**Buburuze2009(9)*Felicitari Dana! Bun venit Radu!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

fi-mea inca baga in ea ca sparta,asa ca bag si eu repede o postare

andreea sanatate puicei si spor la facut mucenici
sorilea poate e doar o perioada cu mofturioricum,te asteptam cu rezultatele de la analize
mady nu o primesc in casa fata,si cica pana pe la 7 luni tot schimba dintipai iti dai seama ca as ramane cu casa la rosu??
ema uite ca pe asta nu-l stiam
simina ce flacau frumosdar cam putine poze ce-i drept.. .Eu i-am luat nasei un set din acela de baie cu lotiune,gel de sud,saruri de baie si burete del al bamboo si nu am dat asa multam bagat si o cutie scoici din alea belgiene(bomboane) si gata.
lali chiar nu ma asteptam la asa ceva,dar a picat la fix
alynta voi ce faceti?

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yioanna_s spune:

LA MULTI ANI MAMICILOR ,Sa fiti iubite si fericite in asa zi speciala pt noi femeile

multi pupici si imbratisari calde de la noi
O primavara plina de caldura

mamica de 1 anisor ~.~ Stefania Alexandra
~.~creste gaza mea~.~



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Copii sunt bine. Matei si David au muci curgatori. Cel mare si tuseste- "specialitate" de la gradi! Pe Maria o diversific cu drag si spor. Azi m-a bocit ca ii era prea foame si nu reusea sa manance mai repede. Si-a creeat un plans de foame aparte. Azi este serbare pt mamici, la 16. Mai suparat din nou pe d-nele educ. S-au facut costumase speciale pt aceasta serbare si noua nu ni s-a spus. A lipsit cateva zile si cred ca atunci au dat comanda. Cu toate ca avea masurile lui nu ia comandat si nici macar nu ne-a anuntat(au tel si emailurile noastre). Acum nu stiu cat este coincidenta, uitare sau reavointa.. Pana la urma am dat de o camasa verde si un pantalon inchis si am dres-o cumva.
Emanuela eu stau In Mircea, deci aproape. Daca vrei ne putem intalni. Am sa-ti las nr meu.
Am framantat de sfintisori. Sper sa-mi iasa treaba pana plec!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yioanna_s spune:

vreau si eu noua parola de la mailul comun
multumesc
revin mai spre seara sa va povestim putin despre noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

LA MULTI ANI dargi mamici de sa ave tii o rpmavara frumoasa plina de satisfactii si realizarii

eu am fost plecata de duminica la mamabine initial am plecat la dansuri si apoi nu a avut bani sa venim acasa asa ca am ramas la mama, ary a fost ok sa obisnuit la ea si duminica seara i-am facut baie si a urlat ca am scoso din apa ca mai vroia asadar cred ca era schimbarea locului.
am vazut ca voi ziceati de programul picilor de masa ary il are asa si este cea mmai mica

la 8-8,30 se trezeste ff rar la 9 si papa un bibe de lapte de 230ml
la 13 papa un castron de ciobita ca fara este jale, sau piure cu ou sau carnita, sau diverse mancaruri dar baza este ciorbita.
la 14 adoarme si se trezeste in jur ora 17.
la 17,30 papa un castron de fructe, sau ceva cu lapte, ori ce mancarica avem pentru noi in general felu 2sau painica cu unt si gem de casa facut de moa
la 21 papa un bibe de lapte de 250 ml cu 2 masuri de cereale.

intre mese: baga orice pufuleti, fruce (mere)ca roade ea ca soricelu, covrigei, sticsuri,floricele.

lali mami stai linistita ma poti suna la orice ora din zi sau din noapte. super link si sa inteleg ca ultimu era cel pe care il cautai mai devreme?? si cred ca cineva a vrut sa ma sune paulica aseara la tel, si ce dragut era el cand vb cu mine in legea lui, or sa treaba si ai sa vezi ca tot la voi va ajunge tatal mai devreme sa u mai tarziu.

cris imi pare rau ca dogio este in garaj mai ales pentru miru dar sincer nici eu nu am maia uzit catel sa roada peretii.

ema sarumana pentru boscheteuite de la mine un buchet, imi pare rau ca esti racita stiu cum e ca si eu ac sunt varza si cez si ary dar noi suntem fara febra in schimb avem la nas nicte lumanari de cununie, data viitoare cand plec o sa las mesaj ca sa nu cotizezmai ales ca sunt leftera. bun bancu

piky spor la treaba dar nu te agita prea mult ca bebelina tre sa stea cat mai ult la mai in burtica da agitatele o sa le scoatem aunci nu inainte, daca poti sa imi trim si mie retata de wefelce, ce bine ca mine faci mucenici cu lili asa mai iese si ea si imi place ff mult listuta cum arata, dar cine o sa schimbe capitolu cand o sa fi u cu micuta bebelina??

lavidistractie placuta azi la dragos, si pentru tine.

annasa ai o zi superba alaturi de cei dragi

simina ce bine ca te-ai mai rasfatat si u si distractie placuta azi, si ce mandrete de pitic am vazut eu acolo

andreea sanatate multa picei sa treaca repede, spor la mucenici sa iasa.

alinta bine ca papa mariuca mancarica, si cu educatoarele nu te ai supy ca sunt ff nesimtite cand vor si nu le plac un copil sau parinti lui stiu de la gemenii lu soramea una din educatoare nu ii suporta si saraci ii si batea cealalta le lua apararea dar asta incerca sa ii excluda din grupa fata de ceilalti copii ca de soramea nu avea bani sa o umple de cadouri, lasa ca trec toate si sanatate multa puiului bolnavior
sorina te asteptam cu vesti bune de la analize.


pt DANAMI sa ai mult laptic pentru bebic sa te refacii rapid, si fie ca Doamne sa va dea numai ce este mai bun.


gata ca m-a intins ca o pomana tiganeasca eu sper ca am ajuns la zi, acu fug sa spal vase sa fac clatite americane, si ceva de mancare pt diseara cand vine cez, eu azi petrec in casa cu fimea, si acu ma sunat o vecina ca vine la mine asa ca fug la bucatarie

daca am uitat pe cineva sa ma tarag de urechiiiii

ariciu a facut un anisor
ary povestea unui aricy

bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

[savurati=http://www.youtube.com/watch?v=5pw4X7pTjjE&feature=related]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

ce ma oftic ca nu ieseeeeeeeeeeeeeee
http://www.youtube.com/watch?v=5pw4X7pTjjE&feature=related
asta e link, mai incerc o data sa il camuflez [aici="http://www.youtube.com/watch?v=5pw4X7pTjjE&feature=related"]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

deci nu-mi iese neam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

www.youtube.com/watch?v=5pw4X7pTjjE&feature=related" target="_blank">aci
daca nici acu nu iese ma impusc in cap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

ema gata mami a iesit

ariciu a facut un anisor
ary povestea unui aricy

bijuteriile lui getik


Mergi la inceput