Puiuti de Sept-Oct 2011 (18)
Raspunsuri - Pagina 20
GORGY spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui ancaroro Ba gorgy, ca noi avem spatiu. Suntem vreo 14 in birou, la 100 de metri patrati. Ca nu e fiecare cu biroul lui, aici suntem la gramada. Cica socializare. Multinationalele si ideile lor 9+Bijuteriile mele |
seidana spune:
Ce-mi place de noi.....
suntem o gasca mare de fete faine... si sa vedeti pana l 40 s, om stii si masura de la budigai...
14+ .. DD ajuta-ne sa avem
sanatos !
seidana spune:
ooo ancuta.. acu te vazusi.. sa pup viitoare mamica frumoasa si slabanoaga.. deja am ciuda pe slabute.. eu am devenit pufoasa...
Azi de dimi a fost show acasa... incercand sa imi iau un sacou largogen altadata, azi eram ca o ceapa imbracata.. crescand cupa la sutien, a urcat si nasturele de la sacou sus.. si de sub sani poccc.. toate erau o harababura.. radeau ai mei de mine, iar eu un car de nervi...
14+ .. DD ajuta-ne sa avem
sanatos !
GORGY spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui seidana Ce-mi place de noi..... suntem o gasca mare de fete faine... si sa vedeti pana l 40 s, om stii si masura de la budigai... 14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos ! |

oanaiasi spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui seidana Ce-mi place de noi..... suntem o gasca mare de fete faine... si sa vedeti pana l 40 s, om stii si masura de la budigai... 14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos ! |
E normal sa fie plin de Marii ....doar nastem in luna Sfintei Marii
Eu oricum pe fetita o voi striga Cati...asa ca Mariutza e doar de sarbatorit !

Oana
11+
Doamne Doamne , ajuta-ne sa avem un
sanatos si la termen!
ancaroro spune:
Ehee.
Problemele de dimineata. Azi cu ce ma imbrac?
Din pacate scad optiunile in fiecare saptamana 
9+
Bijuteriile mele
racheel spune:
Cine ne face casuta noua?
fetelor vorbeati de nume.Si eu am ales daca este fetita -Anastasia-Maria si daca este baietel Matei-Anastasis(la baiat se mai bandeste si sotul, nu stim sigur)
Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt
14+
Doamne, ajuta-ne in continuare!
seidana spune:
gorgy... hai mai cu optimismul inainte nasti si tu anul asta... citeam in trecut undeva ca dupa o sarcina pierduta, sansele sa ramai in urmatoarele 3 luni sunt f mari, nu mai tin minte procente.. dar oricum undeva peste 70 %..
Oricum stai alaturi de noi , ca burticania se ia
14+ .. DD ajuta-ne sa avem
sanatos !
seidana spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui racheel Cine ne face casuta noua? fetelor vorbeati de nume.Si eu am ales daca este fetita -Anastasia-Maria si daca este baietel Matei-Anastasis(la baiat se mai bandeste si sotul, nu stim sigur) Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt 14+ Doamne, ajuta-ne in continuare! |
Imi plac ambele nume.. mult
14+ .. DD ajuta-ne sa avem
sanatos !
GORGY spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui seidana ooo ancuta.. acu te vazusi.. sa pup viitoare mamica frumoasa si slabanoaga.. deja am ciuda pe slabute.. eu am devenit pufoasa... Azi de dimi a fost show acasa... incercand sa imi iau un sacou largogen altadata, azi eram ca o ceapa imbracata.. crescand cupa la sutien, a urcat si nasturele de la sacou sus.. si de sub sani poccc.. toate erau o harababura.. radeau ai mei de mine, iar eu un car de nervi... 14+ .. DD ajuta-ne sa avem sanatos ! |
