FIV288

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicolle88 spune:

Buna seara fetelor si multi. Multumesc pt sustinere: monaramona, maia08, cyc31, many_bani si speranta2.
Am iesit cu bine de la punctie: 12 ovocite dar nu toti sunt maturi. 3 i-a facut cu icsi, 3 i-a decorticat si i-a lasat sa se fecundeze iar ceilalti 6 (daca am inteles bine) i-a lasat sa se maturizeze. Oricum a zis ca e multumita! Maine a zis ca ma suna sa-mi spuna cum au evoluat.
CYC31, LA MULTI ANI! pt aniversarea voastra de azi, cu siguranta gandurile tale bune au ajuns la mine!
Maria08, ce fac embrionasii tai? si eu tot luni o sa fac ET.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarrah spune:

buna,

fetelor, fericirea mea nu a durat decat 3 zile. mi-a scazut beta...cica , sarcina biochimica. era prea frumos....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

imi pare rau sarah

LA pozitiv, PS la limita inferioara, Mutatia factor XIII heterozigot, MTHFR-mutatiile C677T si A1298C ambele heterozigote, o sarcina oprita la 10 saptamani, un FIV nereusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

filipac
daca nu iti este foarte greu spune-ne te rog , ce tratament ai urmat?
Referitor la acupunctura , ai cerut medicului care ti-a facut ceva special sau ...?
sarrah

BAFTA tuturor fetelor aflate in focuri !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

sarah imi pare rau ,dar capul sus si gandeste pozitiv..stiu ca e greu dar ai sa vezi ca timpul vindeca ranile

MULTUMESC DOAMNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

sarrah

mami de Vlad (29.10.2009) si 5+
Multumesc Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

sarah-

many-tu ai ceva simptome de graviduta?eu in afara ca mananc intr-una si merg din 10 in 10 minute la baie-nu simt nimic!

nicolle-bafta multa in continuare!

maria-bafta!

fetele-

Doamne ajuta pana la capat!
5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui uratica

sarah-

many-tu ai ceva simptome de graviduta?eu in afara ca mananc intr-una si merg din 10 in 10 minute la baie-nu simt nimic!

nicolle-bafta multa in continuare!

maria-bafta!

fetele-

Doamne ajuta pana la capat!
5


Nu prea am, ma mai inteapa cate un ovar, nu stiu daca de la sarcina si rar ma incearca greata, dar nu este nici pe departe ce a fos la sarcina cu Vlad. Nu mai stiu cum sa gestionez nervii pana ajung pe 23.03 la echo. Dar hai la odisee.

Maria, Nicolee asteptam vesti bune

Bruni cum esti?

mami de Vlad (29.10.2009) si 5+
Multumesc Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Sarah:
many: felicitari, sa va traiasca minunile!
va pupic pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Am rugamintea ca cine se ocupa de subiect sa schimbe datele la nick name-ul meu:
32 ani, 7 FIV-uri (9 ET), nicio sarcina.
Pupici

Mergi la inceput