Puiuti de Sept-Oct 2011 (23)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Eu maine fac 16 saptamani poate, poate il simt si eu.Deci nu poate sa fie in stanga sau dreapta, nu?

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 15+
bebelinul meu
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaroro spune:

Neata burtici.

www.nova-vita.ro/servicii-medicale/obstetrica-ginecologie/obstetrica/urmarirea-sarcinii.html" target="_blank">aici gasiti ecografiile de sarcina, cand, ce si de ce

10+

Bijuteriile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns athosik spune:

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Anilansa.. bine ai venit.. te trec imediat in listuta , dar mai intai imi dai te rog DN (data nasterii) si data ultimei menstruatii

Rachell.. tinem pumnii.. poate mai adaugam un carucior azi.. ce frumos .. imi e ciuda pe voi ca il vedeti mai repede pe bebi

Athosik.. sa ne zici si noua daca e posibil sa nasti mai repede .. si eu sunt la 8 luni... as vrea sa vina mai repede daca ar veni sanatos si fara probleme...De abia astept

15+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !



Clar ... vin cu noutatile imediat ce le aflu ....

16+ cu
Dumnezeu sa ne ajute sa ajungem cu bine la final!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

seidana, Darius e nascut pe 29.07.2008

Alina cu Darius Gabriel si 10+
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui camady

Citat:
citat din mesajul lui seidana

Voi l-ati simtit pe bebe? aseaa simteam ceva prin burta vag.. ca si niste gaze fine, insa caldute si parca ma gadilau.. ma gandeam o fi pizza sau bebe?

15+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !



Daca miscarile au fost sub buric, adica mai jos de el e posibil sa fie bebe. Eu l-am simtit pe razva la fix 16 sapt ca un serpisor asa care dadea din coada.

15+si mami de Razvan 7 anisori


eu maine fac 16 sapt .. insa dupa marime ar trebui sa aiba 16 si cateva zile
am simtit in stanga , putin mai jos de buric.. poate fi si gaze.. dar na..aveam si o stare de fiori..

15+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui racheel

Eu maine fac 16 saptamani poate, poate il simt si eu.Deci nu poate sa fie in stanga sau dreapta, nu?

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 15+
bebelinul meu
Doamne, ajuta-ne in continuare!





eu cred ca poate fi stanga sau dreapta , dar luand traiectoria buricului nu mai sus ..cred

15+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

buna fetele, ce faceti? racheel te asteptam cu vesti bune si sa vedem ce se ascunde in burtica ta acolo am cerut si eu parola, mi-o trimite cineva? camady ma bucur ca e bine bebica;

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

andra ce parola?Eu o stiu decat pe cea de pe picassa.

Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 16+
bebelinul meu
Doamne, ajuta-ne in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andr@ spune:

pai asta racheel

SFINTE NECTARIE AJUTA-NE PE NOI TOATE

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Da fetelor. Eu am zis de buric, in sensul ca in regiunea mai jos de el.Poate fi stg, dr, centru. Eu asa am simtit............parca pe centru.

15+si mami de Razvan 7 anisori

Mergi la inceput