Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (187)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Simonita, nastere usoara si bebe sanatos, te imbratisez si ma rog sa fie totul bine. cu drag.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

HAI SIMONA!!!
HAI BEBE VLAD!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:


HAI SIMONA!
HAI BB VLAD!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

HAI SIMOOOOOOOOO, ADU-L PE TIZUL NOSTRU PE LUME! ABIA ASTEPT VESTEA CEA MARE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

am mancat ca o scroafa si nu mai pot de somn din cauza asta ! abia vad sa scriu.baietii dorm,e si tati care doarme si el un pic si apoi se duce sa o ia pe Sofia.

DESIREE ma ingrozesc la ce povestesti dspre greselile care se fac !!sper sa fie bine micuta si Victoria la fel,sa fie pazite de asemenea greseli,cred ca stai cu inima cat un purice de fiecare data cand mergi acolo.of..

YLARI iti spun si aici CASA DE PIATRA ! FELICITARI !!

si pt MsBB si aici Bine ai venit pe lume printesa Sofia ! mor de drag ce nume areeee

MAGNETISM foarte bine ia in greutate pitica! bravo!

DOLRES ai vazut ca asa ziceam si eu ca eu gestionez mai bine situatia cand sunt singura?cand sunt cu altcineva,mai mult ne incurcam si nu facem mai nimic..
cat a bucur ca ai reusit si ca Patrick nu mai face crize !!!! stiam ca vei reusi !!!bravo!asa nu am conceput eu sa fie gelosi,si nu au fost.
depinde mult ce astepti de la copil,asa e !

ei,acum ca a trecut timp de la nasterea lui Miguel,nu mai e la fel la noi,adica acum ii impun regului lui Andres,ii spun cand nu trebuie sa puna mana pe el sau sa il trezeasca,sau sa se spele pe maini inainte daca el a fost la topogane,sau sa nu mai tuseasca deasupra lui...acum nu se mai supara !! pt ca le-am introdus treptat.daca ii spuneam toate astea atunci,era jale mare !!!
acum nu ii lasa jucariile,telecomanda e tot a lui,i le ia si pune departe de el,Miguel deja tipa la el..il mai las si ma mai gandesc cum fac;)))ca vad ca nu a functionat cu "imparte si cu el jucariile"

hai SIMOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!
Nu a venit inca bebe Vlad????

citesc acum din urma,de unde ramasesem si revin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

ALYSH haha ce.am ras ,cica "ma doare ficatul dupa ce se culca".
ee,nici la noi nu e mereu rozzz.mai sunt si zile de ficateala

LORICH-

Citat:
Trimis la: - 24/02/2011 : 17:27:47
--------------------------------------------------------------------------------

Am aplicat si eu asta cu "se uita dupa tine Robert!" si ceva mai tarziu l-am gasit cu mana in gatul ei (mi-am scuipat in san fara sa reactionez pe fatza, exact cum zicea aelita) si-l intreb ce face, cica "sa se uite la mine!" ..ii intorcea el capul cu fortza.


si la noi a fost asa,se supara,se arunca pe jos "nu se uita la mine" ,il tragea de cap...dar i-am tot spus ca il doare,ca il rupe ,sa o ia mai usor,sa il cheme ca el se uita la el daca il striga,si cand a vazut ca functioneaza,nu s-.a mai suparat.pt ca el nu stia ca trebuie sa ii atraga atentia ca sa se uite la el,nu stia ca aude daca il striga,nu stia ca rade daca ii face diverse ,si cand a descoperit,s-a calmat !

JOSZAERIKA mi-.ai trimis PM? CA NU IL GASESC!

BELLEANE poate o culca bona prea tarziu?sau nu o scoatea fara,nu ii face activitati cat sa isi descarce energia?

sa va spun o pveste,cu o bana pe care o vad pe-afara.
iese cu copil de 2 ani ,de cand avea 1 an iese cu el,si nu il lasa pe jos,nu il lasa la joaca,il tine in brate ,se aseaza ea pe banca si el in brate la ea,si ii face capul ca girofarul,saracul de el,dupa copii,dar il tine acolo si ell s-a invatat asa,cine stie cu ce il ameninta,cazi,vine cainele,babaul,si sta ce sta apoi pleaca iar.adica il scoate doar sa respire,bietul copil.si copilul (il cunosc)cand se intalneste in casa cu alti copii e foarte violent,e normal,saracutul,daca e tinut asa in lant.
femeia asta la un moment dat a mai avut grija de un alt copil.ii tinea pe amandoi in casa primului copil,si era platita de ambele.si scotea copiii afara.un prieten mi-a spus ca era sa dea cu masina peste copilul nr 2.ca ce facea femeia?il tinea ca de obicei in brate pe primul,trece strada,iar pe al doilea copil il lasa in spate sa traverseze singur,avea 1 an jumate copilul !! ,fara sa se mai uite macar daca e dupa ea,fara sa se uite cand vine o masina in spatele ei .noroc ca soferul a vazut copilul si a oprit,si abia cand trecea copilul prin fatza a intors si femeia capul sa vada ce face !!!!


LUMINEL felicitari pt noua munca !!!inseamna ca esti tare daca te-au angajat pe loc cei mai mari !! e meritul tau ! bravo !!bravo!

DANICRIS ce frumos e COSARUL ala ,nu am mai vazut din copilarie !!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Vreo veste de la Sis? Am emotii pentru ea.

Astazi este ziua lui mi_bebelina. Diana, n-ai mai trecut de mult pe aici! Iti urez la multi ani fericiti, cu multa sanatate si bucurie in jurul tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitzam

Vreo veste de la Sis? Am emotii pentru ea.

Astazi este ziua lui mi_bebelina. Diana, n-ai mai trecut de mult pe aici! Iti urez la multi ani fericiti, cu multa sanatate si bucurie in jurul tau!


Cresterea copiilor este in parte bucurie, in parte razboi de guerilla
Mami de puf mare, Andrei-Stefan (25.05.05) si puf mic Raducu(06.06.2008)



la multimulti ani, mi_bebelina, sa fii sanatoasa sifericita!!!

pt Simo!! Hai bebe!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada79 spune:

Am intrat si eu acum pe fuga ca nu v-am mai citit de o mie de ani parca!

Sis nastere usoara si pupici muuuulti!!!!!!!
Reallaura inca putin si devi iar matusica! Cred ca ai niste emotii pt sora ta!!!!!

Mi_bebelina La multi ani!!!! Sa ai parte de toata fericirea din lume!!!!!

Doloress ma bucur mult ca Patrick incepe sa inteaga. Cu vorba buna si cu calm va intelege in timp. Mie mi-a trebuit o luna si putin cu Tiberiu ca sa o accepte pe Jessica si pe Brianna. Numai crize facea, era atat de gelos, nu aveam voie nici sa vorbesc cu ele sau cu sora mea. Iar acum oauuuuuuuuuuuuuuu se pupa cu Jessica se iau de gat in fine se mai si bat si a invatat sa dea si el inapoi iar acum incerc sa ii explic ca nu trebuie sa dea pt ca nu il vreau nici violent. Dar sunt asa niste scumpi ca nu mai pot de dragul lor. Acum noi ne-am luat un catelus si e gelos pe el dar o sa ii treaca si asta. Te pupic si iti doresc numai bine alaturi de puii tai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

mi bebelina, la multi ani!!

aelita stii cum face Robert acum? Se duce el unde se uita ea, se tot muta ca sa se uite la el. Mai si o balesteee cu pupiciii!!

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca Ana Isabela din 14.01.2011

Mergi la inceput