Flut(173)-Hai salo,Deea,Danielle!Bv,Shihana,DanaMi

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Hai Salo_sama!!!


Mamica fericita de Miriam 01.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Shihaha felicitari! Multa sanatate si fericire sa aveti!!! Sa ai pui cuminte si papacios si numai bucurii impreuna!


Mamica fericita de Miriam 01.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Miki ce ma bucur ca bebelina este bine, ca aveam emotii. Ma bucur ca printisorul tau este asa de protector si si-a intrat in rolul de fratior mai mare protector. Cred ca iti vine sa-i mananci cand ii vezi.

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata mamici si burticute

abia m-am trezit. aseara asa m-am stricat la stomac. am mancat si iaurt si lapte si am baut si ceai si m-a luat o diaree.... nu stiu ce-a fost in capul meu de nu m-am gandit. ma durea si stomacul, imi venea si sa vomit.
bebelina era si ea agitata, se tot trezea, mai vroia tata, parca manca si nu se satura. cred ca i-am transmis si ei agitatia asta.
spre dimineata m-am linistit si ea la fel si a dormit foarte bine.
dar tare rau a fost.

leeloo incepand de iei o pun pe bebelina pe umar(pana acum o tineam doar asa mai sus si incercam sa-i scot aerul dar nu iesea) si acum iese imediat aerul, este bine. mi-era frica s-o pun pe umar

ina bine ati venit acasa. ma bucur ca sunteti bine si este si laptic

madutza cred ca te-ai speriat cand l-ai vazut pe cristi cu bebelina..... trebuie avut mare grija.

stefy, iony hai ca de acum o sa iasa si bebelinele voastre. cred ca sunteti nerabdatoare

pisuc ma bucur ca ti-au iesit analizele bune, ti-ai luat de-o grija.

toate fetele.

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salo_sama spune:

cami...ma doare intr-adevar nada, dar nu simt senzatia aia ca tre fugi la wc ca nu mai poti tine...mama ce exprimari plastice, scuze fetele, dar e pe romaneste ca sa inteleaga toata lumea hihihi

na ce sa mai zic om vedea...acum gata ma duc la dus ma imbrac si fugim la spital pe la 12 jumate vom fi acolo...fetele va tin la curent prin sms

Simona, viitoare mamica extrem de fericita, 40+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

ina si eu la fel am patit, dupa primele zile de supt am facut rani usoare. mi-am luat protectii si a fost foarte bine cu ele. m-am dat si cu Garmastan, este foarte buna crema , imediat s-au vindecat. acum alaptez iar fara aparatoare.
ce dulceeee este bebe

catank distractie placuta azi. iar robotesti, nu stai deloc cuminte. nici sa dormi nu mai poti de la oboseala, vezi?

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:


Morning again!

Am revenit ca tocmai cand ma logasem iar cu userul meu dupa ce ii pusesem galeria sus lui salo , a aparut shihana cu vestile bune, deci a trebuit sa ma duc din nou sa ii uram bun venit Smarandei

Bravo Shihana!!! Bun venit pe lume Smaranda Ioana!!!

Restul fetelor care aveti dpn zilele astea unde sunteti ? Sa veniti sa ne spuneti vesti

Iony, tu ce faci ? nici un semn nimic? Sara ta e tare incapatanata vad, si plus ca ii place tare la mami in burtica Hai Sara, scoate nasucul afara !!!

copiloi , ai nascut si nu intri sa ne spui ?

Ina.click, bine ati venit acasa si bb Alexandru e un scump ce frumos e mufat el la tzitzi abia astept si eu sa am si eu gogosica mea atasata la san

Felicitas, numai o pozica ? hai ca te iert de data asta ca ne-ai aratat manechina ta zambareata ce frumos zambeste ea, cred ca visa frumos

Pisuc, hai ca nu mai e mult nici la tine pana iti tgii puiul in brate Vezi ca aici eu am gasit reducere de 30% la toate prosudele Avent daca vrei sa iti cumperi ceva de la ei, se poate sa gasesti si in ro la Mothercare, eu de la ei mi-am luat mai multe chestii vineri cu reducere

yasmi, ce mai faci? cum e cu lapticul ? bebe Lucas ce spune? I-a trecut de tot icterul ? suge bine? ii mai dai completare?

Madutza_bra, off cred ca ai avut de tras o sperietura grozava ti-o fi stat inima in loc si te gandesti ca astia mici nu au fosta si nu stiu ei ce fac astia mari, ia uite ce te-a luat de exemplu sper ca nu o sa aiba prea curand asa curaj sa isi ia in brate surioara

Viss, ti-a trecut supararea? hai ca numai maine nu-i poimaine si vin buburuzele, trebuie sa fii fericita, nu certata cu daddy intelege-l si pe el, e si el stresat si super emotionat, are si el hormoni, ce crezi tu ca nu ?

Miki, eu tot verific alumul taus a vedem poate poate ai pus pozici cu Andra, dar nimic inca ... ma gandeam ca poate ai adus inapoi cablul si ai incarcat pozici, dar trebuie sa mai astept

MsBB , nu ati ajuns acas ? Nu intri sa ne spui ce face Sofia si sa ne -o arati ?

_
Mind the Bump!37+ Sophia Nicole

AMR 3 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

si sa incurajez si eu putin

hai salo, hai petra, te asteptam sa scoti nasucul afara


Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza spune:

Revin cu rugamintea de a imi da si mie cineva PM cu userul si parola.

SMS 858 - Doneaza 2 EURO pentru inima copiilor
Madutza,Mariuca(17 Mai 2004),Andreea (21.11.2008), (DPN 14.04.2011)

http://community.webshots.com/user/padme_ami2003?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

bravo shihana, refacere rapida si mult laptic la bebelina mica si dulce

Mamica fericita de printesica Anastasia Maria (21.02.2011)

Mergi la inceput