Discutam despre: "Dieta RINA" (14)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Elba...si eu tot 66 kg am..targhet 55 sau macar 58 cat aveam inainte sa nasc..Ti-as trimite cartile dar nu stiu sa-mi activez PM..imi pare rau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elba spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_lex82

Elba...si eu tot 66 kg am..targhet 55 sau macar 58 cat aveam inainte sa nasc..Ti-as trimite cartile dar nu stiu sa-mi activez PM..imi pare rau!


Esti o scumpa! Nu te stresa, sigur mi le trimite si mie cineva.
Tu ce inaltime ai?

mamica lui Filip(30.04.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Eu am 1,63..tu?

Aseara am trisat din nou..am mancat cateva felii de pomelo Sper sa reusesc sa imi fac ceaiul tarziu sa beau toata seara numai ceai..Dar nu promit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Uite ca am reusit sa-mi activez PM..era asa usor..daca nu ai primit cartile ti le trimit eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Ieri a fost groaznic la ziua de vitamine...am fost foarte balonata....si azi dim. cantarul arata cu 200 grame mai putin.
Parca vad ca le pun azi la ziua de proteine.

Cred ca vara trecuta am slabit asa de bine, chiar si nerespectand dieta, pt. ca si am alaptat. acum ciu-ciu. asa ca...daca vad ca nu mai merge, trec pe dieta WW.

Mihaela hai mami, cu multa vointa ajungi la 65. Multa bafta sa ai!
Lenuta aha...tu esti in canada. super. te cred ca ii e dor de tine lui nepotica din Bucuresti, mai ales daca ai si crescut-o.

actualizez lista si revin mai tarziu.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Neata Giova cum e dieta WW?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elba spune:

Neatza!

Oana eu am 171 cm.
Bine ca ai trisat cu ceva feliute de pomelo si nu cu biscuti sau altceva de genul asta.Hai ca inect-incet te obisnuiesti si o sa rezisti si fara fructe.
Iti trimit PM.

mamica lui Filip(30.04.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Gata..Eu ti-am trimis cartile Elba..sper sa le primesti Iti doresc ff multa bafta la slabit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana WW= Weight Watchers .
trebuie sa-ti calculezi un anumit punctaj si nu trebuie depasit...iti cantaresti tot ce mananci. e cam complicata treaba...am o groaza de material de studiat, primit de la o prietena...si nu cred ca ma bag...tare complicat pare.
Lenuta nu trebuie sa bei ceai. eu beau ca nu pot sa beau apa goala...doar vara merge...iarna parca nu o pot inghiti. asa ca-mi fac ceai neindulcit si-l beau ca pe apa.


Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Da Giova..stiu tipul asta de dieta..dar e greu sa cantaresti mereu...

Mergi la inceput