FIV la Sibiu (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

fetele-beta2 este de 572,31!!!!!!!!!!!!!!!yupiiiiiiiiiiiiii!!inca un hop trecut!Doamne ajuta!

va astept sa veniti dupa mine-daca nu va trag eu de manute!

leo-tu stii cum e mai bine..nici eu nu am vrut sa fac pipi test..insa o prietena de-a mea m-a tot zgandarit...da un pipi test nu bagi?si ii multumesc din suflet ptr asta!

fetelor-va pup pe toate ca sa se ia si va doresc tot binele din lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leonardo2007 spune:

Felicitari uratica pentru beta

Trebuie sa fie bine si la mine. Vorba doctorului : esti gravida acum pana la proba contrarie! Totusi cred ca prietenul meu e mai optimist ca mine si-mi da curaj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Felicitari uratica?Ce a zis dr?Sunt sanse mari sa fie 2,eu asa credBravo...Mai am si eu atat de putin sa fiu ...
Leonardo,bafta multa,te asteptam cu un beta mare,mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

URATICA- ASA BETA MAI ZIC SI EU !!!!!!!!!!!!BRAVO.
SA FIE INTR-UN CEAS BUN!pupici.
Clar sunt 2!!!!!felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

alecori eu am avut hiperstimulare ff severa..(la 44 de ovocite)dar nu cred ca e si cazul tau..dar iti povestesc prin ce am trecut..totul incepe dupa punctie adica dupa ce am facut punctia am plecat acasa cu mici dureri , am crezut ca este de la punctie in sine , dar se pare ca a fost de la hiperstimulare..am ajuns acasa si in seara aia m-a durut tare burta,uneori insuportabil, plangeam de durere, eu am facut punctia sambata si cum era duminica a treb sa astept pana luni in dureri tot mai mari..am luat paracetamol si nospa dar degeaba..luni am sunat la sb si am plecat acolo..am stat o saptamana internata in care m-am facut o giganta,ma unflam pe zi ce trecea si ma apasa lichidul care il aveam in burta pe toate organele,deabea puteam respira,mi-a scos pe viu(mi-a introdus un ac in burta )lichidul (2 litri)apoi am respirat usurata si nu mai aveam dureri(de fapt nu am mai avut de cand am ajuns acolo ca au avut mare grija de mine)..toti au fost de nota 10 ..dar tu nu vei ajunge aici, deoarece nu ai avut atatea ovule dar totusi daca ai dureri mari suna la dr.sigur te va ajuta

MULTUMESC DOAMNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

mona, eu am avut 20 ovocite pe un sg ovar, celalat nu a raspuns la tratament...
Aseara m-a durut ovarul f tare...azi suportabil de umflata ma simt umflata iar acum mi-e si greata...sun dimineata si vad ce-mi zice...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns essperantza spune:

Buna Misspii!
Ce mai faci?
Nu am mai vb de mult!
Cum te simti?
Ai mers la 4D/morfologie fetala?
Eu merg luni si astept cu nerabdare ,fiindca nu i-am mai mai vazut de o luna si ceva!
In rest totul este bine.
Te pup si astept raspuns!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

Essperantza!
ce ma bucur ca ai dat un semn...sunt bine.
eu merg la morfofetala pe 8 martie si abia astept sa vad ce fac ca de simtit ...simt mai ales noaptea cand ma culc.
Ma bucur ca esti bine si astept sa-mi povestesti cum a fost luni.
Eu am avut o raceala cam naspa saptamana trecuta si am tot tusit de cred ca i-am zapacit pe baieti dar acum sunt mai bine.
Am luat cam 7-8 kg si in talie am cam 93 cm ,am zis ca pana in 15kg este OK dar ce mai conteaza...
Mai vorbim ,te pup si astept vesti luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

alecori ai sunat ce ti-au zis?

MULTUMESC DOAMNE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

monaramona, nu am sunat...azi sunt mult mai bine...sigur e de la punctie...am resit sa stau mai mult si la birou spre deosebire de ieri cand dupa o ora am plecat acasa

Mergi la inceput