**Buburuze de 2009 in actiune(8)**Hai DanaMi!!!!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

fata fa-ti ceva vesnic tanar...vesnic verde.....un boscheteeeee....ca sa bei si iarna ceaiul sau vinul fiert. si eu mai sufar.....astept sa revin din Romania cu forte proaspete si inspiratie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

cred ca-mi trag cate un vasc pe fiecare tavan ca sa fie rost de vin fiert(musai rosu) sau de ceai racoritor

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

vezi ca vascul mai presupune ceva.....tie iti e a tavaleala si nu stii cum sa ii sugerezi lui Nato, e??????
vad ca umplem pagini aci.....al meu construieste castele si eu i le aram, s-a inversat, capana acu eu construiam el darama....a ta c face de butonezi????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

sa va spun faza acilea la mine...
ea la calculator pe scau in locul meu,telefonul suna(era sora-mea) si vreau sa ma pun pe scaun si ii spun sa se dea la o parte ca am putina treaba,la care ea incepe cu o mana sa dea paginile la un caiet de acolo si cu cealalta sa butoneze calculatorul de masa si imi spune : "taci ! nu cum" sora-mea in telefon incepe " am auzit eu bine?ti-a zis sa taci ?" deci..am fetita mare

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

ce vrei cuscra?is ne... de cam 2 saptamani cred deci iti dai seama ca la mine totul se rezuma la si nu prea se cuvine ca au venit musafirii de la lacul rosu

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

2 sapt???? haolei...da ce patisi fata??
deci "taci" da??????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

ce sa patesc fata?nu am mai avut energie pentru toate activitatile obisnuite ,ca noaptea potaia ma tinea treza ca rodea peretii in casa

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

fata are ne plateste cineva ca suntem aci pe baricade???? ai vrut caineeee, ai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

nic moarta nu pot sa va ratez. auzi la ele... ce se converseaza cuscrele...

deci, ieri am zacut ca o leguma. si azi, jumate din zi. acum sunt mai bine, doar ca imi curge nasul.

am citit tot ce ati scris, dar mi-a fost lene sa raspund . cris sa faci poza cu peretii. nu aia rosi de caine, evident.

anna, am vazut o frumusete de baiet acolo . are deja fata de baietel, nu mai are fata de bebe. se vede ca are alte preocupari. eu pe mihaita nu reusesc sa-l fac sa stea in fund deloc . toata ziua stropoleste fara incetare.



Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
NOUTATI IN ALBUM
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Azi s-a tras chiulul la greu ...


Unde sunteti fetelor? Ati aratat la soti florile date de mine si v-au interzis forumul ?


Eu ma bag la papa,si apoi baita,si in pat. Ma paste o raceala,mi s-a uscat nasul,cerul gurii si ma doare ceafa. Dar eu nu ma las,mal upt cu ea . Armele mele? Muuult ceai cu lamaie si miere,fierbinte , il rog pe mister sot sa imi faca si o frectie exterioara,aspirina saracului o lasam pe alta seara,ca in seara asta nu am chef ...

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 13+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput