Goldie Pants - 48

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

vai mey sistera mj io una n-am vrut sa spun k d'aia te striga bad sa-i cauti pe langa scena stelili perdute de la centura si sa te gatesti cu ele tu singura te-ai dat di gol da' promit ca de acu'ncolo sa-ti daruex toate accesoriili care nu le mai poarta k sa faci o colectie mai impresionanta decat colectia ionei de centuri
si daaaaaa, ai dreptate baetii tai nu vra sa fie bad, ei maxim vra sa fie in locu lu BAD da io nemik nu vrau di la ei decat sa ne continuam partenereatile ca si pana acum o parte plateste alta incaseaza iar in fenal everybody e happy ca altufel nu m-ar mai cauta sa reinnoim contractile di colaborare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:


mey sisterior ca sa videti ca nu sunt bad n-am sa va spulberez visele cu adunarea general zilele astea nici de baetii vostri n-ati avut timp( cu atatea datorii de incasat si premieri) ce sa mai zic de 2300 vecini si cati baeti am iar ei vrea sa fie duar unde ma aflez si io

Citat:
k sa stii pi unde si-a perdut stelile de la centura

fromoase stilute da de la centura sigur nu e

www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna de zioa lu baba mea fetileeeeeeeeee
pffffffffff mey vrati k sa creati dileme???? cine are dreptate acilea ha?????? lisa care zice k e stelile de la centurili lu bad sau iona care zice k nu e vrau argumente
bad sixtero nu conteste ce vrai k sa spui tu dak nu iasti di fatza e clar ca nu ai de unde sa stii ce se-ntampleaza cand ma xtriga bad
azi e ziua baba a lu mea cine nu vede soarile sa afleze pi aceasta cale k e cu mine printre nori sau pi campii




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:


menunata zi/baba ti-ai ales, sis mj soarile maxim straluceste dar pi tine nu te vad

Citat:
sau iona care zice k nu e vrau argumente

nu e mey ca e fixe asa e modelu n-are cum a le pierde dak n-ati participat la cursuri...




www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeey sis iona multumex de argumente da' io nu dexpre stelile care se vede vorbex pe astea care le areti tu sa zic drept nici nu apuc k sa le vaz
nici nu vrau sa ma gandex ce-o zice bad sixtera cand o videa ca l-ai tras in poza pi bad

daca tu nu vezi nemik nu e intreaba pi baetii tey dexpre sunflower si butterfly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

am devenit membru matur am premit si stele

vad f bine mey fiecare vb dexpre ce steli vre si dak vreti sa stiti, io, dau steli lu baetii vostri fara numar, fara numar nu le iau

bad sistera sa spuna ce-o vre nu ma intere chiar BAD ma chemat sa-l pozez mai nou vb prin semne

baetii mei va stie din pozile ce tot le afisati pi aci

www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pffffffffff te-ai maturizat si tu in sfarsit na las k d'aia ne okupam noi si de baetii tey ca suntem mai veki in bransa
tu da stelile, stai di te uita, si esprima-te prin semne ca de restu care insemneaza butterfly si sunflower se okupeaza sixterile tali
iaca neste poze pentru baetii tey, inteleg k cam sta cu uokii dupe noi he he, sigur repide li se face dor de noi nu trebe sa ezemplificam acilea di ce





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna fetileeeeeeee menunata zi-baba ai mey sistera mj sun is up ai dreptate, nemik nu conteste ce zic duar ce fac da' pentru asta trebueste k sa-i intrebi pi baetii tai k baetii mei e neste descreti si n-o sa-ti arate vreodata nemik

Citat:
bad sistera sa spuna ce-o vre nu ma intere chiar BAD ma chemat sa-l pozez mai nou vb prin semne

pffffff mey sistera iona da di ce credeai tu k ti keama BADu meu???? ha????? sa-l pozezi, evident pi el si stelili lui altufel tu multe steli vezi di tati colorili zi de zi cat dexpre semne am vazut ca e suficeent un semn sa faca cu fingeru ca sa lesinati tuate pe langa scena
ete acilea cascati uokii la stelili lu baetu meu pana nu orbiti




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

da mey, sunteti mai veki in bransa ca aveti mai mult liber la fingere liber de la baetii vostri timp in ca ei se okupeaza de mine

Citat:
ca de restu care insemneaza butterfly si sunflower se okupeaza sixterile tali

f bine faceti dak voi nu o faceti cine sa o faca? sau aveati impresia ca se okupeaza altcinava de voi? va sta f bine impreuna

Citat:
inteleg k cam sta cu uokii dupe noi

ati vre voi mey dar cum io sunt mereu in urma voastra ...

www.youtube.com/watch?v=v_oC5FE5cxs" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

cat dixpre baetii tai bine le zice sistera mj aprobez intru tuotu na, s-o saturat si ei probabil sa te vada cum si si la baetii nostri mai vre si ei sa zburdeze pi campiili

Mergi la inceput