baut?

nu stiu nu vreau sa ma bag sa mai adancesc cutitul in rana, dar sa nu zici niciodata ca nu esti o mama bune........

normal ca mai sunt momente din astea, dar trec, si noi tot malele lor ramanem de cand i-am stiut in pantece si pana vom muri, p[oate si mai apoi.........

so..........
sa nu cazi in butoi..............si doamne ajuta sa fie bine!
roaga-te sa iti dea dd putere sa o poti intarca............

dar sa nu faci ca nu ii dai, o ademenesti, apoi tot ii dai
ca prinde smecheria si pa la gara..........

daca iei o hotarare si esti super convinsa ca ebine tre sa actionezi conform regulilor si sa nu te abati de la ele............



daca aberez, please da-mi ignore.................

va pup si ma rogg si eu pt voi sa fie bine........

sa iti aduni energia si sa nu cazi in butoi please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!









fetele eu pic de oboseala..............

nopate buna
test nu am poate reusesc sa ii spun la sora mea sa imi ia maine unul..................musai.............

Bea, mami de Ivan nazdravan...(14.01.2010)


You are perfect...to me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu_bu spune:

simplynu mai spune ca nu esti...esti mama perfecta pentru micuta ta....hai curaj...putere si dragoste si se rezolva pana la urma!!!!!!cati oameni mari sug tatuza?niciunul(doar cativa dar nu pentru lapte)......tu esti cea mai in masura sa stii cum sa procedezi cu ariana,doar tu o simti cel mai bine...noi fiecare am facut cum ne-a permis copilul si la tine va fi la fel..va ghidti una pe cealalta!sa nu te superi te rog pe mine

deci...seara buna!ceva bun sa va servesc...hmmmm ia sa vedem....niste branza dulce cu smantana...merge?????

ma uit la romanii au talent.....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Miremia,Sorina,Lorex multumesc pt suport

Faza e ca am aflat de curand ca atunci cand sunt eu plecata la scoala e dezastru,pana acum tatal ei mi-a spus ca e ok ca sa nu ma stresez,dar cica nu e asa...il cauta pe el de tzitzi,efectiv plange pana adoarme la el in brate;pt mine faza asta cu intarcarea e cel mai greu lucru pe care trebuie sa il fac(ca e acum sau pe viitor),sunt confuza,azi vreau maine nu(pt ca sunt fie obosita-vb aia ce inseamna 4-5 ore de somn legate pe noapte?! ;fie nu e ea cooperanta)...o multitudine de sentimente care ma epuizeaza;vad cum pt ea tzitzi e totul si vad cum constientizeaza lucrul asta,daca acum e asa mai incolo ce fac?! Eu nu am cu cine sa o las,nu am unde sa o dau pt 2 zile sa uite de san,ca suntem noi 3 si atat;vine toamna cand eu incep alte cursuri si voi lipsi si mai mult de acasa....

Va rog sa ma scuzati ca tapez atat de mult pe subiectul alaptat/intarcat dar eu nu prea discut lucrurile astea cu nimeni si mi s-au adunat...


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Prietenul nu iubeste prietenul ci obiectul prieteniei . "




Simply, eu nu stiu ce sa-ti spun ca n-am trecut prin asta, dar imi pare rau pentru ca treceti prin astfel de zbucium amandoua.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Povestea Trandafirasului Raisa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Pt MIREMIA: www.hm.com/ro/" target="_blank">vine beretaaa!
25.03 in AFI si 26.03 in Unirea ora 11. Primii 100 care ne trec pragul incep shopping-ul la H&M cu un FASHION CARD valorand 80 RON.

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_




Aveam impresia ca s-au deschis deja. Am cautat bereta pe site dar nu e, poate o gasesc in magazin.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)



La Unirea nu. Pe 26.03. Lucreaza de zor. Era sa-mi pice mie molozul lor in cap.

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Povestea Trandafirasului Raisa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Sorina - felicitari pentru capitol

Povestea unui Dor
mami tomaca si bebe Tudor Ioan un

Povestea Trandafirasului Raisa


Mergi la inceput