Bobocei de sept-oct 2008 (324)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

hei hei... bine v-am regasit:D
LA MULTI ANI MAMICI!!!
Nocom de f mult timp am vrut sa te intreb de Matei daca el este in reclama cu uleiul, acum m-am lamurit. e frumusel foc:*
Ange cum mai sunteti cu programul de acomodare?
astazi am avut liber de scarbici, am fost la iau fata de la gradi, ne-a emotionat doamna cu o mini serbare:((, am primit flori si felicitare facuta de manuta Alexei. F f f frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

hello,

Dididi, CLaudiaH, Alexasimami

se pare ca sunt semne bune...inca mai plange dimineata, dar pe parcursul zilei mananca felul 1+2, doarme cand dorm toti copii si nu mai plange dupa noi...multumim de urarile de sanatate

vineri avem si noi prima serbare, cea de iarna, acum nu are un rol insa participa si ea, abia astept...joi face poze incadrate in desene

acum cand am luat-o zicea sa o duc la maie indeiat...adica s o duc la mamaie imediat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ClaudiaH spune:

Nocom, eu n-am vazut nici o reclama ca nu rpea ne uitam la tv pe programele din Ro. Poti sa-mi zici si mie unde sa caut sa vad vedeta familiei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

salutare,

Alinaasa-i! Matei joaca in reclama la uleiul Unisol Inca suntem foarte mandri cand prindem din intamplare reclama la tv...

claudiaH habar n-am daca poti gasi reclama la ulei pe net... nu am cautat, dar nici nu prea cred. Pana acum 2 saptamani a fost pe toate posturile tv din Ro si Ungaris, acum am mai vazut-o doar pe prima tv. Campania se numeste "miez de soare in mancare", (parca ). Reclama e foarte faina si Matei este personajul principal in ea Gata, m-am laudat destul!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Am gasit-o!!!1


Aici:
http://www.iqads.ro/stire_13097/cohnandjansen_jwt_semneaza_campania_unisolun_miez_de_soare_in_mancare_.html



Acum mi-ati dat nas, ma apuc sa caut si prima reclama facuta de el, la 2 ani jumate, la cafeaua Elite . Ma intelegeti ca pleznesc de mandrie, da?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss_04 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nocom

Am gasit-o!!!1


Aici:
http://www.iqads.ro/stire_13097/cohnandjansen_jwt_semneaza_campania_unisolun_miez_de_soare_in_mancare_.html



Acum mi-ati dat nas, ma apuc sa caut si prima reclama facuta de el, la 2 ani jumate, la cafeaua Elite . Ma intelegeti ca pleznesc de mandrie, da?




Cei mai iubiti pamanteni,
Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)




superrrr
ce baiat frumos ai
bravo,,,ai un baiat minunat
cauta-ne si reclama la Elite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

neata :D

La multi ani, mamici de 8 martie! cu intarziere, ma iertati! Sa aveti i viata numai soare si caldura!

Nocom, cand vedem si noi pozele facute de tine?
Mai-mai ce vedeta ai tu in casa, si n-ai spus nimic tz tz tz :)

Hai sa fiti sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ClaudiaH spune:

Nocom, sa nu-l deochi pe flacaul tau care mananca asa cu spor in reclama. Ai si de ce sa pleznesti de mandrie! E chipes foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Multumesc gagici!! Reclama la Elite nu am gasit-o nu mia stiu cum se numea campania si n-am avut succes. Dar ma gandesc sa urc pe youtube varianta nefinisata pe care o am eu acasa.... :D

Mihaela eu am facut numai 4 poze, le pun in we.

We placut mamici!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

felicitari pt Matei!!!!

we placut!!! e soare, frumos

Mergi la inceput