Discutam despre: "Dieta RINA" (14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Ms de incurajari Ralualexandrei....sper sa reusesc sa o tin ca la carte pana la urma... imi doresc tare mult sa slabesc..dar nu inteleg de ce nu reusesc sa ma abtin sa gust ceva seara..deci dupa ora 20 mai mananc un fruct..atat..dar nu cred ca as putea sa rezist fara..ma ia o foame nebuna Voi faceti si sport?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Inca ceva fetelor..va rog sa-mi mai trimiteti prima carte ..pt ca eu o am numai pe cea de intretinere..Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Offf Oana spor nici daca as vrea n-as avea cand sa fac,am atatea pe cap incat....
Avantajul este ca eu merg f mult pe jos in pas alert.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecsia spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_lex82

Inca ceva fetelor..va rog sa-mi mai trimiteti prima carte ..pt ca eu o am numai pe cea de intretinere..Va multumesc!


Trimite-mi PM cu adresa ta de email si iti trimit eu.


ralualexandrei, multumesc la fel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Tot e bine...eu stau acasa cu copilul..si daca e vremea rea tot in casa...am un aparat leg magic si tre sa ma mobilizez sa incep sa lucrez la el...k tare mi-e lene...Si de ce sa nu recunosc e si greu...Off..n-am deloc vointa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela ema spune:

Buna seara fetelor,

am inceput de 3 saptamani dieta asta si am slabit 5 kg...sunt ff bucuroasa si sper sa scap odata pentru totdeauna de kg in plus.
Este cea mai echilibrata si diversificata cura pe care am vazut-o vreodata , imi place la nebunie si pot sa spun sa nu am trisat niciodata in cele 3 sapt de cand am inceput.
am o intrebare ...mi-e tare pofta de oua ...in ziua de proteine voi inlocuiti carnea cu oale si ce retete faceti ?

va pup si spor la slabit cat mai mult !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Mihaela..o omleta cu legume cred ca merge ff bine si cu o salata...Alta idee n-am..Oua fierte cu mustar sau oua ochiuri la teflon..fara ulei...La fel..insotite de salata...

Ce vointa ai daca n-ai trisat deloc..tare as vrea sa fiu ca tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elba spune:

Buna seara fetelor!!

Vreau si eu sa scap de kg-le pe care le-am luat in timpul sarcinii.
Pana acum am tinut dieta cu ciorba de varza dar deja mi se face greata numai cand ma gandesc la ea asa ca trebuie sa schimb.
Mi se pare interesanta dieta pe care o tineti voi si vad ca aveti si rezultate.Dar am multe nelamuriri asa ca daca sunteti dragute as vrea sa-mi trimiteti si mie cartile ca sa ma documentez un pic.
Multumesc si mult spor in continuare cu slabitul!


mamica lui Filip(30.04.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Elba trimite-mi pe PM adresa ta de e-mail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elba spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_lex82

Elba trimite-mi pe PM adresa ta de e-mail



Nu stiu cum pt ca la tine nu vad icon-ul pt PM!?

mamica lui Filip(30.04.2010)

Mergi la inceput