Pufii se bucura de primavara! (3) - LMA Danasor!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

Neata!!!!!!!!


Sa va fie de bine shootingul.........
Abia astept sa vad poze frumoase!!!!!!!!!!!


alicredosa fie si asa..dar nu stiu ce sa scrii...........

Eventual .....primele clipe de viata...
si............primul anisor.chiar daca sunt poze mai devreme sau mai tarziu...........

nu stiu
sa mai vina si fetili cu idei.........



sorina imi pare rau de febra...exact asa am fost si noi, cand a stat ca crape gingia a fc febra 2 zile , apoi nu a mai fc.........

ivan nu a fost, ca nu are inca pasaport, dar next time il luam si pe el..........



nu stiu ce mai vroiam sa scriu..aaaaaaaaaaa



La multi ani Danasor!!!!!
Sa fii fericita, sanatoasa si sa traiesti 100 de ani fara reparatii!!!



Bea, mami de Ivan nazdravan...(14.01.2010)


You are perfect...to me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

neatza

prezenta si eu la cafea

m-ati terminat cu shootingul...vreau si eu

dar na!, sac! Dragos papa exclusiv LV incapand de ieri
(acum trebuie sa va crape voua ranza, sau macar sa va prefaceti ca sa ma simt si eu bine)

-----------------------------------------
Dragos-Andrei(08.01.2010)...de acum suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

unde sunt filmuletzele?????????????

Bea, mami de Ivan nazdravan...(14.01.2010)


You are perfect...to me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui Beatrice1982

unde sunt filmuletzele?????????????

Bea, mami de Ivan nazdravan...(14.01.2010)


You are perfect...to me...


Bea... e un folder in mail, sub aniversari...filmuletze ii zice ...acolo-s toate!

2 zile febra zici...ooo,.. ce bine ar fi...ca ar fi cam gata azi....dimi avea 36.2...

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui ale1212xa

dar na!, sac! Dragos papa exclusiv LV incapand de ieri
(acum trebuie sa va crape voua ranza, sau macar sa va prefaceti ca sa ma simt si eu bine)



Bravo Dragos!
Acum...eu nu mai stiu...el papa lp, sau lm?.....In orice caz..felicitari, mami, ai baiat mare!

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorina_bz

Citat:
citat din mesajul lui ale1212xa

dar na!, sac! Dragos papa exclusiv LV incapand de ieri
(acum trebuie sa va crape voua ranza, sau macar sa va prefaceti ca sa ma simt si eu bine)



Bravo Dragos!
Acum...eu nu mai stiu...el papa lp, sau lm?.....In orice caz..felicitari, mami, ai baiat mare!

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)


LP a papat el, am avut oricum stres ca l-am incercat acum o luna cu lapte din cana de la mine si nu se atingea de el..dar a fost trecerea foarte usoara...nici nu ma asteptam

-----------------------------------------
Dragos-Andrei(08.01.2010)...de acum suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorina_bz spune:

Citat:
citat din mesajul lui ale1212xa

LP a papat el, am avut oricum stres ca l-am incercat acum o luna cu lapte din cana de la mine si nu se atingea de el..dar a fost trecerea foarte usoara...nici nu ma asteptam



Super-tare...ce bine!
Nici iris nu voia lv, isi facea scarba, cand ii dadeam cu canita cu cioc...Ieri i-am dat lv cu biscuiti, si a papat vreo 40g...poate incet-incet o sa il accepte si ea...

Mami de adolescenta Diana-Teodora (30.05.1995) si pufuleatza Iris-Alexia (22.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_g spune:

'neata!

raportez noapte bigudoasa rau de tot, ma mir ca n-am rani pe sani.....masele, deh, trebuie si din alea, nu? ei, sa dau cezarului ce-i al cezarului, adica a dormit de la 9 la 12 cand a avut prima trezire rezolvata in 10 minute, apoi de la la 3 si ceva a inceput distractia....bietul de el....dormea si plangea......si isi dadea cu manutele peste fata, eu incercam sa localizez mental unde e seringa de nurofen....n-am reusit...pana la urma, pe la 6 si ceva cred a reusit sa se linisteasca.......hai, masele, hai odata!!!!

Danasor, la multi ani!!!!

vazut filmulete...oo, kay pare deja un mic barbatel, ar iuria........te topeste, nu alta.....ce fain e sa fii mama, nu? nu mai zic de david

sa va fie de bine pozatul, vrem si noi sa vedem, si daca se repeta, poate venim si noi

_
mama lui Stefan, pui scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

mersi sorina
dar kay nu mai e...:?(((

e dulce iuria cum zice iiia,.....

Bea, mami de Ivan nazdravan...(14.01.2010)


You are perfect...to me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui danasor

Salutare


Azi va fac cinste cu ce va doreste sufletelul vostru , fripturici, salate, fructe de mare, peste la gratar, si muuuulte dulciuri cu cioco si martzipan , si ce vrea fiecare de baut

Sorina sper sa fie ceva trecator, o maselutza ceva, e chiar culmea dupa ce i-ai facut analizele ,pupam mica Iris si pe mami
Fetelor sa aveti o sedintza de pozat minunata de abia astept sa vad

Sa aveti o zi minunata!

pui mic

la multi ani cu fericire si sanatate alaturi de cei dragi sufletului tau!

Mergi la inceput