**Buburuze de 2009 in actiune(8)**Hai DanaMi!!!!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

emooooooooooo mi-am adus aminte mi-ai promis ceva ca afli, iti aduc aminte?? sau iti dau un indiciu??? cantecel
, super ca ati fost la mare bun aeru, pt picii
mady am inteles sa traiti, da sunt ff happy si fericita, cu iz de primavara, o sa va trimit si voua un pik

lavi imi pare rau de puiut sper sa fie bine, sa scapatii ieftin.

simina , ai o mandrete de baiat, vorbaret, si istet

revin ca tre sa hranesc picea azi are in meniu ciorba de iepure si ostropel cu ficatel de iepure

ariciu a facut un anisor
ary povestea unui aricy

bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

getikoooooooooo ce facusi fata?ai omorat iepurele?ia arunca o bucatica si la mine ca sa mor de nu te inund pana maine

tot o mica terorista am ramas




BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_82

getikoooooooooo ce facusi fata?ai omorat iepurele?ia arunca o bucatica si la mine ca sa mor de nu te inund pana maine

tot o mica terorista am ramas




BAZAR


auzi si cum sa iti trimit?? ca amm din destul ca doar 2 a taiat cez

uite si poze cu ary

https://picasaweb.google.com/102347085797853723665/AryFebruarie#5578723134354578882

si cu martisoare

https://picasaweb.google.com/102347085797853723665/MargelitDeMine#5578725072812094418

si sper sa incarc si filmulet cu ary acu ca doarme

ariciu a facut un anisor
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=156087" target="_blank">ary povestea unui aricy

http://indy-bijuteriileluigetik.blogspot.com" target="_blank">bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

glumeam fata....baga tare si pune de-o friptura iupuricesca tinuta 6 ore cel putin in vin rosu si sa vezi ce buna si frageda iese

si Ary e delicioasa ma omoara privirea si motzul ei
De martisoare nu mai zic,ti-au iesit super frumoasespor la dat toate si sa mai faci si azi

tot o mica terorista am ramas




BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

geto normal ca am uitat....acu tre sa imi scrii versurile, ca sa imi aduc aminte ce cantecel este
lali de ce nu ii vb si-i spui....asta asta si asta ma deranjeaza si ma supara, ai de gand sa shimbi ceva sau ignori faptul ca pe mine ma supara si deci imi faci rau intentionat? na, nu stiu.....fiecare pers e diferita, fiecare cuplu e diferit, eu stiu ce ajunge la urechea sotului mei si ce il face sa isi schimbe atitudinea, concentreaza-te si ai sa afli si tu, asa sfaturiiiii ai sa primesti dar poate nici unul sa nu fie bun in cazul vostru
simino ma leshiiiii?????de unde atataaaaa....ne pupi ne pupi darpos????????sa vd si noi baietul fara motz
picky sa stii ca ne-a prins teribil de bine iesirea asta la aer, chiar de nu era fantastic de cald....au mancat unii supa de melci pe faleza, altii creveti, altii, eu de ex anchoa, ne-am plimbat prin oras, acolo nu batea vantul deloc, nici apa nu ne-a trebuit a facut ceva Cata, nu stiu daca a iesit ceva ca aparatul a ramas in masina, masina acu e la parlam, vedem daca il aduce diseara, a facut Roxana, tre sa vad cum pun manuta pe ele
lavi cum e piticania, ce ati facut la medic????
mady si noua ne plac teribil....cu copil e mai grelut putintel....plus ca nu stiu, parca e un facut cu vremea asta de aci.....rar e soare si ala e in timpul sapt, in rest, in weekend ploua
cris da e misto fata la tine,abia nu te plictisesti....parca ma bate gandul de o noua potaie mica si jucausa, da mai astept sa se vindece al meu, de pe urma Bellei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

vezi poate te apuci si tu de renovat ca ti-o roade peretii .Si?facusi ceva poze de ieri de la plimbare si nu ni le arati si noua?

tot o mica terorista am ramas




BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

mey, baietii mei s-au luat la intrecere: care are febra mai mare?

concurs castigat de mihaita la mustata: el are 38,1 iar alex are 38.0 . ma asteapta zile vesele. tocmai cand aveam un voucher pt. 10 sedinte de inot, pt. alex .
deci fuguta la farmacie pt. nurofen, panadol si augmentin (de rezerva).

uffff .

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

gata si filmuletu cu cataratoarea de ary pe cuburi
http://www.youtube.com/watch?v=yjycVK5MoYY

revin mai incolo acu stau calma ca am o durere de teasta de zile marii

ariciu a facut un anisor
ary povestea unui aricy

bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Vad ca pana am postat eu mesajul de dimineata a scris si Simina si Lali..si apoi ati mai umplut inca o pagina ..recuperez eu maine..

Azi mi-a scos fata afara o mica plimbare dupa ploaie ca nu mai rezista in casa..eu turbam de nervii care mi facea ea..ea mai rau, incepuse sa se ia in clont cu mine..asa copil darz nu am mai vazut..in fine..am scos-o pana la prietena mea...a mancat pe acolo ceva fructe, ca-s mai bune alea de la altul decat de acasa si acum suntem acasa...si nu vrea sa-mi doarma ..e treaza de la 7:30 si nu a dormit nici macar 5 min

Acum imi face 1000 de nervi, imi scoate din dulapiorul hainutele ei(ca noi ne-am mutat acum in living..ca dormitorul nostru a intrat asa ptr o scurta perioada in demolari)imi cara de colo colo opritorul de la usa, care e foarte greu, imi scoate tacamurile ei din serta ..iar peste toate astea..nu ma asculta..va spun sincer am ragusit cat i-am zis cu frumosul si cu tipatul..nu intelege nimic...

Merg sa pregatesc mancarea ptr cina..jumate din ea..ca restul o fac cand vin de la eco diseara.

Sanatate la copilasii bolnavi ca vad ca avem cam destui


Mami de mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 36+ o mai mica

AMR: 4 saptamani!!!

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Am fost la dr si are doar foarte putin rosu in gat, mi-a zis sa continui si maine si poimaine cu oscilo sa vedem cum reactioneaza. Nu se aude nimic la plamani a zis ca febra posibil sa fie si de la dinti iar mucisorii sa fie de la oscilo, sa fi existat un pui de raceala si sa-l fi scos pastilutele de oscilo, deci nimic de alarmat si azi nu a mai facut nici febra deloc
Revin mai tarziu! la toate si la toti.

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Am produse de vanzare, va astept cu drag!

Mergi la inceput