Goldie Pants - 48

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

la multi ani sixterilorrrrrrrrrr si la cat mai multe haniversari impreuna p'acileaaaaaaaaaaaa
vrau k sa va zic cu okazia lu zioa nuastra care iaste ca sixtereala cu voi face fuarte bine lu mie



io nu vrau decat pi cine aveam deja


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:


LMA! sisterile




io ma cadorisesc cu finutu si cu dansu

www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da pi contile di la castel l-o loatara ceneva ?? io haripioare nu am da m-as cadorisi si cu el


bad sixtero promit sa are voe sa iti rupa haripioarile din cand in cand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iaca mey parpal sister ca pana te-ai gandit tu s-au redixtribuit baetii baaaa crek o mai ramas unu la costum
sunflower sister io am contile meu care ma lase fara haripi iaca ce fromosete



pffffff da uneori cand iti rupe contili tau petalili poaci ca sa imi reteze mie haripili baetu in alb cu palarie si mitralera?

meeeeeeeey fetili, da mie place la iona sister cum s-a cadorisit ea cu doi baeti deodata desi stie ca tot prin plasmili ii va urmari cum sburda pi campiili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey butterfly sixter cat iti reteaza tie haripioarile baetu in cuostuam alb si cu metraliera io i-as rupe galoanile lu contile tau na k sa nu sa plictiseste baetu
da ma mai gandex la un skepsis ca dak imbracam pi contile tau in cuostuoam si pi killy in conte ai zice ca iaste maxim frati samanaaaaaaaaa k doo picaturi de cofea te pomeni c-o fi gemini

io zic k s-o cadorisim fortzat pi parpala cu baetu ramas ca sa fie asigurat baetu dupe aia tot noi ne okupezam di el

sis iona vezi sa nu te saboteze vro zuza pi stalpi ca dupe aia ciuciu tranxmisiune di pi campii mai vezi pacat de sumile invextite in coscogeamitea plasme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

lasati mey sixterilor ca se stie cine iaste ZdZ si NdN pi campii cu uokii cascati in plasmi la baetii nostri

Citat:
sis iona vezi sa nu te saboteze vro zuza pi stalpi ca dupe aia ciuciu tranxmisiune di pi campii mai vezi

relax mey tocmai ne-am facut ff comozi si suntem cu uokii pe voi...pfff a si inceput tranxmisiunea in derect




www.autoaccesorii.ro/images/sticker/img_1750_3.jpg" target="_blank">publicitate




pe noi ne escuzati dar avem trebi mai importante de facut

www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamneeeeeeeeeeeee mey sixtera iona meeeeeeeeyy tu iasti maxim sigura ca vrai k sa te faci comoda cu cei duoi din emajinile tranxmiseeeee pfffffffff noi stim ca nu te dai deoparte de la nemik da' kiar aseaaaaaaa nemik covinte nu mai trebe k singura ti-o pusesi acomodare maxima iti uram eeeeeeeee asea vacantzuialaaaaaaaaaaaaaa n-as fi crezut asea ceva.... vb lu sis parapala

dixtraxtie placuta mey sau vizionare placuta precis o sa-i empresionesti pi duomnii cu calitatili tali vaz ca deja i-ai dresat cum sa stea la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineatza sixterileeeeeeeeeee nici nu ma uit in ajenda k sa stiu k azi e zioa meaaaaaaaaaaaaa acu k iastem cu totii si cu toatile presimetex un mare party envitatii nu tremitem k sigur nu puteti k sa refuzati pi baetii mei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:






pt party isbmi suntem prea departe noroc cu tranxmisiunile in derect




asea da! vedeti ca se poate

www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

eeeeeee acu vezi mey di ce le place lu baetii tey pi campiili lu sunflower ca am talente enfinite pffffff bine ca nu ne-ai surprinx ce facem pi melodia everybody loves champagne vrau sa te anuntez pi aceasta cale k pseudonimu floricica zurlie nemik nu are a face cu mine

Mergi la inceput