Strumfi si prichindei iulie-august 2011 (26)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaaa

Fetele voi cum stati cu kg, am vazut la pro tv zilele trecute la stiri ca nu e bn sa luam mai mult de 15 k

22+


22s 1 z + 6 kg

Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008) & 22+

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_ada spune:

super savvy unde ai inceput sa faci cursul ? mai multe detalii ne poti da? plsss ( cost, locatie, cte intalniri ?)

15+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_ada spune:

eu sunt pe - 1 kg , si nimic pus ....dar am o pofta nebuna de a manca ...mereu, si noaptea

15+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyy spune:

savvy mi-ai facut si mie pofta de un curs de genul asta , o sa caut si eu in cj , vreau sa merg neaparat.

18+



2006-sarcina obtinuta sub tratament hormonal-avort spontant 9 sapt. 4 IAD- 2008 1iad reusita-sarcina oprita in evolitie 12sapt. 2010-sarcina obtinuta natural :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

16 s 1 zi, 2,5kg

_

Babyblue va pupa pe toti!!
16+ cu
Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....
2 IAD nereusite (prima cu Dr. Marinescu, a doua cu Dr. Albu Dragos 2009-2010), 1 FIV neureusit, sept 2010- Dr. Albu Dragos, AMH=0,4, ovarectomie stanga, sotul cu oligoastenospermie moderata, in decembrie 2010 neasteptat, test de sarcina pozitiv. Sarcina obtinuta natural.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thaimeed spune:

Eu la aproape 21 de saptamani sunt cu +7 ... da' nu mai conteaza... fata sa fie sanatoasa ca dau eu jos dupa...



Theo 20+ cu Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

22 sapt cred ca 1 kil sau deloc. da' eu is in gasca alora care nu se streseaza

Laura lui Daniel - 14.11.2006 si prichindel
Poze Daniel

Mamici din Iasi


Copilul iti ia tot ce ai avut, dar iti da ce n-ai avut niciodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Savvy spune:

La Maternitatea Bucur si-am platit 150 de lei, pentru ca nu ma urmareste un doctor de acolo. Altfel, e gratuit si primeste si sotul adeverinta necesara pentru cele 10 zile de concediu. Are 5 sedinte a cate doua ore, daca te duci in timpul saptamanii, sau trei sedinte de trei ore, la seriile de samabata.
Scrieti-i d-nei Anca Balasoiu, la scoalamamei@yahoo.com, si va trimite programul pe serii, sa va alegeti seria care va convine.


Citat:
citat din mesajul lui mamutz

Savvz unde faci cursul?

20+


DPN 4 iulie 2011 - baby boy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_ada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Savvy

La Maternitatea Bucur si-am platit 150 de lei, pentru ca nu ma urmareste un doctor de acolo. Altfel, e gratuit si primeste si sotul adeverinta necesara pentru cele 10 zile de concediu.
Citat:
citat din mesajul lui mamutz

Savvz unde faci cursul?

20+


DPN 4 iulie 2011 - baby boy

cand mergi data viitoare poti sa le ceri o lista cu data la care mai incepe cursul ? sau cand o sa mai fie "lectia nr 1"?
scuze , am vazut apoi ca ai ediatat mesajul

15+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns v_florina spune:

Savvy, acesta este cursul de puericultura?

Citat:
citat din mesajul lui Savvy

La Maternitatea Bucur si-am platit 150 de lei, pentru ca nu ma urmareste un doctor de acolo. Altfel, e gratuit si primeste si sotul adeverinta necesara pentru cele 10 zile de concediu. Are 5 sedinte a cate doua ore, daca te duci in timpul saptamanii, sau trei sedinte de trei ore, la seriile de samabata.
Scrieti-i d-nei Anca Balasoiu, la scoalamamei@yahoo.com, si va trimite programul pe serii, sa va alegeti seria care va convine.


Citat:
citat din mesajul lui mamutz

Savvz unde faci cursul?

20+


DPN 4 iulie 2011 - baby boy

Mergi la inceput