Goldie Pants - 48

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Sunny day de baba

Ce bine mey ca aveti ocupatie sa va faceti albume foto cu voi...

Ma ocup eu in rest, nu-i problem





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

iete k veni si sixtera parpala la jogging cu noi
ce te okupezi tu meeeeeey?? parpalo ca si baetii tey zburdara pi campiili cu sunflower si butterfly da noi am vrut k sa ne dam neste duamne si nemik nu am spus acu ca ai vinit din conced nu mai vrem k sa fim duamne zicem TOOOOOOOT

sis iona maxim ai ghecit si lu baetii tey le place cand sunflower si butterfly e impreuna tu stai acolea in urma nuastra k sa xtrangi petalile si colorile care se xcutura dupe haripioarile lu butterfly cand ne intalnim si cu baetii tey

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
sunteti mai veki in bransa ca aveti mai mult liber la fingere liber de la baetii vostri timp in ca ei se okupeaza de mine

nu mey, avem mai mult antrenament care nu poci k sa spun acu in ci fel l-am dobandit baetii nostri stie cel mai bine tu in continuare la ei stim k e ucupatia ta preferata

p.s. noi decat dance & party & rock cu baetii tai mey iona k cum le zice bine jlo altceva nemik bad nu se intampleste



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

continuati antrenamentili mey noi adik baetii mei, ai vostrii si io am trecut la urmatoarea etapa si aveti liber toata noaptea sa dance & party & rock dupe cum va canta jlo[:D..io am sa dance & party & rock cum imi canta ei si duar cu ei de la Tinerelu pana la MLoveru pfff toti ma extriga stie ei de ce









www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna dimineata fetileeeeeee azi e baba-ziua meeeee si nu poate fi altufel decat sunny sistera mj multam ca i-ai dat liber lu soarile tau sa petreaca cu mine pi campiili



mey sistera iona tu rock in continoare pi muzik lu baetii nostri ca o faci bine e maxim antrenanata, stim iete partenerii tai de party ce rocky and happy e in timpu asta noi nemik bad nu facem lu baetii tai on da floor

iaca si mesaju lu baetu meu pentru tine

BEAT IT!!!!

sistera parpal nu stim cu ce te indeletnicesti tu da de baetii tai precis ne uocupam noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

pfffffffffffffff, era sa uit de cofea enjoy it www.youtube.com/watch?v=iIQOF0u3cpQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=_OYmU1DLbiE&feature=mfu_in_order&list=UL" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:


replay

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

Citat:
iete partenerii tai de party ce rocky and happy e

ce traducere buna! e asa cum ii descriezi ca erai tu in fata lor adik ai fost chemata sa-i tragi in chip...OMG liso de asta ai vrut liber de la baetii tai? lasa mey, ca nemik bad nu se intampleaza cand baetii tai ma cheama sa-i
Citat:
pffffff mey sistera iona da di ce credeai tu k ti keama BADu meu???? ha????? sa-l pozezi, evident pi el si stelili lui



Citat:
noi nemik bad nu facem lu baetii tai on da floor

nici n-aveti cum mey ca baetii mei e cu mine all the time iar in vis puteti sa faceti ce vreti

o zi/baba menunata sa aveti... replay

www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
ce traducere buna! e asa cum ii descriezi ca erai tu in fata lor adik ai fost chemata sa-i tragi in chip

gresit mey iono era ratacita printre fotografiili cu baetu meu pi care ai tinut neaparat sa ni le trimiti pfffff, iaca ce am mai gasit printre ele




nu trebe k sa mai zic unde eram io se vede clar in timp ce tu ne trageai in poza na asta e liberu care il primex de la baetii mei adek cand is pe scena k in rest suntem ff ocupati....da' nemik nu mai e de spus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

lasa mey liso nu e nemik bad din ce ai facut si da, am poze cu baetu tau pentru ca sunt sub contract cu el si ceea ce ai declarat tu adik "pi el si stelili lui" e specificat in contract tu nu iasti specificata
pozile espuse face parte din albumu vostru de fameliesi le cunoate toati lumile

Citat:
na asta e liberu care il primex de la baetii mei adek cand is pe scena k in rest suntem ff ocupati....da' nemik nu mai e de spus

ba mai e si anume ca e tocmai invers



www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput