Vacanta in Turcia 2011 (11)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Viza ti-o da atunci cand intri in Turcia si incepanad de anul trecut nu mai costa niciun banut!
Vacante placute!

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

Viza ti-o da atunci cand intri in Turcia si incepanad de anul trecut nu mai costa niciun banut!
Vacante placute!

"La vita e bella"
www.youtube.com/watch?v=-3fbAZECphs" target="_blank">Explore Romania


De mancare
Dulciuri
Din gradina mea


Multumesc frumos, .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Esteiubi spune:

Nu mai exista viza pentru romani. De anul trecut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Esteiubi,nu se mai plateste viza, insa ea exista!
Antonela, cu placere!

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenca spune:

buna fetelor, noi plecam luni in Turcia, ni s-a schimbat hotelul , numai mergem la Titanic si vom sta la Delphin palace de luxe din Lara, pare mai bun hotelul,
cine mai vine cu noi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Vacanta placuta! E super Delphinul, mult mai bun decat Titanic, pun pariu ca va veti simti excelent. Asteptam impresii


Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Fetele, nu am timp sa citesc toate capitolele, dar am nevoie de o informatie: daca vin miercurea viitoare in Buc. gasesc un Last minute bun in Turcia, in urmatoarele 2-3 zile de la sosirea mea? Ce agentie imi recomandati unde sa merg sau eventual sa scriu inainte? Stiu ca sunt f multe agentii, dar efectiv nu am timp si nici nervi sa le iau la rind, sa compar oferte, etc......Multumesc si vacanta placuta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Citat:
citat din mesajul lui helbi

Fetele, nu am timp sa citesc toate capitolele, dar am nevoie de o informatie: daca vin miercurea viitoare in Buc. gasesc un Last minute bun in Turcia, in urmatoarele 2-3 zile de la sosirea mea? Ce agentie imi recomandati unde sa merg sau eventual sa scriu inainte? Stiu ca sunt f multe agentii, dar efectiv nu am timp si nici nervi sa le iau la rind, sa compar oferte, etc......Multumesc si vacanta placuta tuturor!

Andreia




Alibaba Tour, Perfect Tour

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)

www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Multumesc madau. Exista sanse sa gasesc plecari de azi pe maine, sau trebuie rezervat cu mult timp inainte? Cunosti vreo persoana la aceste agentii, la care sa intreb direct?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

exista last minute offers pe toate site-urile agentiilor.
incearca si kusadasi.ro, si teztour.ro - care lucreaza cu multe agentii partenere (de exemplu CMBtravel.ro). ambele sunt tur-operatori.
se poate pleca si de pe azi pe maine daca sunt toate actele in regula.

Roxana

Mergi la inceput