Fiv Athena Hospital Dr Giatras Timisoara

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dorianagolea spune:

Donna - iti multumim pt incurajari.
Cristina , ce ai facut > Am auzit ca ieri la punctie a fost o fata care nu a reusit deloc sa adoarma si ar fi simtit tot ... tu ai fost? Cate ovocite ai? Sau mai bine zis cati embrionasi> Sa fie bine... si sa stii ca la embriotransfer o sa fie totul super ... sa nu iti faci griji... doar sa ai rabdare ca nu ai voie sa pleci cam 1 h . Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinaemma spune:

da eu am fost ,nu am adormit deloc ,ba mai mult am fost perfect constienta dar nu e foarte dureros . Am avut 6 ovocite din care au rezultat 3 embrionasi ,maine ma prezint la embriotransfer .

Multumesc tuturor de incurajari !
Doriana ce fac bebelasi ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorianagolea spune:

Ce sa faca ... eu zic ca bine... acum sa vedem ... ca ne ducem pe 27 sa facem testul de sange sa vedem ce si cum ,,, o sa te tin la curent ... de fapt pe toate fetele . pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simona_Lia spune:

Buna Doriana,

Sunt si eu din aceiasi tura cu voi, adica luna mai, maine avem programare pt embriotrasfer. Tie cati embrioni ti-au transferat?
A fost totul bine in tura de vineri?
Eu am avut punctia sambata, a fost ok si nu am simtit nimic.
Astept noutati de la voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada81lina spune:

Domnul profesor Giatras, este acum pe Analog TV, la emisiunea Reteta 100% compensata


Gena PAI 1 homozigot 4G/4G + MTHFR C677T heterozigot + MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorianagolea spune:

Simona totul a fost bine ... eu am transferat 3 embrioni dar unul din ei era putin fragmentat .. cred ca ti-a explicat si tie daca a fost vreunul asa . Si sa stii ca stau linistta ...ca asa trebuie ... azi ajunsai acasa... de fapt acum 10 minute ...
Cristina , tu ? Azi ai deja bebeii acasa , nu ? Si tu sa stai linistita ...si vb in continuare.
Va pup. si sa fie bine .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lelu spune:

Buna,

Vreau sa urez multa bafta fetelor care au ales aceasta clinica pt FIV.

As avea o intrebare in legatura cu spitalul Athena, am cautat pe site dar nu gasesc o lista cu preturi, ... pe mine ma intereseaza preturi pentru interventii chirurgicale (laparoscopie, operatie clasica, spitalizare etc.)
As putea gasi o astfel de lista de preturi pe internet?

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna3 spune:

lelu-eu in urma cu 1an am facut laparoscopie la Athena am platit aprox.900 euro (laparoscopie interventionala-mi-au descoperit un chist dermoid+4 zile spitalizare) ,conditii f.f bune,personal f.dragut.. bine...si pretul pe masura,dar facand un calcul vis-a-vis de un spial de stat ;bani la medic,la anestezist,la fiecare asistenta,la fiecare infirmira + conditiile mizere a fost ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lelu spune:

Multumesc Donna
Am mai aflat ca preturile variaza în functie de complexitatea diagnosticului, între 800 si 1650 euro, pentru persoanele asigurate CAS.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinaemma spune:

Ferelor multa bafta !

Eu am acasa 2 embrionasi de cal A ...stau cumintica linistita ,si astept sa-si gaseasca locul nazdravanii .

Ne auzim pastram legatura...si revenim cu vesti eu imi fac beta in 29 mai .

Mergi la inceput