Fiv Athena Hospital Dr Giatras Timisoara

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns donna3 spune:


lelu-felicitari,felicitari ,din cate vad la semnatura esti graviduta.Tu ai facut la Sibiu ?

daciana -maine e ziua cea mare ?- te asteptam si pe tine cu un BETA MARE

ionela ,diana,ivanovama-nici o noutate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lelu spune:

Multumesc donna3, da la Sibiu am facut, dar fiind din Timi va tot citesc si pe voi, pentru ca vreau sa aud vesti bune si de la noi din oras

Doamne, ajuta-ne sa fie bine pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana80 spune:

Buna fetelor,rezultatul la analiza este incert ,adica intre 5.3-16 ,eu avand 15.6;asa ca nu sunt nici fericita nici trista,desi prof.G m-a felicitat ca sunt insarcinata dupa aceea urmad un DAR...sansele fiind de 50%!Luni voi repeta analiza si voi vedea.....
Va pup !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dialta spune:

Draga Daciana,

cred ca totul va fi bine, asa ca fi pozitiva si optimista, iti doresc un beta mare-mare luni!!!!

A ajuns cineva la masa rotunda, sau a aflat noutati?

Eu momentan sunt pe anti-conceptionale, va voi tine la curent cu ce se intampla.

Bafta multa tuturor fetelor.

ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna3 spune:


Daciana off..draga de tine,alte emotii.TREBUIE sa fie bine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IVANOVAAMA spune:

Draga Daciana,
asa trebuie sa treaca unii prin cat mai multe incercari. Valoarea ta fiind mai aproape de 16 sa-ti dea Dumnezeu sa fie bine. Ne rugam pentru reusita ta si te asteptam azi cu rezultatul bun. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate si putere sa mergi mai departe si sa ai parte de un bebel sanatos si frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela73 spune:

Daciana, totul o sa fie bine, doar sa ai speranta.
Eu trebuie sa repet HSF si luna asta, acum o sa incerc sa-l fac la Timisoara, poate...iese altfel.
bafta celor care au inceput deja tratamentul si sa ne tina la curent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dragoste777 spune:

Fetelor miau ramas niste medicamente care le ofer spre vanzare daca va intereseasa sami trimiteti PM
Marvelon 1 cutie, Choragon 5000 ne=Ovitrelle 2 fiole, Progesteron Depot 250 mg, 3 fiole, Crinone gel 7 buc., Metypred, prednisolone, Albumila si niste vitamine
va doresc mult succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameline spune:

Buna seara, rog moderatorul sa ma scuze daca ma repet, dar acum m-am lamurit cum sa scriu la subiect.Doresc sa cumpar eu progesteronul injectabil.Am inceput numaratoarea inversa pentru fiv 3.Daca nu apare mesajul cu povestea mea care nu stiu unde a ajuns din cauza ca nu am stiut unde sa-l scriu, voi mai scrie odata. Va pup pe toate si va tin pumnii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cameline spune:

Buna seara fetelor! Unde ati disparut? Draga Daciana, tot astept vestea cea mare de la tine. Vreau sa cred ca datorita bucuriei nu mai ai timp sa intri sa ne scri ceva. Va pup si va astept cu vesti bune.

Mergi la inceput