**Buburuze de 2009 in actiune(8)**Hai DanaMi!!!!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Fetele am vrut sa va las Ceva de ieri,dar am uitat . Un martisor special pentru doamne,cica

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 13+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui emanouela

Lali buburuzele de la medalion, lipite si nu pe snur, ce
breeeee da ce-ati patit cu toateeee.....ia bagati ceaiuri si multa lamaie sa va reveniti. sanatate multa



Si cateva reprize de aspirina saracului ,sa fie tratamentul tratament

Ajutati trandafirasul Raisa sa infloreasca
Lali de Paul ( 01.10.2009)! si 13+

Bazar DC , Ajutor umanitar , www.culoricuviata.blogspot.com/" target="_blank">Culori cu viata -bijuterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

lali arata bine buchetul din foto. Da vezi ca aspirina saracului e cam cu dus intors, gata am bagat reteta de clatite pe mail, si ma refeream la hormoni de sarcina ca cei de sunt pa

mady cum mai te simti? baietii cum sunt??

lavi au ajuns martisoarele?? rares cum mai este?

piky nu nu am iesit din butoi ma afund mai rau cand cand vad ca nu mai trece iarna asta urata si stau inchisa in casa mi sa luat, eu stiam de baba ca asa cum este baba asa esti la suflet.

si mie imi plac rau de tot de mult ma uitam la lu piky si o admiram

asa ca acu pot sa pup mamicile si



ariciu a facut un anisor
ary povestea unui aricy

bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lavinia.p

Alynta ma bucur ca ati rezolvat cu gradinita, oricum neplacut, si-au cerut macar scuze?




Hi hi hi ce spui tu acolo?! Suntem in Ro totusi... Educatoarea mi-a vb frumos, iar 2-a zi nu mai trimeteau restantieri acasa.Atat!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Cris e o dragalasa Mirunica, Ce frumos papa ea! M-a amuzat cand calarea pisica si catelul, parca! am si balit..
Lavinia ce pasionat de calculator!

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Picky am citit despre cadourile la scolile/ gradinitele voastre! Foarte fain!
De citit nu am reusit in detaliu. Sotul azi in drum spre gradi, mai exact in parcare a derapat si a aranjat aripa din spate a masinii si o tripla, plus masina la altul. Cand mi-a spus l-am intrebat daca a patit ceva, din fericire e bine! Fiarele se repara. Era gheata si l-a furat spatele.
David azi la gradi i-a batut din picior educatoarei spunandu-i categric "nu vau' "=nu vreau!
Si apropos de cadouri am inceput sa strangem cate 40lei pt 8martie pt educatoare si ingrijitoare: se i-au flori si li se d-au bani in plic.
Maria este de 2 zile pe supica. Ii place mult si e foarte vesela. O mananc de draga! Si are tot ochii albastri, sper sa nu se mai schimbe ca are cu-i semana :bunici, strabunici.

Alina-Mirela mami deMaria(14.09.2010),Matei (15.05.2009) si David (27.06.2007)

POZE

Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Trezirezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz....poi ce faceti?????? dormiti in post??? in postul de mama?????eeeeeeeeeeee
copilul mei a furat recipientul de sapun luchid si l-a bagat in gura, acu astept sa faca baloane

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Dau eu ptr toate mamicile de buburuze..

Daca al tau Ema vrea sa faca baloane, a mea si-a scos castronelele din dulap , le-a insirat pe canapea si toarna lapte din sticla ei in ele..apoi cu lingura il bea ...asa de dimineata ca sa aiba masa ce aduna


Mami de mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 36+ o mai mica

AMR: 4 saptamani!!!

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata dragelor
hai la o pai ce facetii

ema ai fost tare cu dariusica, si daca fce baloane fai si poze sa vede si noi mandretea de baiat facand baloane

eu nu stiu daca mai apar curand la orizont ca a mea copchila se scula cu febra 38,5 si cu diaree asa ca ma tine in priza
mmamicile si

ariciu a facut un anisor
ary povestea unui aricy

bijuteriile lui getik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Alynta uii bine ca nu a patit al tau sot ceva, el e cel mai important ca fiarele se repara..oricum bine ca nu-i nimic grav si ca e doar un accident minor.. Deja David a inceput sa se impuna in fata educatoarei ..ce scump trebuie sa fi fost..ce mai ai deja baietel mare ... Oau deja ati inceput diversificarea? si ii place..bravo Maria ..ce repede a trecut timpul si ce fetita mare ai... Cat despre cadoul de 8 martie am ramas socata..acum se strang si bani in plic ...eu una nu as da nimic, mai ales ca a procedat urat cu copilul..astfel de persoane nu merita nimic ..dar e doar parerea mea. Matusa mea nu da nimic ptr cadou(s-au facut 2 tabere in clasa si sunt 2 mamici care strang bani ptr cadouri) a zis ca o sa cumpere flori si atat...si sa veda, ce o sa-l trateze urat pe copil doar ca nu-i pe "pomelnic"?!
Getik stiu e nasol, ca altfel te simti cand vezi afara soare, verdeata..dar mai stai oleaca sa treaca babele si apoi o sa vina primavara cu adevarat
Lali vazut "cadoul"...era mai de preferat buchetul in brate decat intre picioare..
Ema are turcul si nuca..mai greu de ajuns acolo cu copii dupa noi, ca trebuie sa luam tramul apoi pe jos tot centrul berchemului...dar daca vrei sa dam o fuga dupa, o putem face doar sa tina vremea cu noi..
Mady cum te mai simti?

Hai sa vad cine a venit la apel


Mami de mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 36+ o mai mica

AMR: 4 saptamani!!!

Buburuza mea******In asteptare...
*********************
Povestea Printesucai
*********************

Mergi la inceput