OARE NE VA FI MAI BINE......???????

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Anca, draga mea, tot ce scriu este ceea ce simt...si da timpul vindeca, ochii care nu se vad se uita.
Viata trebuie traita punandu-ne pe noi in fata. O sa tin minte vorba, e mareata "put yourself in front!".


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


Ma bucur ca a reiesit exact ce trebuia din mesajul meu, Ioana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

asa ceva n-am pomenit de cand is pe forumul asta...nu inteleg nimic...toate mesajele anterioare sunt sterse???!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

adriuta oricine care din motive ce tin de securitatea lui doreste sa isi stearga vreo postare pentru a nu fi citita de cineva anume, o poate sterge.Postarea ramane doar daca alt user copie cu citat acea postare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

ar fi interesant insa sa stim ce mai face Ioana...sper ca bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

....mi se pare putina lipsa de responsabilitate si putin respect pt. altii care vin dupa spartu' targului si citesc...parerea mea proprie si personala. O inteleg pe Ioana si imi pare rau pt. tot ce i s-a intamplat in viata dar putea macar sa reformuleze sau sa stearga ceva ce era compromitator...dar asa...TOT...???!!!
Propun sa se inchida sub. ca oricum nu mai are nici un rost si alta data cand mai deschide un sub. sa incearca sa spuna doar cu ce se simte confortabila.
Succes in viata !!!...tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Hei,

Da sunt bine, suntem bine. Exact asta s-a si intamplat. Se pare ca prin internetul asta nu ai parte deloc e intimitatea unei conversatii. MDa, multa lume care a suferit poate intelege cat de greu este sa te vezi singura cu un copil "prin lume", cate frustrari ies la suprafata in acele momente, dar nimeni nu stie ca totusi este mai bine apoi, aceasta eliberare de "raul trecutului", oricum in al meu caz este acel calm dupa o furtuna. Sper numai asa sa o tin in viata de acum inainte.
Si daca se vrea se poate sterge subiectul, chiar mi-as dori asta, nu stiu cum sa o fac eu!

Numai bine!

Mergi la inceput