Tabara Pro Monica

Raspunsuri - Pagina 50

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea
O umplii de cadouri dupa care i le iei cu nesimtire - nu stiu, chestia asta mi se pare atat de ieftina si lipsita de demintate ...


sau le terciuie cu buldozerul :) cum a fost cazul cu salonul de cosmetica al (ne)fericitei predecesoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea
Imi dovedeste ca poate stie sa urce o femeie pe cele mai inalte culmi ale orgasmelor



Care culmi ale orgasmelor? N-auzi ca le suie pe dulap, nu pe culmile orgasmelor?
Si cine-l critica ca-i place in 3? Poate ar place multora in 3...dar cand ai nevasta, copil, te filmezi cu doua parasute in cada si le trimiti pe post? Sa arati ca esti potent? Pai, eu cred ca toata lumea a vazut ce a aratat: cat de papagal este. Si specimenul asta o vrea pe Irina la Izvorani. Sa faca ce fata aia? Sa stranga chilotii si prezervativele prin gradina?
Hai sa fim seriosi...

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

hai sa fim seriosi, rufus! care chiloti si care prezervative? mie mi pare ca devine "potent" doar in fata presei.
bineinteles ca nu acesta este subiectul, dar ne ajuta sa intelegem mai bine individul si de ce se comporta asa .

acum am observat degetul in sus si cel in jos ( aprob si/sau dezaprob).
nu stiu la ce e buna, dar daca tot e, mi-ar fi placut sa vad si cine aproba .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Dupa cata presa baga in perioada asta, interviuri, filmulete pe youtube, mie imi vine sa banuiesc ca el e cel care a avut ideile cu filmatul non stop al vietii lor de cuplu in scopul promovarii Monicai. Sigur si Monica a acceptat, fie ca i-a placut si ei, fie ca era controlata de Iri. Oricum cel avid dupa presa pare a fi el si nu ea ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Buflea asa cred si eu in momentul in care si-a facut numele "marca inregistrata" nu mai poate spune nimeni ca nu-si doreste maxima publicitate:

"Irinel Columbeanu nu concepe ca Monica sa-i pastreze numele. Miercuri la Acces Direct, omul de afaceri a tinut sa-i spuna Monicai ca este timpul sa-si ia gandul de la numele de Columbeanu.

"Columbeanu este o marca inregistrata si eu sunt proprietarul acelei marci", a declarat el."

http://stiri.rol.ro/irinel-numele-columbeanu-este-marca-inregistrata-eu-sunt-proprietarul-691791.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Cred ca Irinel poate fi acuzat de multe, dar nu ca si-ar dori publicitate pe seama presei. Tipul asta de reclama tine doar in show-biz, nu si in afaceri... Ca om de afaceri, cu cat esti mai putin vizibil, cu atat mai bine si invers - cu cat esti mai in luminile rampei, cu atat esti mai expus controalelor fiscale si de orice alt tip, care se lasa cu amenzi... sau spagi. Ce interes ar putea avea?
Oare il banuieste cineva ca s-ar putea apuca de modelling?
Daca ar fi vrut tipul asta de publicitate, ar fi putut-o obtine si inainte.
Cred ca pur si simplu isi joaca toate cartile ca s-o obtina pe Irina, asta este scopul tuturor actiunilor lor. Si-a dorit un mostenitor si il are, asa ca va face orice ca sa n-o piarda pe Irina. Iar prost nu e, asa ca isi da seama ca ar face bine sa influenteze opinia publica si prin intermediul presei. Si as pune pariu ca va obtine ce vrea.

Deja a dat o lovitura de imagine afirmand ca va dona toti banii primiti de la Antena1 ptr exclusivitate, 5000 eur, mamicilor care nu-si pot cumpara lapte praf pentru bebei.

Ar fi interesant de aflat cand si-a inregistrat numele la OSIM - acum, in plin divort sau inainte.

Blogul meu de calatorii - http://www.consiliervacante.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui Candy
Deja a dat o lovitura de imagine afirmand ca va dona toti banii primiti de la Antena1 ptr exclusivitate, 5000 eur, mamicilor care nu-si pot cumpara lapte praf pentru bebei.

Ar fi interesant de aflat cand si-a inregistrat numele la OSIM - acum, in plin divort sau inainte.

Blogul meu de calatorii - http://www.consiliervacante.ro


Isi cumpara mamele de partea lui acum? Bine, poate ca pana la urma cu bani obtii cam orice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

banuiesc ca numele de genul columbeanu nu se pot inregistra la OSIM ,nu o fi singurul purtator al acestui nume in Romania. In locul ei daca tine la nume m-as marita vreo 2 zile cu un alt purtator de nume Columbeanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Dah, dah! si marmota invelea socolda.
Nu pe el l-am vazut prin toate tabloidele si pe toate posturile de fo 5 ani incoa'. Ca sa nu mai spun de prietesugul cu antenele, mai ales la Acces Direct, unde isi zambeste cand gales cand tamp cu moderatoareaIl vedem zilnic de cand cu divortul, mdah! ce tata!cum e el saracu tarat in tot circul asta mediaticnuma sa isi protejeze fiica!
Ieri Monica a fost improscata cu o nici nu stiu cum sa ii spui, ghici unde? La aceleasi antene care i-au donat lui 5000 de oiro si pe care el ii da mai departe pt lapticul copiilor, asa dc mamicile nu au pus boticul la sceneta cu bataile aplicate cu bestialitate de M Irinei. Parca Voiculescu avea fundatie, acum fundatiile isi doneaza intre ele?acolo se duc banii donati de populatie? Uau si ce suma fabuloasa, pe care Irinelul o cheltuie cred ca intr-o ora la bambume pt bautura.
Mdah, halal! Voiculescu probabil ca presteaza ca de la coleg la coleg, cu tataia Columbeanu. Halt sustinator e CV Tudor, iar mai nou printesa Briana, numa uana si una personagiile. Mai ca zici ca suntem intr-un film horror parodiat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

Mai, mie nu mi-a placut de Monica in mod deosebit niciodata, dar acuma tin cu ea in razboiul Moni-Iri si mai ales pentru ca o vad clar jucata pe degetele domnului Columbeanu dupa pofta dumnealui, nemaispunand ca Irina ar trebui sa stea clar cu mama ei, nu cu Iri.

Mai tineti minte faza asta http://www.youtube.com/watch?v=iLf64kGckJ0, cand ea chiar s-a purtat extrem de civilizat si de normal (iar zavoranca s-a dat iar in stamba)?

Mergi la inceput