Tabara Pro Monica

Raspunsuri - Pagina 49

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

tulai lumeee!
ni la astia ce scriu in ultimul paragraf
http://www.agentia.org/culise/monica-columbeanu-scrie-despre-sexul-lui-irinel-si-frustarile-lui-ca-e-mic-744.html


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Ce face setea de bani din om
Omul nu reusea sa o sarisfaca si ea statea in continuare cu el.
Hai ca au ajuns la egalitate cu Oana Zavoranu, mai urmeaza sa puna Monica niste poze cu Irinel in curu' gol si gata.
Eu nu am inteles ce relevanta are comportamentul lui irinel in dormitor.ca inteleg ca a participat si Monica in fanteziile astea sexuale, si plangere de viol n-a facut pana acum.

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Xio, dc SMURDUL nu a fost chemat la Izvorani, inseamna ca sariturile de pe dulap se faceau cu echipamentul lu' Badea de protectie(ala la care ii face reclama pe drumuri ), cashcheta, cotiere, sfori si alte sele pt catarat, poate si un guler din ala de protectie ca la animalutele bolnave. Mai ramane sa aflam cu ce sarea Ana, prefera parapanta sau parasuta? Cat despre Iri nu inteleg de ce s-ar plange cineva ca inseamana ca avea o chestie..hum..humm... beton
Cu siguranta Anna avea si o pelerina de wonderwomen, sa o fi purtat mai apoi si Monica?


Nu, problema nu e la Monica, problema e la cei care au scris articolul, ori pe cititori mari prosti ii mai cred.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Mie imi place faza cu Anna Lesko care sare la "punct fix" de pe dulap.
Ma intreb cum o fi fost pana s-a invatat sa nimereasca, daca o fi nimerit vreodata...

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Poate avea ochi de robocop,zzzzz identificat tinta, zzzz marcat tinta XXX, zzzz memorat....5,4,3,2,1,0 SAAAARI! ca nu sarea din avion sa se catapulteze, era din punct fix.
Iar Irinel, probabil ca bea in fiecare dimineata columbeanit, dc tot nu il vinde si are mult in depozit, asta ca sa deslusim si misterul ce-a mancat de are un asa rezultat?
eu refuz sa cred, dc DDD nu a fost acolo sa transmita/comenteze live...pai nici nu stie ce a pierdut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Mie imi place faza cu Anna Lesko care sare la "punct fix" de pe dulap.
Ma intreb cum o fi fost pana s-a invatat sa nimereasca, daca o fi nimerit vreodata...



Genial, rad cu lacrimi!

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

, nu pot sa cred ca de bancul asta de notorietate ( sariturile annei lesko ) nu am auzit pana acum.
voi stiati de ce performante trebuie sa fi capabila ca sa ajungi la columbeanu pe dulap?, ca citesc ca e de notorietate povestea.
agentia.ro mai are pana sa treaca la stiri, deocamdata spune bancuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Mie mi se par atat de prost gust articolele astea ...si despre Monica si despre Irinel. Acum serios, eu nu am ce sa-i reporsez lui Irinel - si ce daca ii plac fetele tinere si frumoase, si ce daca le sexeaza pe tavane, pe dulapuri ...si ce daca ii place in 2, in 3, in 33.
Pentru mine, aceste amanunte picante nu il definesc ca om.

Ca om il defineste insa comportamentul din timpul relatiilor si dupa terminarea lor. Imi dovedeste ca poate stie sa urce o femeie pe cele mai inalte culmi ale orgasmelor dar nu stie sa o respecte in general.
O umplii de cadouri dupa care i le iei cu nesimtire - nu stiu, chestia asta mi se pare atat de ieftina si lipsita de demintate ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

eu nu am inteles din nici un articol ca ar fi capabil de mari orgasme .
( asta daca nu cumva poti avea astfel de "inaltari" si la vederea luxului afisat sub diferite forme: masini, cadouri , vile, apartamente ).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Mie imi place faza cu Anna Lesko care sare la "punct fix" de pe dulap.
Ma intreb cum o fi fost pana s-a invatat sa nimereasca, daca o fi nimerit vreodata...




Nu stiu pe tine, dar pe mine ma doare numai gandindu-ma la suferinta bietului om, pana a reusit fata marea performanta..daca daca e cu sado-maso.....

Doamne ce creaturi.....biata Irina, cu ce-o fi gresit?

Raluca mami de Riana(2 iulie 2006) si Erica(3 septembrie 2009)

Mergi la inceput