Goldie Pants - 48

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata sixterileeeeeeeee
pffffffff bad sixterooooooo ce zburdari ne asteapta pi campiiliiiiiii dak sis iona pleaca in vacanta
sis iona noi si cu baetii ti rugam sa vacantzeshti si pentru noi astea mai pacatoasile k de restu nu ai di ce k sa iti faci griji

ajenda mea arata ca azi avem mare partyyyyyy k avem un sarbatorit in famelieeeeee lmaaaaaaaa lu mr care iaste zioa lui azi sa ne traixa si sa fie maxim happy alaturi de formoasa lui ca tare formosi e ambii amadoi si separati si loati impreuna iar tu husbanda lu sarbatoritu pen'ca azi trebe sa ii acordezi lui o antentie speciala nemik griji sa nu ai k restu lu baetii tey e pi fingere sigure
pfffffffffff v-am surprinx intr-un moment de tandrete



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io nu-sh dak pi muzik asta se ezista un vedeo da azi am dexcoperit ca in capu meu se ezista unu





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

LMAAAAAAAAAAA!!!!! Husbandu sarbatorit stie ca unde e wife e si becmfdl, deci no chance sa fie solo cu ea

Cat despre care dupe cine fuje si di ce imi pare rau de voi...este doo variante:
- bv va plicti rau de trebuie sa va alergati singure pe campiisi sa fujiti dupa bmcmfdl...
- voi ii plicti pe bvsi ei au plecat pt relaxare, unde, nu spun in public dar e ... mai bine v-ati concentra la bv daca se mai intorc sau nu - ????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neatza sisterelor

husbandului lu sistera noastra mai multe ii transmitez personal

mey fetile vad ca baetii mei si a lu sis parpal e din ce in ce mai prezenti in gandurile si visele voastre nu putem decat a ne bucuram asea nu va mai ganditi ce fac baetii vostri pe unde umbla si mai ales cu cine

Citat:
pffffffff bad sixterooooooo ce zburdari ne asteapta pi campiiliiiiiii dak sis iona pleaca in vacanta


da mey la ce plasme ati instalat de jur imprejuru lu campia si ditamai icranu iaste si vor fi prezenti non stop si in fata uokilor nu duar in gandurile si visile voastre.. noi va uram vizionare placuta in continuare

aaaa...la cat mai multe trasxmisiuni in derect


si audiente MdM


comentariile e de prisos sau vb lu parpala asa ceva...



www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeeeey se vedi cu uokiu liber k alea e plasmile de la tine din casa unde caska uokii baetii tey dupe noi atuncea cand nu poa sa skape di tine si sa fuge pi campiili nuastre

Citat:
vad ca baetii mei si a lu sis parpal e din ce in ce mai prezenti
iaste prezenti derect pi campiili zdz si ndn

asea k cand baetii tey e pi campiili cu sunflower si butterfly tu kaska uokii in plasme dupe baetii nostri

parpalooooooo campiili e enfinite si cu variante la fel de enfinite da nemik bad nu e in asta tu ramai la variantile tali doo baetii nostri nu are de undi sa se reintoarce ca never nu a plecat in locu ala si nepublic dexpre care nu vrai k sa spui pffffffff ai grije mey k sa nu faci accident cu iaca ca se da startu noi si cu toti baetii ne deplasam numai cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetileeeee da ce activitate intensa acileaaaaa


pentru sarbatoritul zilei numai bucurii si impliniri alaturi de wife a lui si becmfdl

mey sister iona unde e sunflower cu butterfly si cu baetii lu lor nu trebe k sa te mai preocupi di audienta si daca ai instalat ditamai icranu pi campiili se vede clar dorinta ta enorma de a caxca uokii la baetii nostri si de a ne creste ratingu vezi ca precis o sa-i sorprinzi acolea si pe baetii tai fujiti d'acas' noi decat iti dorim spor la vezionari iaca cu ce poti sa incepi





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineata sixterilorrrrrrrrrrr lmaaaaaaaaaaa

mey iaca ca veni zioa lu cadourilor si voi nemik nu ziserati hai k sis iona vacantzuieshte sis parpal sarbatoreste da nici tu bad sixterooooooooo nemik nu vrai k sa cazezi neste orphelini na lasa sa vie si ei pi sub ceru liber pi campiili
sa-nceapa dixtractiaaaaaaaaa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna dimineata sisterileeeeeeee si LMA de ziua lu noastra si B-day a lu sistera parpal
pfffffffffff iete ce portret mi-a facut cineva care mor de dragu lui




dexpre baetii orphelini sistera sunflower io zic decat atata cu noi pe campiili never nu vor fi alone iar referitor la
Citat:
bv va plicti rau de trebuie sa va alergati singure pe campiisi sa fujiti dupa bmcmfdl...
voi ii plicti pe bvsi ei au plecat pt relaxare, unde, nu spun in public

va dorex si voo sa va plicti precum noi cu baetii nostri
iaca domnu a tinut musai sa ne felicite personal pe campii




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

dak trebe k sa aleg pe cineva atunci sa fie al de ma striga mai cu foc iaca




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



LMA

Ce old lady fromosa am...sper sa fie cum trebuie ca si old lady anul, ca altfel fac reclamatii

Ce fromoso portret ai Liso!!!! Perfet te-a surprins hartistul.
Mj-o sa imi zici si mie care e b aia orphelinos, ca tare as vra pt ca sa ii conosco
Iona, imi spui pt cate pers ai rezervat vacanta???? Am fost mai devreme pe strada ta si erau ceva miscari de trupe


Mergi la inceput