Maternitatea Sanador?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baridoi spune:

Multumesc mult pentru informatii si pentru gandurile bune Roxana !

Ma bucur mult ca totul a decurs cum trebuie si ca ti-ai revenit bine dupa nastere. Nu-mi ramane decat sa iti doresc multa sanatate tie si bebelinei tale !

Te pup si tinem legatura :)
M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

intrebare, puteti sa-mi dati cumva un link al maternitatii Sanador?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ned spune:

Buna fetelor! Nu am mai scris de ceva vreme pentru ca intre timp am pierdut cea de-a doua sarcina. Deocamdata suntem in pauza, asa ca voi schimba subiectul.
Sarcini si nasteri usoare va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baridoi spune:

Buna,

Din pacate maternitatea Sanador nu are inca link, pe site-ul Sanador exista informatii despre spitalul Sanador. Referitor la nastere poti vedea costurile pe linkul de mai jos :

http://www.sanador.ro/ro/pachete-nastere

Eu voi merge azi la control, sper sa pot vizita si maternitatea chiar daca nu am facut nicio programare in prealabil :)

Jackkie, cum merg pregatirile de nastere ?

Ned, imi pare tare rau pentru ce s-a intamplat... sper sa iti revii din aceasta incercare si sa nu-ti pierzi speranta.

Va pup !

M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Tot eu tot cu intrebari
Puteti sa-mi recomandati o doctorita buna la Sanador?
Sotul o sa ma treaca pe abonamentul lui pe langa ca firma mea este langa clinica de la Victoriei. As dori sa merg la cineva de acolo dar nu stiu la cine si nici nu pot lua toti doctorii la rand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jackkie spune:

Buna dimineata si bine v-am regasit! Imi cer scuze Baridoi pt ca nu am mai reusit sa intru deloc pe aici , dar am predat la munca tot ce aveam, m-am casatorit si am avut musafiri "din tari straine la noi". Am fost la ultimul control acum 2 sapt ( la 36 sapt) si pustoaica era ok , avea 2,700 kg.
De cand mi-au plecat musafirii nu fac altceva decat: sa spal hainutele si sa fac curatenie...asteptand cu mare emotie evenimentul ce va fi peste 2 sapt, asta bineinteles daca domnisoara nu va fi nerabdatoare sa ne cunoasca . Sincera sa fiu sunt f emotionata si m-a cuprins frica ca nu stiu daca ma voi descurca singura cu ea . Trebuie sa merg sapt aceasta la Sanador pentru a discuta cu anestezistul si voi reveni cu amanunte. Ma bucur f tare pt tine Roxana ca totul a decurs cu bine pana la urma si ca ti-ai revenit bine dupa nastere. Nu-mi ramane decat sa iti doresc multa sanatate tie si bebelinei tale, acelasi lucru pe care-l doresc de fapt tuturor!
Va pup si o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jackkie spune:

Iti multumim Ned, imi pare rau sa aud ca ai pierdut sarcina, stiu cat este de greu in momentul in care iti doresti f mult un copil( am pierdut si eu o sarcina anul trecut), dar toate sunt trecatoare in viata. Asteptam sa-ti revii si sa vii cu vesti bune cat se poate de repede. Iti doresc o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Jackkie, iti tin pumnii sa ai nastere usoara. Mai ai putin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jackkie spune:

Asa e, mai e fffffffff putin si am inceput deja sa ma gandesc cum voi reactiona cand o voi lua in brate prima data :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jackkie spune:

iti multumesc din suflet

Mergi la inceput