Pufii isi iubesc mamicile! (2)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Sambata este targ de lucruri noi si "nearly new" pt copii la preturi fff mici;de aici am luat scaun de masina cand era mica, model Britax, cu 4 lire...pacat ca nu sunt si in Romania asa preturi


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Prietenul nu iubeste prietenul ci obiectul prieteniei . "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Voi va simtiti mai obosite acuma fata de atunci cand erau mai mici pufii?



Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Prietenul nu iubeste prietenul ci obiectul prieteniei . "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Voi va simtiti mai obosite acuma fata de atunci cand erau mai mici pufii?



Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Prietenul nu iubeste prietenul ci obiectul prieteniei . "




Uneori da, de fapt de cele mai multe ori da. Ptr ca mai ales seara e f agitat, alearga, e mai obosit, cade, e incapatanat, se ridica, iar cade, devine marait inainte de nani, vrea jos, apoi vrea colo ba dincolo, il iei in brate se zbate, il pui jos: nu vrea sa stea s.a.m.d deci am faze de ridica-l, pune-l ridica-l du-l in pat, nu vrea, i-al etc
si cand in sfarsit il pun in pat ma simt...stoarsa...nu-s in stare nici sa mai spal vasele, vreau doar sa pic undeva lata

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Mire eu tot n-am ajuns la tine (editez: la sala cu tine vroiam sa zic ). iti invidiez extra-activitatile, vreau si eu sala si masaj sa arat bine la vara!!!

Simply offf, pot sa ma teleportez si eu pan la targul ala? Plizzzzzzzz! ma primesti?....
De fapt ... cred ca nici o lege a fizicii nu m-ar putea teleporta inapoi cu toate cele de le-as cumpara! LOL!

de Yannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Alexutzzza asa e si la noi....numai de cand cu maselele cam toata ziua e asa;se joaca si singura si atunci fac si eu altceva(sau cand doarme),dar in rest joaca/activitati impreuna

Eu ma simt mai obosita acum,cel putin fizic decat atunci cand era mica(dar mi-ar placea sa retraiesc inca o data primele luni)


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Prietenul nu iubeste prietenul ci obiectul prieteniei . "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Mire eu tot n-am ajuns la tine. iti invidiez extra-activitatile, vreau si eu sala si masaj sa arat bine la vara!!!

Simply offf, pot sa ma teleportez si eu pan la targul ala? Plizzzzzzzz! ma primesti?....
De fapt ... cred ca nici o lege a fizicii nu m-ar putea teleporta inapoi cu toate cele de le-as cumpara! LOL!

de Yannis


Alexutzzza sunt multe lucruri bune chiar poti face afaceri asa,le iei de aici la pret bun dar transportul pana acasa te usuca


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Prietenul nu iubeste prietenul ci obiectul prieteniei . "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Mire eu tot n-am ajuns la tine. iti invidiez extra-activitatile, vreau si eu sala si masaj sa arat bine la vara!!!

Simply offf, pot sa ma teleportez si eu pan la targul ala? Plizzzzzzzz! ma primesti?....
De fapt ... cred ca nici o lege a fizicii nu m-ar putea teleporta inapoi cu toate cele de le-as cumpara! LOL! de Yannis




OMG! Mor de ras!


Simply DA! Ma simt mult mai obosita decat inainte, asta pentru ca imi da mai mult de lucru si pt ca nu iesim afara. Cand o sa fie cald si o sa o scot stiu ca o sa-mi fie mai ok. Trece si timpul altfel afar si nici nu mai face atata dezastru in casa.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Mire eu tot n-am ajuns la tine. iti invidiez extra-activitatile, vreau si eu sala si masaj sa arat bine la vara!!!

Simply offf, pot sa ma teleportez si eu pan la targul ala? Plizzzzzzzz! ma primesti?....
De fapt ... cred ca nici o lege a fizicii nu m-ar putea teleporta inapoi cu toate cele de le-as cumpara! LOL! de Yannis




OMG! Mor de ras!


Simply DA! Ma simt mult mai obosita decat inainte, asta pentru ca imi da mai mult de lucru si pt ca nu iesim afara. Cand o sa fie cald si o sa o scot stiu ca o sa-mi fie mai ok. Trece si timpul altfel afar si nici nu mai face atata dezastru in casa.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

exact,cand e cald si ziua mai lunga e mai bine....ieseam de 2 ori afara,era altfel.....numai ca diferenta va fi acuma ca sunt mai mari,merg,deci o sa fie si afara mai dificil,atentie multipla,spate cocosat,vb mai mult....dar va fi super,eu abia astept


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Prietenul nu iubeste prietenul ci obiectul prieteniei . "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Am vazut filmuletul cu Kay....ce mandru merge el


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Prietenul nu iubeste prietenul ci obiectul prieteniei . "




thnks for watching! Cam manzos domnisorul si pus pe cearta... eh, altdata imortalizam rasuri ...imi propun ca tema de filmulet "cum rade Kay"...

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Voi va simtiti mai obosite acuma fata de atunci cand erau mai mici pufii?



Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
"Prietenul nu iubeste prietenul ci obiectul prieteniei . "




acum pot spune ca nu ma solicita atat de mult, adica nu trebuie sa- suflu cu paiu in fund non-stop... (desi sunt momente si momente), dar de ex. serile, se integreaza atat de bine in peisaj, ne uitam toti la filme, citim carti, azi de ex. Ela a facut interviuri cu noi despre comunism, piciu n-a avut nicio treaba, si-a vazut de ale lui... din cand in cand ii zambeam doar si imi zambea inapoi... sau azi am spalat geamuri si n-a facut decat sa ma urmareasca (cu pretextul ca se uita intr-o carte)... dar a stat cuminte pe margine si m-a tot urmarit... din cand in cand ne mai hlizeam unul la altul... am un copil tot mai mare!

--------------------------------------------------------------------------------------------
Kay, un pui iubit! (21.01.2010)


Mergi la inceput